3

Deportivo Alaves

0

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i już teraz zapraszamy na kolejne.

• Arbiter kończy spotkanie! Barcelona rozpoczyna sezon od zdobycia trzech punktów!

• Suarez zagrywa górną piłkę do Messiego. Argentyńczyk przyjmuje ją klatką piersiową po czym pokonuje bramkarza z bliskiej odległości. 3:0!

• Messi uwolnił się spod ochrony przeciwników i doskonale uderza, ale jeszcze lepiej broni Pacheco!

• Ostatnie momenty tego spotkania, Barcelona ciągle w posiadaniu piłki i nie pozwala na groźne ataki drużyny przeciwnej.

• Na boisku pojawia się Arturo Vidal!

• Coutinho! Piękny strzał wewnętrzną częścią stopy po dalszym słupku i 2:0!

• Coutinho dośrodkowuje z rzutu rożnego, ale piłkę wybijają obrońcy i oddalają zagrożenie.

• Na boisku pojawia się Arthur.

• Suarez w doskonałej okazji nie potrafi pokonać bramkarza gości! Świetnie interweniuje Pacheco po mocnym strzale Urugwajczyka!

• Burgui zmienia kontuzjowanego Sobrino.

• Na boisku melduje się również Borja Baston.

• Adrian Marin zmienia Daniela Torresa.

• Suarez zagrywa do Messiego, a ten z okolic jedenastego metra trafia w słupek!

• Messi kapitalnie uderzył po ziemi, czym zaskoczył wszystkich zawodników Deportivo! 1:0!

• Messi znów faulowany tuż przed linią pola karnego i kolejny raz będzie dobra okazja do zdobycia bramki.

• Suarez uderza z bliskiej odległości, ale piłka odbija się od jednego z obrońców, dzięki czemu nie miał problemów z interwencją Pacheco.

• Okres dominacji Katalończyków, ale bez większego zagrożenia pod bramką gości.

• Doskonała okazja Alby, który z bliskiej odległości nie pokonał jednak bramkarza gości.

• Sędzia rozpoczął drugą połowę.

• Piłkarze wracają na murawę, a od początku drugiej połowy na boisku zamelduje się Philippe Coutinho.

• Arbiter kończy pierwszą część spotkania i zaprasza zawodników na przerwę.

• Kapitalna akcja piłkarzy Barcelony, którzy szybko rozgrywali piłkę w polu karnym. Całą sytuację zakończył Dembele, ale futbolówka minęła bramkę.

• Żółtą kartką napomniany Guillermo Maripan.

• Dembele w sytuacji sam na sam nie pokonuje bramkarza gości!

• Argentyńczyk uderza i piłka trafia w poprzeczkę!

• Messi był faulowany tuż przed polem karnym i będzie doskonała okazja dla gospodarzy.

• Kolejne zagranie wzdłuż bramki, ale znów dobrze bronią się goście.

• Dembele zagrywa płasko w okolice piątego metra, ale dobrze interweniuje bramkarz.

• Suarez sprytnie podaje do Dembele, a ten uderza z lewej nogi, ale bardzo niecelnie.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy, ale dobrze interweniują obrońcy Barcelony.

• Długo wymieniają piłkę piłkarze Barcelony, ale nie potrafią przebić się przez mur stworzony z zawodników Deportivo.

• Długo rozgrywana akcja w okolicach pola karnego gości i ostatecznie Suarez zdecydował się na strzał, ale był on bardzo niecelny.

• Messi uderza na bramkę, ale zbyt lekko i Fernando Pacheco nie miał problemów.

• Jony dorzuca piłkę z rzutu rożnego, ale pewnie interweniuje ter Stegen.

• Kapitalne długie podanie za linię obrony Messiego do Luisa Suareza, ale napastnik nie opanował piłki w polu karnym.

• Daniel Torres napomniany żółtą kartką za brzydki faul.

• Messi zagrywa do wbiegającego w pole karne Jordiego Alby, który uderza na bramkę. Piłka trafiła w boczną siatkę i od bramki rozpoczną goście.

• Kontratak piłkarzy Deportivo, z piłką ruszył Jony i płasko zagrał w okolice piątego metra, ale dobrze interweniuje bramkarz Barcelony.

• Leo Messi otrzymuje futbolówkę w polu karnym i decyduje się na strzał bez przyjęcia, ale piłka przelatuje obok słupka.

• Sędzia daje znak, ruszamy! Rozpoczynają goście!

• Piłkarze Deportivo Alaves przed wejściem na boisko ustawili szpaler dla mistrzów poprzedniego sezonu.

• Deportivo Alavés: Pacheco; Aguirregabiria, Laguardia, Maripán, Rubén Duarte; Dani Torres, Wakaso, Manu García; Ibai Gómez, Sobrino, Jony

Rezerwowi: Sivera, Ximo, Marín, Antonio, Burgui, Bastón, Twumasi

• FC Barcelona: ter Stegen; Semedo, Piqué, Umtiti, Alba; Roberto, Busquets, Rakitić; Messi, Suárez, Dembélé

Rezerwowi: Cillessen, Lenglet, Coutinho, Rafinha, Vidal, Arthur, Malcom

• Witamy na relacji z meczu 1. kolejki La Ligi pomiędzy FC Barceloną a Deportivo Alaves. Pierwszy gwizdek już o 22:15!