Liga Mistrzów. FC Barcelona - Inter Mediolan ONLINE. O być...

Liga Mistrzów. FC Barcelona - Inter Mediolan ONLINE. O być albo nie być w Lidze Mistrzów. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga Mistrzów, Grupa C
2022-10-12 21:00

FC Barcelona

3

Inter Mediolan

3

• Dziękujemy za śledzenie relacji z tego niesamowitego meczu. Życzymy udanego wieczoru. Dobranoc!

• Świetny mecz na Spotify Camp Nou. FC Barcelona zremisowała głównie za sprawą Roberta Lewandowskiego i Marc-Andre ter Stegena, ale wciąż ma bardzo małe szanse na awans do dalszej fazy rozgrywek. Inter Mediolan w dwóch ostatnich meczach musi zdobyć zaledwie trzy punkty, by awansować, a ma przed sobą jeszcze rywalizację z Viktorią Pilzno. FC Barcelona musi liczyć na słabość Interu, która wydaje się bardzo wątpliwa.

• Koniec nieprawdopodobnego meczu na Spotify Camp Nou! FC Barcelona remisuje z Interem Mediolan 3:3!

• Kolejna fantastyczna interwencja Marc-Andre ter Stegena po strzale głową jednego z graczy Interu!

• Simone Inzaghi wylatuje z ławki rezerwowych po czerwonej kartce!

• Coś nieprawdopodobnego!!! Lautaro Martinez dograł do Kristjan Asllani sam na sam z bramkarzem, ale cudowną interwencją popisał sie Marc-Andre ter Stegen!!!

• Frenkie de Jong zagrał w pole karne Interu, ale tam do piłki dopadł Andre Onana.

• Ansu Fati dostał piłkę w polu karnym Interu, ale uderzył wprost w rywala!

• Eric Garcia zagrał świetną piłkę na głowę Roberta Lewandowskiego, a ten z około dwunastu metrów posłał piłkę w samo okienko bramki Andre Onany!!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Ponownie Robert Lewandowski!!! Przepiękny gol!!!

• Do podstawowego czasu gry Szymon Marciniak doliczył co najmniej sześć minut.

• Lautaro Martinez zagrał cudowną piłkę do Robina Gosensa, a ten bez najmniejszych problemów wpakował piłkę do bramki!!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Robin Gosens praktycznie zamyka sprawę awansu do 1/8 finałów Ligi Mistrzów!!!

• Ousmane Dembele ponownie wrzucił wprost do rąk Andre Onany.

• Andre Onana próbuje opóźniać grę. Ogromne gwizdy na Spotify Camp Nou.

• Natomiast Kristjan Asllani pojawił się w miejsce Nicolo Barelli.

• Ostatnie dwie zmiany w Interze. Francesco Acerbi zmienił Alessandro Bastoniego

• Henrikh Mkhitaryan został ukarany żółtą kartką po ostrym faulu w środku pola.

• Ostatnia zmiana w Barcelonie. Ferran Torres zmienił Gaviego.

• Robert Lewandowski popędził lewą stroną boiska, ale fatalnie dośrodkował.

• Ansu Fati dośrodkował z lewej strony boiska na głowę Roberta Lewandowskiego, ten uderzył głową w rywala, piłka wróciła do Polaka i tym razem "RL9" oddał kapitalny strzał umieszczając piłkę w bramce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Robert Lewandowski doprowadza do remisu!!!

• Robert Lewandowski cudownie zagrał na sześćdziesiąt metrów do Ousmane Dembele, ten źle przyjął piłkę, potem zaczął się kiwać i uderzył w boczną siatkę!

• Ousmane Dembele został ukarany żółtą kartką za ostry faul przy bocznej linii.

• Frank Kessie popędził prawą stroną boiska, dośrodkował wprost na głowę Roberta Lewandowskiego, ale ten uderzył minimalnie niecelnie!

• Natomiast Robin Gosens pojawił się w miejsce Hakana Calhanoglu.

• Dwie zmiany w Interze Mediolan. Raoul Bellanova zmienił Edina Dżeko

• Teraz Ousmane Dembele wrzucił na głowę Roberta Lewandowskiego, ale ten uderzył niecelnie.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Interu bardzo niedokładne.

• Ousmane Dembele popędził prawą stroną boiska, dośrodkował na głowę Ansu Fatiego, ale tego uprzedził obrońca.

• Natomiast Frank Kessie pojawił się w miejsce Sergi Roberto.

• Dwie kolejne zmiany w szeregach gospodarzy. Alex Balde zmienił Marcosa Alonso

• Szybka kontra Barcelony, Ousmane Dembele zagrał do Roberta Lewandowskiego, ten oddał strzał, ale świetnie interweniuje Andre Onana!

• Robert Lewandowski trafił do bramki Interu, ale Szymon Marciniak słusznie odgwizdał spalonego!

• Dośrodkowanie w pole karne Interu trafiło na głowę Ansu Fatiego, ale ten nie zdołał oddać strzału.

• Ousmane Dembele oddał strzał z dystansu, ale spokojnie interweniował Andre Onana.

• Zmiana także w Interze Mediolan. Matteo Darmian zastąpił Federico Dimarco.

• Natomiast Ansu Fati pojawił się w miejsce Raphinii.

• Dwie zmiany w składzie FC Barcelony. Frenkie de Jong zmienił Sergio Busquetsa

• Barcelona łatwo straciła piłkę w środku pola, została ona zagrana w pole karne gospodarzy, Lautaro Martinez spokojnie przyjął futbolówkę, minął rywala i wpakował ją do bramki od słupka!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Inter już prowadzi po bramce Lautaro Martineza!!!

• Koronkowa akcja Interu Mediolan, ale w decydującym momencie znakomitym wślizgiem popisał się Gerard Pique.

• Denzel Dumfries ruszył na pole karne Barcelony, wygrał pojedynek z Gerardem Pique, ale Holender w decydującym momencie zagrał wprost pod nogi rywala.

• Raphinia wrzucił piłkę wprost do rąk Andre Onany.

• Znowu Pedri zakręcił obroną Interu, dograł do Gaviego, ale ten stracił piłkę.

• Pedri w świetnym stylu wpadł w pole karne Interu. Hiszpan minął dwójkę rywali i uderzył na bramkę gości, ale Andre Onana pewnie interweniował.

• Kolejna cudowna interwencja Marc-Andre ter Stegena! Teraz po uderzeniu głową któregoś z graczy Interu!

• Hakan Calhanoglu uderzył z narożnika boiska, ale świetnie interweniował Marc-Andre ter Stegen!

• Federico Dimarco popędził prawą stroną boiska, wrzucił do Edina Dżeko, a ten z woleja trafił w rywala!

• Stefan De Vrij ukarany żółtą kartką po ostrym faulu w środku pola.

• Świetnie rozegrana akcja przez FC Barcelonę, piłka trafiła do Roberta Lewandowskiego, który uderzył z woleja, ale piłka powędrowała daleko od bramki Interu.

• Lautaro Martinez został ukarany żółtą kartką.

• Cudowne dośrodkowanie z głębi pola w "szesnastkę" Barcelony do Nicolo Barelli, a ten zupełnie niepilnowany ze spokojem wpakował piłkę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Nicolo Barella doprowadza do wyrównania!!!

• Ousmane Dembele znakomicie dośrodkował z lewej strony boiska na głowę Roberta Lewandowskiego, ale Polak atakowany przez rywala nie zdołał oddać strzału.

• Raphinia popędził prawą stroną boiska, ale zagrał wprost w rywala.

• Milan Skriniar ucierpiał po starciu z Marcosem Alonso.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu w Barcelonie!

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę Spotify Camp Nou. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części spotkania zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu na Spotify Camp Nou. Do przerwy FC Barcelona prowadzi z Interem Mediolan 1:0.

• Kolejne dośrodkowanie Raphinii bez zagrożenia.

• Faul dla Barcelony blisko pola karnego Interu.

• Raphinia wpadł z piłką w pole karne Interu, ale nie potrafił znaleźć luki w polu bramkowym gości.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu Szymon Marciniak doliczył co najmniej cztery minuty.

• Ousmane Dembele dośrodkował prawie idealnie do Roberta Lewandowskiego, temu piłkę z głowy ściągnął Andre Onana! Do piłki dopadł jeszcze Raphinia, ale uderzył minimalnie niecelnie!

• Inter naciska na przeciwników. Goście chcą odrobić straty jeszcze przed przerwą.

• Raphinia wpuścił w pole karne Interu Sergi Roberto, ten wypatrzył Ousmane Dembele, który z bardzo bliskiej odległości wpakował piłkę do bramki!!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!! Ousmane Dembele trafia do bramki Interu!!! Gospodarze wychodzą na prowadzenie!

• Ousmane Dembele oddał strzał z dystansu, piłka odbita od rywala trafiła do Gaviego, ten w czystej sytuacji uderzył wprost w Andre Onanę!

• Znowu Robert Lewandowski kreuje akcje kolegom. Teraz Polak był blisko znakomitego dogrania do Pedriego.

• Jeszcze jedna wrzutka w pole karne Interu. Gavi dośrodkował bardzo niecelnie. Natomiast Xavi widząc to, w furii wybiega ze strefy dla trenerów.

• Robert Lewandowski świetnie minął rywala i dośrodkował na nogę Raphinii, ale ten w stuprocentowej sytuacji z woleja uderzył tuż obok bramki!

• Robert Lewandowski sfaulowany na własnej połowie. Polak bardzo głęboko cofa się po piłkę w tym meczu.

• Pedri zagrał w pole karne Interu do Roberta Lewandowskiego, ale ten nie zdołał dopaść do piłki.

• Andre Onana delikatnie ucierpiał po starciu z Polakiem, ale już wraca do gry.

• Sergi Roberto uderzył z dystansu, Andre Onana wypuścił piłkę, ale dobijający Robert Lewandowski nie zdołał oddać dokładnego strzału i sfaulował bramkarza gości.

• Robert Lewandowski dostał piłkę w polu karnym Interu, ale Polak bardzo łatwo stracił piłkę.

• Marcos Alonso zdecydował się na strzał z dystansu, ale uderzył bardzo niecelnie.

• Dośrodkowanie Ousmane Dembele zapoczątkowało kontratak Interu, piłkę dostał Denzel Dumfries, wpadł w pole karne gospodarzy, ale uderzył wprost w bramkarza!

• Teraz Raphinia ze strzałem z dalszej odległości. Ale piłka odbita od rywala wyszła na rzut rożny.

• Ousmane Dembele mocno uderzył z dystansu i świetnie interweniował Andre Onana!

• W odpowiedzi szybki atak Interu. Henrikh Mkhitaryan uderzył z dystansu, ale pewnie interweniował Marc-Andre ter Stegen.

• Raphinia kolejne złe dośrodkowanie. Tym razem prosto w pierwszego z obrońców gości.

• Raphinia dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Interu na głowę Roberta Lewandowskiego, ale ten z bardzo trudnej pozycji uderzył niecelnie.

• Zakotłowało się w środku pola w szeregach obu zespołów. Milan Skriniar ostro starł się z Robertem Lewandowskim.

• Robert Lewandowski dostał piłkę w polu karnym Interu, minął jednego rywala, ale dwóch kolejnych odebrało mu piłkę.

• Kolejna wrzutka z boku boiska w pole karne Interu zupełnie bez zagrożenia.

• Uzupełniając ostatnią akcję, po wrzutce z rzutu rożnego w poprzeczkę uderzał Edin Dżeko.

• Po dośrodkowaniu piłki z rzutu wolnego w pole karne Barcelony piłka trafiła w poprzeczkę! Barcelona o włos od straty bramki!

• Próba kontrataku Interu zatrzymana przez Gaviego faulem.

• Eric Garcia znakomicie zagrał w pole karne Interu do Pedriego, ale ten nie zdołał dobrze przyjąć piłki.

• Inter oddalił grę od własnego pola karnego. Włoska drużyna próbuje rozgrywać piłkę w środku pola.

• Dynamiczna akcja Interu prawą stroną boiska, ale jeden z graczy gości niecelnie dośrodkował w pole karne Barcelony.

• Raphinia zdecydował się na strzał z dystansu, ale uderzył nad bramką Andre Onany.

• Dośrodkowanie Ousmane Dembele trafiło na głowę Roberta Lewandowskiego, ten uderzył świetnie, ale na linii bramkowej jeden z graczy Interu wybił piłkę!

• Gavi chciał zagrać prostopadle w pole karne gości, ale Ci wybili piłkę na rzut rożny.

• Lautaro Martinez ruszył na bramkę Barcelony i oddał mocny strzał z dystansu, ale futbolówka trafiła tylko w boczną siatkę.

• Raphinia dośrodkował w pole karne Barcelony, piłka trafiła do Gaviego, ale ten nie zdołał oddać strzału.

• Raphinia mocno wstrzelił piłkę w pole karne gospodarzy, ale piłka była zbyt mocna i żaden z graczy Barcelony nie był w stanie do niej dopaść.

• Gavi zagrał w pole karne gości, ale obrona Interu bardzo skutecznie.

• Dośrodkowanie z narożnika boiska w pole karne Barcelony bez zagrożenia.

• Pierwsza ofensywna akcja Interu i Laurato Martinez zdołał wywalczyć rzut rożny.

• Agresywnie Barcelona w pierwszych minutach, ale goście również twardo w defensywie.

• Pierwszy faul w środku pola. Stefan De Vrij powalił Roberta Lewandowskiego.

• Zaczynamy batalię na Spotify Camp Nou!

• Warto jeszcze odnotować, że arbitrem na dzisiejsze spotkanie jest Szymon Marciniak.

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie Spotify Camp Nou! Za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

• Natomiast oto zestawienie Interu Mediolan:

• Tak prezentuje się skład FC Barcelony na dzisiejsze spotkanie:

• Natomiast Inter Mediolan zajmuje dopiero siódmą pozycję w tabeli włoskiej Serie A, ale ta drużyna prezentuje się naprawdę solidnie. Zespół z Mediolanu w ubiegły weekend wygrał na wyjeździe z US Sassuolo 2:1, a dwie bramki w tamtej rywalizacji zdobył Edin Dżeko, czyli superstrzelec mediolańskiego zespołu.

• Na krajowym podwórku FC Barcelona wciąż jest liderem hiszpańskiej LaLiga Santander, jednak ma tyle samo punktów co drugi Real Madryt, a pojedynek w ostatni weekend z Celtą Vigą to fura szczęścia dla Dumy Katalonii, która jedynie nieskuteczności i Marc-Andre ter Stegenowi zawdzięcza zwycięstwo.

• W decydowanie lepszej sytuacji jest dzisiaj Inter Mediolan, któremu nawet remis zapewno znakomitą sytuację przed dwoma ostatnimi spotkaniami. Włoska drużyna ma w rękawie zwycięstwo w pierwszym meczu i pojedynek z Viktorią Pilzno, w którym jest zdecydowanym faworytem. Dzisiaj zapowiada się naprawdę wyrównane starcie i ciężko jest wytypować faworyta tego pojedynku.

• Dla FC Barcelony dzisiejsze spotkanie na Spotify Camp Nou będzie decydujące w kontekście całej Ligi Mistrzów w tym sezonie. Jeśli dzisiaj Duma Katalonii nie zdobędzie kompletu punktów, będzie już mogła zapomnieć o awansie do 1/8 finałów. Aktualnie FC Barcelona zajmuje trzecie miejsce w grupie i wygrała jedynie z czeską Viktorią Pilzno.

• Witamy serdecznie! W najciekawszym środowym starciu piłkarskiej Ligi Mistrzów FC Barcelona na Spotify Camp Nou zmierzy się z Interem Mediolan. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb.

Barcelona - Inter LIVE! O być albo nie być w Lidze Mistrzów. Sędziuje Marciniak

Barcelona - Inter LIVE! O być albo nie być w Lidze Mistrzów. Sędziuje Marciniak ©Antonio Calanni/Associated Press/East News

Liga Mistrzów. FC Barcelona - Inter Mediolan ONLINE. Każdy inny wynik niż zwycięstwo tak naprawdę pogrzebie szanse Dumy Katalonii na awans do fazy pucharowej. - Musimy wygrać, ważny będzie Robert Lewandowski - podkreśla trener Xavi. Relacja LIVE z hitu od godziny 21:00.

Liga Mistrzów. FC Barcelona - Inter Mediolan ONLINE

Barcelona jest na tak zwanym musiku. Musi wygrać, żeby myśleć o awansie. Tydzień temu na San Siro uległa Interowi, przegrywając po bramce Hakana Calhanoglu. Ten fakt sprawia, że na półmetku fazy grupowej Barcelona przegrywa walkę o drugie miejsce o trzy punkty.

Dziś Barcelona bardzo liczy na błysk Lewandowskiego.
Polak jest jednak pod formą. W weekend był kompletnie niewidoczny w spotkaniu z Celtą Vigo (1:0). Dość słabo wypadł w pierwszym meczu z Interem. Licząc występy w reprezentacji to w ostatnich pięciu grach ustrzelił tylko Majorkę (z Walią zapisał asystę).

"Finalissima" - czyli Wielki Finał - tak mecz zapowiada Mundo Deportivo. Hiszpański dziennik zauważa, że Barcelona musi bezwzględnie pokonać Inter, jeśli nie chce dokończyć sezonu w Lidze Europy. To w ogóle sądny tydzień, bo na niedzielę zaplanowane zostało El Clasico. Barca na Santiago Bernabeu będzie bronić pozycji lidera La Liga.

- Wszyscy będą musieli zrobić krok do przodu i zagrać dobry mecz. Będą musieli lepiej współpracować z naszym numerem 9 (Lewandowski - red.), aby poczuł się bardziej komfortowo - tłumaczy przed Interem Xavi.

Na Camp Nou zagwiżdże Szymon Marciniak z Płocka. Skład sędziowski jest niemal w całości z Polski. Na liniach pomagać będą Tomasz Listkiewicz i Paweł Sokolnicki, arbitrem technicznym zostanie Tomasz Musiał, a system VAR obsłuży Tomasz Kwiatkowski wspierany przez Anglika Stuarta Attwella.

Xavi przed rewanżem Barcelony: Musimy wygrać z Interem. Robert Lewandowski będzie ważny

Przewidywane składy na mecz FC Barcelona - Inter Mediolan:
FC Barcelona: Ter Stegen - Sergi Roberto, Piqué, Eric García, Balde - De Jong, Busquets, Pedri - Dembélé, Raphinha, Lewandowski.
Inter Mediolan: Onana - Škriniar, De Vrij, Bastoni - Darmian, Barella, Çalhanoğlu, Mkhitaryan, Dimarco - Džeko, Lautaro Martínez.

Nie zagrają w meczu FC Barcelona - Inter Mediolan:
FC Barcelona: Araujo, Christensen, Depay, Bellerin, Kounde
Inter Mediolan: Brozović, Correa, Lukaku, Dalbert, Cordaz

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Inter - Barcelona 1:0 (Liga Mistrzów, 04.10.2022)

Liga Mistrzów. FC Barcelona - Inter Mediolan TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w paśmie otwartym na TVP 1 i w kodowanym na Polsat Sport Premium 1. W internecie mecz w aplikacji i na stronie TVP Sport (za darmo) oraz za 40 złotych z miesięcznym dostępem w Polsat Box Go. W TVP komentuje duet Mateusz Borek - Robert Podoliński, natomiast w Polsacie Bożydar Iwanow – Przemysław Łagożny. Relacja LIVE od godziny 21:00 w GOL24 - zapraszamy!