Mecz FC Barcelona - Dynamo Kijów ONLINE. Kędziora na Camp...

Mecz FC Barcelona - Dynamo Kijów ONLINE. Kędziora na Camp Nou. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Koniec meczu.

• Za mocne dośrodkowanie Kędziory i piłka minęła całe pole karne.

• Pique ucierpiał w starciu z Popowem. Mamy chwilę przerwy w grze.

• Alba skutecznie zagrał w defensywie, dobrze pokrył piłkę i nie pozwolił rywalowi się rozpędzić.

• Carles Alena w miejsce Pedriego.

• Barcelona w natarciu. Składna akcja gospodarzy zakończona strzałem z ostrego kąta Dembele. Znów spisał się bramkarz Dynama.

• ter Stegen w końcu dał się pokonać. Cygankow wykorzystał niepewne wybicie piłki przez golkipera i dobił z najbliższej odległości. Piłkarze z Ukrainy nie złożyli broni i chcą wywieźć z Katalonii choćby punkt.

• GOOOOOOOL! WIKTOR CYGANKOW!

• Barcelona stawia na defensywę. Lenglet za Busquetsa.

• Verbić i de Pena wchodzą na boisko. Zastąpili Supriagę i Gersona.

• Bujalskij ogląda kartkę za faul na Busquetsie.

• Cygankow z kolejną próbą, ale świetnie broni dziś Niemiec.

• Hiszpański obrońca wykorzystał celne podanie Ansu Fatiego. Lider Barcelony wygrał pojedynek główkowy z Popowem i umieścił piłkę w siatce.

• GOOOOOOL! GERARD PIQUE!

• Świetna akcja zmiennika. Sergi Roberto znalazł się w polu karnym, uderzył na bramkę i dobrze się spisał bramkarz Dynama. Tylko on w tej chwili ratuje zespół przed pogromem.

• Dembele zastąpił Griezmanna, a Sergi Roberto Pjanicia.

• Messi prosto w okienko bramki strzeżonej przez Neszczeret!

• Supriaga marnuje doskonałą sytuację! Świetnie znów w tej sytuacji zachował się ter Stegen!

• Tomasz Kędziora trafil do siatki na Camp Nou, ale przed jego strzałem piłka po dośrodkowaniu opuściła boisko i sędzia nie uznał trafienia.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Neszczeret efektownie broni strzał Pedriego!

• Strzał Griezmanna z dystansu i piłka o kawałeczek mija bramkę.

• Bujalskij fantastycznie strzela, ale ter Stegen jeszcze lepiej broni!

• Kędziora zgrywał w środek, ale jego podanie przechwycił de Jong

• Wysoki pressing Barcelony opłacił się - Dynamo nie może wyjść z własnej połowy.

• Bramkarz Barcelony pierwszy raz musiał wyskoczyć do górnej piłki. Właśnie przejął dalekie zagranie do napastnika.

• Rodrigues nie porozumiał się z Cygankowem w tym ataku.

• Pedri otrzymał prostopadłe podanie w pole karne, ale nie miał już komu odegrać, więc akcja zakończyła się stratą.

• Rodrigues faulowany tuż przed polem karnym Barcelony. Krótkie rozegranie stałego fragmentu gry przeczytane przez obrońców.

• Fati wpadł z piłką w pole karne, ale nie zdecydował się na zagranie wzdłuż linii bramkowej. Wycofał więc akcję przed pole karne.

• Nieudany kontratak gości. Barcelona odzyskała piłkę tuż przed połową swoich rywali.

• Teraz Griezmann zmarnował doskonałą okazję. Z najbliższej odległości nie trafił w bramkę.

• Poprzeczka! Dest sprytnie zagrał do Pedriego, a ten huknął w obramowanie bramki!

• GOOOL! LEO MESSI z rzutu karnego!

• Rzut karny dla gospodarzy! Faul zawodnika Dynama na Lionelu Messim i dobrze rozpoczyna się ten mecz dla Blaugrany.

• Zaczynamy spotkanie!

• Przed Tomaszem Kędziorą pierwszy mecz w życiu przeciw FC Barcelonie. Dynamo po jedenastu latach zagra za to po raz jedenasty w historii. Ostatnio Barcelona wygrała 2:1 w 2009 roku. W tamtym meczu zagrali m.in. Pique, Messi i Busquets.

• Z Dynamo sytuacja jest zgoła inna. Ukraiński zespół bryluje we własnej lidze (pozycja lidera, 20 na 24 punkty możliwe), natomiast w Lidze Mistrzów powalczy najwyżej o trzecie miejsce. Po spodziewanej porażce z Juventusem (0:2) nastąpił remis z Ferencvarosem (2:2) - remis pechowy, bo do przerwy Dynamo prowadziło dwiema bramkami.

• Akurat w Lidze Mistrzów "Duma Katalonii" radzi sobie bardzo dobrze. Dziś powalczy o trzeci komplet punktów. Jej rywalem ukraiński zespół z Tomaszem Kędziorą w składzie - jednym z ledwie trzynastu (!) zdrowych graczy.

• Na swoim podwórku Barcelona notuje najgorszy początek od wielu lat. W La Lidze zajmuje dopiero dwunastu (sic!) miejsce. I choć ma dwa zaległe spotkania do rozegrania to jej dotychczasowy bilans nie powala na kolana; to dwa zwycięstwa, tyle samo remisów i porażek - w tym ta najbardziej prestiżowa, z Realem.

• Witamy na relacji LIVE z meczu FC Barcelona - Dynamo Kijów!

FC Barcelona - Dynamo Kijów LIVE! Kędziora na Camp Nou

FC Barcelona - Dynamo Kijów LIVE! Kędziora na Camp Nou ©x-news

Mecz FC Barcelona - Dynamo Kijów ONLINE. Akurat w Lidze Mistrzów "Duma Katalonii" radzi sobie bardzo dobrze. Dziś powalczy o trzeci komplet punktów. Jej rywalem ukraiński zespół z Tomaszem Kędziorą w składzie - jednym z ledwie trzynastu (!) zdrowych graczy. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 21:00.

Mecz FC Barcelona - Dynamo Kijów ONLINE

Akurat w Lidze Mistrzów Barcelonie idzie jak z płatka.
Za chwilę z grupy G może wywalczyć awans do fazy pucharowej. Po wysokim zwycięstwie nad Ferencvarosem (5:1) rozprawiła się na wyjeździe z Juventusem (2:0). Dla kibiców to promyk nadziei na resztę bardzo trudnego sezonu. - Chcemy kontynuować to, co dobre - zapewnia trener Ronald Koeman.

Przed Dynamo jednak arcytrudne zadanie. Z powodu zakażeń koronawirusem kadra meczowa ograniczyła się do... trzynastu nazwisk. To oznacza, że na ławce zasiądzie ledwie dwóch piłkarzy, a kilku zdrowych zagra nie na swoich pozycjach.

Przewidywane składy na mecz FC Barcelona - Dynamo Kijów:
FC Barcelona: Neto - Dest, Piqué, Lenglet, Alba - De Jong, Pjanić - Pedri, Messi, Fat - Griezmann.
Dynamo Kijów: Neshcheret - Kędziora, Zabarny, Popow, Syrota - Szepelew, Andrijewski, Cyhankow, Bujalski, De Pena - Supriaha.

Nie zagrają w meczu FC Barcelona - Dynamo Kijów:
FC Barcelona: Coutinho, Umtiti, Araújo, Ter Stegen (?)
Dynamo Kijów: Sydorczuk, Tymczyk, Kostewycz, Buszczan, Mykołenko, Karawajew, Baluta, Szaparenko, Garmasz, Duelund, Citaiszwili.

Mecz FC Barcelona - Dynamo Kijów TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo na dwóch kanałach: w otwartym paśmie w TVP 1 i w kodowanym Polsat Sport Premium. Mecz za darmo w aplikacji i na stronie TVP Sport, a płatnie w IPLA TV. W TVP komentuje Dariusz Szpakowski. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 21:00. Zapraszamy!