Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Reprezentacja Polski ma do wyboru trzy oficjalne zestawy...

Fanaberie Adama Nawałki. "Autokar nie może cofać!" [LISTA]

Polska? Tylko na biało

Reprezentacja Polski ma do wyboru trzy oficjalne zestawy strojów, ale od zwycięskiego 7:0 meczu z Gibraltarem - za kadencji Adama Nawałki - na wyjazdach graliśmy tylko w białym zestawieniu. Białe koszulki, spodenki i getry - właśnie w takim układzie graliśmy pod wodzą starego-nowego (?) selekcjonera. W dniu meczu reprezentanci muszą chodzić tylko w białych polówkach. Inaczej przyniesie to pecha.

Bartosz Jaroch: Jeśli strzelamy gola w 91 minucie, to nie mamy prawa już go stracić

Mariusz Kośmider: Nie brałem pod uwagę, że poprowadzę Wierną przeciw Hetmanowi

Polska zagra przed Euro dwa mecze. Znamy ceny biletów. Jest drogo!