Fatalny błąd młodego bramkarza Odry Opole [WIDEO]

red
Polsat Sport
18-letni Błażej Sapielak nie zaliczy występu z Zagłębiem Sosnowiec do udanych. Młody bramkarz Odry Opole stracił aż cztery gole w tym spotkaniu, z czego jedną sam bezpośrednio spowodował. Wybiegł do dalekiego podania i minął się z piłką. Wbił ją do pustej bramki Szymon Sobczak.

Pierwsza połowa w wykonaniu Odry Opole była katastrofalna. Gospodarze meczu z Zagłębiem Sosnowiec dostali czerwoną kartkę, a w 38. minucie przegrywali już 0:2. Błażej Sapielak doprowadził do wyniku 0:3. W takiej oto akcji:

W łącznie trzech spotkaniach zespół z Opola stracił aż osiem bramek. Na to składają się aż trzy porażki: z Zagłębiem 1:4, z Podbeskidziem 1:2 i z Bruk-Betem Termalicą 1:2.

Zagłębie Sosnowiec zanotowało najlepszy początek sezonu od 2010 roku, kiedy to wygrało trzy pierwsze spotkania. Teraz sosnowiczanie mają na koncie dwa zwycięstwa i remis.

FORTUNA 1 LIGA w GOL24

Jak co rundę portal Transfermarkt przeprowadza analizę wartości piłkarzy. Jej wzrost lub spadek wiąże się z postawą drużyny i zawodników w minionych meczach. Największe wzrosty na początku tego sezonu zaliczyli zawodnicy Rakowa Częstochowa i nowego mistrza, Lecha Poznań. Największe spadki widzimy za to w Legii Warszawa, Śląsku Wrocław i Zagłębiu Lubin, czyli drużyn spisujących się znacznie poniżej oczekiwań.