0

• Koniec!

• Koniec meczu. Augsburg wygrywa z Bayernem 1-0. Relację prowadził Konrad Abramowicz

• Mandżukić fauluje Hitza w polu karnym. Bramkarz gospodarzy leży na boisku.

• Altintop strzela w słupek. Duże kłopoty Bayernu. Kompletnie rozmontowana obrona drużyny Pepa Guardioli. Sędzia dolicza 3 minuty.

• Ausburg ciągle utrzymuje się przy piłce. Piłkarze Bayernu coraz bardziej zdenerwowani.

• Jeden z zawodników Ausburga chciał przelobować Neuera. Nie ma drugiej bramki w tym meczu dla gospodarzy.

• Za uderzenie łokciem jednego z rywali żółtą kartkę dostaje Callsen-Bracker.

• Weiser dostaje karę indywidualną. Gra się zaostrza.

• Za strzelca bramki wchodzi Bobadilla.

• Daniel Van Boyten dostaje żółtą kartkę.

• Wrzutka z prawej strony dla Bayernu. Kolejny strzał niecelny.

• Goetze strzelał zza pola karnego. Obok bramki. Chyba się poślizgnął na murawie.

• Za Koreańczyka Honga wchodzi Dominik Reinhardt.

• Korner dla Bayernu. Mocne wbicie w pole karne i Mandżukić strzelał z głowy. Niewiele brakowało.

• Coraz mniej sił mają piłkarze Augsburga.

• Alaba strzelał prawą nogą i trafił w słupek. To była najgroźniejsza akcja Bayernu w tym meczu.

• Hong leży na boisku.

• Za utrudnianie wybicia piłki Neurowi Matthias Ostrzolek dostaje żółtą kartkę.

• Ostatnia zmiana w Bayernie. Za Pizarro wchodzi Mueller.

• Korner dla gospodarzy. Ciągle Augsburg atakuje.

• Alaba próbuje strzelać z rzutu wolnego. Daleko obok bramki.

• Hong dostaje żółtą kartkę.

• Za Holzhausera wchodzi Philp. Pierwsza zmiana w drużynie Augsburga.

• Rzut rożny dla Bayernu. Mocny strzał Hojboerga, ale minimalne nad bramką.

• Fenomenalna akcja Augsburga. Van Bouten łatwo ograny. Neuer znów ratuje Bayern przed stratą kolejnej bramki.

• Za Sallahiego wchodzi David Alaba.

• Javi Martinez strzelał głową ponad bramką. Nawet gdyby ten strzał był pod poprzeczką bramkarz z pewnością by to obronił.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego dla Bayernu. Obrońca Augsburga zbija piłkę na rzut rożny.

• Mandżukić po dośrodkowaniu uderzał głową, ale obok bramki. Groźna sytuacja.

• Wracamy!

• Za Shaqiriego wchodzi Goetze.

• Kończymy pierwszą połowę. Augsburg niespodziewanie wygrywa z Bayernem po bramce Moueldersa.

• Atakował Altintop. Dryblował, ale przewrócił się o piłkę.

• Dośrodkowanie Bayernu, ale Hong zażegnuje zagrożenie.

• Bayern atakował. Po chwili piłkarze Pepa Guardoli zaraz zgubili piłkę.

• Strzał Bayernu. Hitz łapie.

• Moelders znów strzelał, ale tym razem niecelnie.

• Wrzutka na aferę w pole karne Augsburgu. Ale tylko Mandżukić był w szesnastce. Piłka wychodzi poza linię boiska. Wznowienie gospodarzy.

• 1-0 dla Augsburga. Błąd popełnia jeden z obrońców. Beier odebrał piłkę. Podał do Moeldersa i ten pokonuje Neuera strzałem w górny lewy róg.

• Świetna okazja dla Augsburga. Była wrzutka z prawej strony, ale Neuer wyszedł sam na sam z napastnikiem gospodarzy i był lepszy. Niesamowita parada.

• Indywidualna akcja Altintopa. Ten krzyczał, żejest faulowany. Sędzia nie podzielał jego opinii.

• Korner dla Bayernu. Ruszył pod bramkę Van Bouten. Doskonała interwencja Marwina Hitza.

• Shaqiri dośrodkowuje, znów nie ma nic z tej akcji.

• Augsburg - Bayern MonachiumAugsburg - Bayern Monachium

• Toni Kroos odbiera piłkę jednemu z obrońców Augsburga i od razu strzela zza pola karnego po dole w prawy róg. Jednak to strzał niecelny. Zabrakło 2 metrów.

• Bayern próbuje ciągle stworzyć ataki pozycyjne. Jak na razie trudno im się przebić w pole karne.

• Sallahi wrzucał w pole karne Augsburga, ale nikt z Bayernu nie doszedł do tej piłki. Golkiper bramkarzy pokazuje swoje umiejętności.

• Neuer wychodzi poza swoje pole karne. Zrobił błyskawiczny sprint i wybił piłkę na aut. Chyba nie są dzisiaj do końca skoncentowni obrońcy Bayernu.

• Teraz strzelał Sascha Moelders. Neuer już po raz trzeci w opałach.

• Xerdan Shaqiri chciał zaskoczyć strzałem po ziemi swojego rodaka Martina Hilza. Ten strzał był nieskuteczny.

• Holzhauser strzela w mur. Bayern może rozpocząć swoją akcję ofensywną.

• Teraz duża okazja dla Augsburga z rzutu wolnego tuż za polem karnym Bayernu. Neuer ustawia mur.

• Akcja Bayernu. Dośrodkowanie z prawej strony, ale Hitz łapie piłkę.

• Pierwszy strzał na bramkę Neuera.Piłka wyszła po palcach bramkarza Było groźnie. Teraz rzut rożny, ale Neuer pewnie łapie piłkę.