Liga Mistrzów. Mecz FC Barcelona - Bayern Monachium ONLINE....

FC Barcelona

0

Bayern Monachium

3

• Koniec! Bayern lekko, łatwo i przyjemnie pokonuje Barcelonę na Camp Nou aż 3:0! Bramkę w pierwszej połowie strzelił Thomas Mueller, a po zmianie stron dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Robert Lewandowski!

• Michael Oliver dolicza co najmniej 2 minuty do drugiej połowy.

• Marc-Andre ter Stegen pewnie chwyta piłkę po dośrodkowaniu Joshuy Kimmicha z rzutu rożnego.

• RL9 chciał się teraz wcielić w rolę asystenta. Tym razem żaden z jego kolegów nie zdołał "zamknąć" akcji po jego dośrodkowaniu.

• Tym razem szczęście było po stronie Bawarczyków! Robert Lewandowski przejmuje piłkę w "szesnastce" i pewnym strzałem w środek bramki pokonuje Marca-Andre ter Stegena!

• DUBLET ROBERTA LEWANDOWSKIEGO!!!

• Serge Gnabry przejmuje piłkę w "szesnastce" i obija słupek! Gospodarze mogą mówić o dużym szczęściu!

• Marcelowi Sabitzerowi niewiele brakowało, by wpisał się na listę strzelców! Pomylił się nieznacznie, posyłając piłkę obok prawego słupka!

• ... a za Leroya Sane pojawia się Kingsley Coman.

• ... Josip Stanisić zmienia Niklasa Sule...

• Potrójna zmiana w Bayernie: Marcel Sabitzer wchodzi za Thomasa Muellera, strzelca pierwszej bramki...

• Żółtą kartką upomniany Gavi.

• Alex Balde w kolejnej solowej akcji. Bez problemu poradzili sobie z nim obrońcy Bayernu.

• Dayot Upamecano upomniany żółtą kartką za faul.

• Alex Balde ograł na lewej stronie rywala i podaje przed pole karne do Philippe Coutinho. Jego strzał został jednak zablokowany.

• Ronald Koeman przeprowadza ostatnią zmianę. W miejsce Jordiego Alby na murawie pojawia się Alex Balde.

• Marc-Andre ter Stegen bez trudu broni strzał Leona Goretzki. Zadanie miał o tyle ułatwione, że piłka leciała w środek bramki, czyli tam, gdzie stał.

• 39 737 widzów na Camp Nou

• Druga zmiana w ekipie gości. Serge Gnabry wchodzi, Jason Musiala schodzi.

• Pierwsza próba Philippe Coutinho nieudana. Z pola karnego uderza wysoko nad bramką.

• Philippe Coutinho zastępuje Luuka de Jonga.

• Oscar Mingueza zastępuje Erika Garcię.

• Lucas Hernandez zmienia Benjamina Pavarda.

• I drugi ze zmienników w roli głównej. Tym razem faulował; sędzia postanowił go "oszczędzić".

• Yusuf Demir chciał się od razu pokazać kibicom w solowej akcji. Ta nie przyniosła powodzenia.

• ... a za Sergiego Roberto pojawia się Yusuf Demir.

• Podwójna zmiana w "Dumie Katalonii": Gavi w miejsce Sergio Busquetsa...

• RL9 znowu uderzył

• Polski supersnajper skutecznie dobija strzał Jasona Musiali i Bayern prowadzi na Camp Nou już dwoma golami!

• ROBERT LEWANDOWSKI PODWYŻSZA PROWADZENIE!!!

• Jason Musiala był bliski wpisania się na listę strzelców! Piłka po jego uderzeniu trafia w słupek!

• Przez 54 minuty piłkarze Ronalda Koemana nie oddali celnego strzały na bramkę rywala. Bawarczycy mieli już 4 takie próby.

• Marc-Andre ten Stegen paruje strzał Leroya Sane! Goście byli bardzo blisko podwyższenia prowadzenia!

• Bawarczycy radzą sobie bez zarzutu.

• Sergio Busquets dopada do bezpańskiej piłki. Ta po rykoszecie wychodzi za linię końcową.

• Składna akcja Bawarczyków, w której brakowało ostatniego dokładnego podania w wykonaniu Leona Goretzki.

• Druga odsłona rozpoczęta!

• Wracamy na Camp Nou, gdzie dobiega końca przerwa w meczu FC Barcelona - Bayern Monachium. Po pierwszej połowie prowadzą gospodarze po trafieniu Thomasa Muellera. Co nas czeka po zmianie stron?

• +1' Po doliczeniu minuty Michael Oliver zaprasza obie drużyny na przerwę. Po bramce Thomasa Muellera Bayern prowadzi z Barceloną na Camp Nou.

• Jason Musiala chciał ruszyć sam na trzech rywali. Poniosła go wyobraźnia i w prosty sposób stracił piłkę.

• Gospodarze radzą sobie z centrą Alphonso Daviesa.

• Jeszcze raz próbował dośrodkować Jordi Alba. Nie udało mu się znaleźć adresata.

• Zupełnie nieudane dośrodkowanie Jordiego Alby z lewej strony. Na treningach powinien popracować nad dokładnością.

• Thomas Mueller ma "patent" na Barcelonę - to jego 7. gol w 6. spotkaniu!

• Thomas Mueller dostaje piłkę od Leroya Sane przed polem karnym i decyduje się na uderzenie w stronę prawego słupka. Piłka po rykoszecie od pleców Erika Garcii wpada do siatki obok złapanego na wykroku Marca-Andre ter Stegena!

• BAYERN PROWADZI! STRZELCEM THOMAS MUELLER!!!

• Robert Lewandowski dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

• Zablokowany strzał Menphisa Depaya. Obie drużyny są bardzo ostrożne i czujne w defensywie.

• Po rzucie wolnym Ronald Araujo główkuje ponad bramką Bayernu.

• Jason Musiala przed ogromną szansą wpisania się na listę strzelców! Piłka po jego strzale trafia w zawodnika "Dumy Katalonii".

• W drugim meczu grupy E (26. minuta) Dynamo Kijów bezbramkową remisuje z Benficą. Na prawej stronie obrony gospodarzy występuje Tomasz Kędziora.

• Podanie Leona Goretzki nie znajduje adresata w okolicach pola karnego gospodarzy.

• Kolejna dobra interwencja bramkarza gospodarzy. Tym razem pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu Roberta Lewandowskiego.

• Marc-Andre ter Stegen paruje z trudem strzał Leroya Sane z pola karnego! Piłka zmierzała do siatki tuż przy lewym słupku, ale bramkarz Barcelony nie dał się zaskoczyć!

• 15. minuta. Sergi Roberto uderza wysoko nad bramką

• W odpowiedzi Jordi Alba wrzuca z lewej strony w pole karne, skąd na strzał z woleja zdecydował się Sergi Roberto. Piłka poleciała wysoko nad bramką Bayernu.

• Anemiczny strzał Leona Goretzki nie mógł sprawić problemu Marc-Andre ter Stegenowi. Podpita piłka wpadła do jego "koszyczka".

• Jamal Musiala przedziera się z prawej strony w pole karne Barcelony. Poradził sobie z dwoma rywalami i na linii 16. metra powstrzymał go Gerard Pique.

• Tu powinna być żółta kartka dla Erika Garcii za "stempel"

• Luuk de Jong podaje prostopadle na lewo do rozpędzonego Menphisa Depaya. Ten był na minimalnym spalonym.

• Robert Lewandowski przejmuje piłkę w "szesnastce" Barcelony i pada na murawę po starciu bark w bark z Ronaldem Araujo. Sędzia nie widział faulu, tylko pozycję spaloną.

• Leroy Sane trafia w mur.

• Faul Erika Garcii na Robercie Lewandowskim ok. 25 metrów od własnej bramki. Może być groźnie.

• Po rzucie wolnym gospodarze wywalczyli rzut rożny. Nie zdołali jednak stworzyć zagrożenia pod bramką Manuela Neuera.

• Źle rozegrany aut i z kontrą prawą stroną wyszli ruszyli piłkarze Ronalda Koemana. Przerwał ją faulem Joshua Kimmich, który został upomniany żółtą kartką.

• Wysoki pressing Leroya Sane opłacił się - Bayern ma aut na wysokości pola karnego "Dumy Katalonii".

• Dalekie zagranie na prawą stronę do rozpędzonego Sergiego Roberto. Ten został skutecznie przyblokowany przez Alphonso Daviesa, który dodatkowo pozwolił piłce opuścić plac gry. Manuel Neuer wznawia grę z "piątki".

• Na gwizdek Michaela Olivera spotkanie zaczynają Bawarczycy!

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• Lewandowski na Camp Nou zapoluje na kolejne bramki. Z dorobkiem 73 goli jest trzeci w klasyfikacji najlepszych strzelców w historii Ligi Mistrzów. Lepsi są tylko Cristiano Ronaldo - 134 i Leo Messi - 120.

• Robert Lewandowski w sobotnim ligowym meczu z RB Lipsk (4:1) zszedł w 59. minucie z powodu problemu z mięśniem w pachwinie. W poniedziałek Polak ćwiczył już z zespołem, a dzisiaj zobaczymy go od pierwszej minuty.

• Barcelona zmierzy się z Bayernem po raz pierwszy od pamiętnego meczu w Lizbonie, kiedy to w 1/4 finału Ligi Mistrzów Duma Katalonii przegrała aż 2:8. Teraz też staje przed trudnym zadaniem. W katalońskim zespole nie ma już Lionela Messiego, który latem przeniósł się do Paris Saint-Germain.

• FC Barcelona wystąpi w następującym zestawieniu:

• W wyjściowym składzie Bawarczyków zagra Robert Lewandowski.

• W jednym z najciekawszych meczów 1. kolejki Ligi Mistrzów FC Barcelona zmierzy się z Bayernem Monachium. W poprzednim meczu obu drużyn padło aż dziesięć goli. Początek spotkania o godz. 21. Witamy w relacji LIVE!

red, jls

Liga Mistrzów. Mecz FC Barcelona - Bayern Monachium ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©East News

Liga Mistrzów. Mecz FC Barcelona - Bayern Monachium ONLINE. We wtorek, 14 września, startuje faza grupowa Ligi Mistrzów. W jednym z najciekawszych meczów pierwszej kolejki FC Barcelona podejmie Bayern Monachium z Robertem Lewandowskim. Relacja na żywo z meczu Barcelona - Bayern live w GOL24.pl. Gdzie transmisja tv online z meczu Barcelona - Bayern?

Mecz FC Barcelona - Bayern Monachium ONLINE

Forma Bawarczyków przed spotkaniem na Camp Nou jest wyborna. Bayern do tej pory nie przegrał w Bundeslidze, wygrywając trzy spotkania i jedno remisując. W ostatniej kolejce podopieczni Juliana Nagelsmanna w efektownym stylu rozprawili się z RB Lipsk (4:1). Pomimo zwycięstwa kibice z Monachium mogli być zaniepokojeni. Już w 59. minucie boisko dość niespodziewanie opuścił Lewandowski. Polski napastnik narzekał na uraz pachwiny.

Wszystko wskazuje na to, że Lewandowski powinien być w pełni gotowy na starcie z Barceloną. Jak poinformowały niemieckie media, w poniedziałek kapitan reprezentacji Polski trenował z resztą zespołu i na mecz z hiszpańską ekipą może wybiec w pierwszym składzie.

Barcelona zmierzy się z Bayernem po raz pierwszy od pamiętnego meczu w Lizbonie, kiedy to w 1/4 finału Ligi Mistrzów Duma Katalonii przegrała aż 2:8. Teraz też staje przed trudnym zadaniem. W katalońskim zespole nie ma już Lionela Messiego, który latem niespodziewanie pożegnał się z klubem i przeniósł się do Paris Saint-Germain.

Lewandowski z dorobkiem 73 goli jest trzeci w klasyfikacji strzelców w historii Champions League. Lepsi są tylko Portugalczyk Cristiano Ronaldo - 134 i Argentyńczyk Messi - 120.

Mecz FC Barcelona - Bayern Monachium TRANSMISJA TV

Wstęp do meczów 1. kolejki Ligi Mistrzów rozpocznie się o godz. 20:15 na kanałach premium Polsatu Sport. Początek transmisji tv z meczu Barcelona - Bayern na żywo od godz. 20:50 w Polsat Sport Premium 1. Mecz skomentują Bożydar Iwanow i Andrzej Niedzielan.

A gdzie oglądać mecz Barcelona - Bayern online na żywo w internecie? Spotkanie będzie dostępne na stronie Polsat Box i w aplikacji Polsat Box Go oraz NC+ GO. Dostęp płatny, po wykupieniu odpowiedniego pakietu.

21:00 mecz FC Barcelona - Bayern Monachium na żywo