FC Barcelona - Liverpool ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE. Starcie gigantów cz. 1

FC Barcelona

3

Liverpool FC

0

• Koniec meczu! FC Barcelona pewnie pokonuje Liverpool 3:0 i jedną nogą wskakuje do finału Champions League!

• Carles Alena zmienia Sergiego Roberto.

• Podwójna zmiana w ekipie gospodarzy. Luis Suarez zmieniony przez Ousmane Dembele.

• Arturo Vidal wybił piłkę spod nóg Mane! Świetna interwencja reprezentanta Chile.

• Alisson wyłapuje dośrodkowanie rywala. Uspokoił sytuację swojej drużyny.

• Jordi Alba ukarany żółtą kartką.

• Divock Origi zmienia Jamesa Milnera.

• Zamieszanie w polu karnym Barcelony! Mohamed Salah miał przed sobą pustą bramkę, ale trafił w słupek! Coś niemożliwego!

• Perfekcyjnie uderzenie argentyńskiego gwiazdora! Trafił prosto w okienko!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Lionel Messi! Co za cudowna bramka!

• Luis Suarez za dyskusje z sędzią również ukarany żółtym kartonikiem.

• Fabinho ogląda żółtą kartkę.

• Roberto Firmino wchodzi, a schodzi Georginio Wijnaldum.

• Luis Suarez trafił w poprzeczkę, a Lionel Messi dobił piłkę do pustej bramki! Bardziej wyczekiwaliśmy bramki The Reds, a tu Barcelona zdobywa gola!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Lionel Messi podwyższa prowadzenie Blaugrany!

• Teraz w polu karnym Barcelony zobaczyliśmy Pinball... piłka poodbijała się od zawodników The Reds i wypadłą poza obręb 16 metrów.

• Kompletnie nieudany strzał Joe Gomeza... od bramki zaczną gospodarze.

• Niedokładne podanie Arturo Vidala! Pomocnik Barcelony fatalnie zmarnował okazję swojej drużyny.

• Nelson Semedo wchodzi w miejsce Philippe Coutinho.

• James Milner uderzył z 14 metra, ale znowu znakomicie broni Ter Stegen!

• Kolejny raz dogodna okazja ze stałego fragmentu gry została zmarnowana.

• Rzut wolny pod polem karnym Barcelony!

• Końcówkami palców Ter Stegen odbija strzał Salaha! Ależ było blisko!

• Marc Ter Stegen ratuje swój zespół! Niemiecki bramkarz świetnie odbił strzał Jamesa Milnera!

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy FC Barcelona prowadzi z Liverpoolem 1:0!

• 3 minuty doliczone!

• Clement Lenglet obejrzał żółtą kartkę.

• Dobry, płaski strzał Milnera! Zabrakło bardzo niewiele!

• Co teraz zmarnował Sadio Mane! Senegalczyk dostał podanie na 5 metr, ale nie trafił w światło bramki!

• Sergi Roberto w ostatniej chwili zdejmuje piłkę z nogi Sadio Mane! Było bardzo groźnie.

• Znakomita interwencja Fabinho! Brazylijczyk ratuje swój zespół przed stratą bramki!

• Andrew Robertson wpadł w pole karne, tylko że dograł bardzo niedokładnie.

• Joe Gomez blokuje dośrodkowanie rywala. Sytuacja w polu karnym Liverpoolu opanowana.

• Perfekcyjne podanie Jordiego Alby! Lewy obrońca posłał idealną prostopadłą piłkę i Luis Suarez musiał tylko dołożyć nogę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Luis Suarez otwiera wynik meczu!

• No i mamy zmianę, której się spodziewaliśmy. Naby Keita opuszcza murawę z powodu kontuzji, a w jego miejsce pojawia się Jordan Henderson, który od razu zakłada opaskę kapitana.

• Naby Keita mocno ucierpiał przy starciu z rywalem. Wygląda to dosyć poważnie i do mocnej rozgrzewki ruszył Jordan Henderson.

• Dobre dośrodkowanie Robertsona, ale Van Dijk nie sięgnął lecącej piłki.

• Sadio Mane faulowany tuż przed polem karnym rywala! Będzie bardzo groźna okazja.

• Z ostrego kąta uderzał Coutinho, tylko że zabrakło mu dokładności.

• Leo Messi pokazywał, że Joel Matip zagrał ręką w swoim polu karnym! Sędzia słucha podpowiedzi z wozu VAR, ale nakazał grać dalej.

• Świetnie indywidualna akcja Salaha kończy się niedokładnym podaniem Egipcjanina.

• Liverpool atakuje rywala bardzo mocnym pressingiem, ale jak na razie gospodarzę dają radę z tego wyjść.

• Sadio Mane przewracał się w polu karnym, jednak gwizdek sędziego milczy!

• Pierwsza bardzo groźna okazja Barcelony! Ivan Rakitić miał piłkę na 5 metrze, ale w ostatniej chwili Matip wybił mu ją spod nóg!

• Goście rozpoczynają mecz od środka!

• Zawodnicy obu drużyn są już na murawie! Czas na hymn Ligi Mistrzów!

• Ostatni oficjalny mecz pomiędzy tymi drużynami odbył się 6 marca 2007 roku. Wtedy po bramce Eidura Gudjohnsena górą była FC Barcelona.

• Leo Messi po raz 100 założy opaskę kapitańską w FC Barcelonie.

• Oba zespoły znajdują się w znakomitej formie. Liverpool ostatni mecz przegrał 7 stycznia, a FC Barcelona praktycznie w tym samym okresie przegrała tylko 3-krotnie. Kto więc dzisiaj wyjdzie zwycięsko z pojedynku.

• Dobry wieczór Państwu! Czas na starcie gigantów! FC Barcelona podejmuje Liverpool. Na relację z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

krk

1/3
przejdź do galerii

FC Barcelona - Liverpool ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©East News

FC Barcelona - Liverpool. W środowy wieczór na Camp Nou dojdzie do starcia gigantów. W półfinale Ligi Mistrzów zmierzą się znakomicie dysponowane w trwającym sezonie Barcelona i Liverpool. Początek spotkania w środę 1 maja o godz. 21. Transmisja na żywo w TVP1, TVP Sport oraz Polsacie Sport Premium 1. Relacja na żywo w GOL24! [1.05.2019]

Liga Mistrzów: FC Barcelona - Liverpool FC ONLINE

Pięć poprzednich finałów Ligi Mistrzów to pięć hiszpańskich triumfów. Aż w czterech przypadkach po trofeum sięgał Real Madryt. Barcelona po raz ostatni zwyciężyła w roku 2015, pokonując w finale Juventus. W trwającym sezonie celem nr 1 Leo Messiego i spółki jest powrót na europejski szczyt.

Do rywalizacji z Liverpoolem Katalończycy przystępują w znakomitych nastrojach. W sobotę zapewnili sobie mistrzostwo Hiszpanii, ósme w jedenastu latach. Radość z sukcesu nie trwała zbyt długo. Zespół Ernesto Valverde musiał szybko rozpocząć przygotowania do jednego z najważniejszych meczów w sezonie. - Nie mieliśmy zbyt wiele czasu, żeby nacieszyć się tytułem. Wiemy, że przed nami kolejny mecz, a pokonać Liverpool będzie bardzo trudno - mówi Valverde przed starciem z The Reds.

- Granie w półfinale Ligi Mistrzów zaledwie kilka dni po wygraniu La Liga sprawia, że jesteśmy szczęśliwi, pewni siebie i mamy jeszcze większa żądzę zwycięstwa. Znam dobrze Kloppa, bardzo go szanuję. Jego drużyny są zawsze świetnie zorganizowane i przygotowane. Wiedzą, co mają robić w każdym detalu. Jeśli chodzi o to, jak się przed nimi bronić, będzie to dość skomplikowane, bo mają w ataku graczy najwyższej klasy - komplementuje rywali pomocnik Ivan Rakitić.

Liverpool doskonale znają dwaj czołowi piłkarze Blaugrany: Luis Suarez i Philippe Coutinho. Reprezentant Urugwaju na Camp Nou przeniósł się w 2015, a Coutinho na początku 2018 roku. - To będzie szczególny mecz. Tym bardziej że jest to mój pierwszy półfinał Ligi Mistrzów. W Liverpoolu spędziłem pięć lat i byłem tam bardzo szczęśliwy, ale teraz mam koszulkę z innymi barwami. To silny zespół z bardzo dobrym nastawieniem psychicznym - uważa Coutinho.

Zespół z miasta Beatlesów przynajmniej w stolicy Katalonii nie uchodzi za faworyta. Z Barceloną grać jednak potrafi. The Reds w swojej historii nie przegrali jeszcze na Camp Nou. Nigdy nie okazali się też słabsi w dwumeczu fazy pucharowej. W 1976 i 2001 roku zwyciężali w półfinale Pucharu UEFA, a w 2007 w 1/8 finału Ligi Mistrzów.

W ekipie gospodarzy na pewno nie zagra kontuzjowany Rafinha. Z kolei Klopp nie będzie mógł skorzystać z usług Alexa Oxlade-Chamberlaina. W ostatniej chwili z powodu urazu pachwiny ze składu wypadł Roberto Firmino. Wątpliwy jest też występ Fabinho i Adama Lallany.

Kto awansuje do finału Ligi Mistrzów z pary Barcelona - Liverpool?

Barcelona - Liverpool. Przewidywane składy

Barcelona: Ter Stegen - Semedo, Pique, Lenglet, Jordi Alba - Rakitić, Sergio Busquets, Vidal - Messi, Suarez, Dembele.

Liverpool: Alisson - Alexander-Arnold, Matip, van Dijk, Robertson - Fabinho, Henderson, Keita - Salah, Sturridge, Mane.

FC Barcelona - Liverpool FC TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Starcie Barcelony z Liverpoolem w środę 1 maja o godz. 21. Spotkanie pokaże TVP1, TVP Sport oraz Polsat Sport Premium. W Telewizji Polskiej mecz skomentuje duet: Sławomir Kwiatkowski - Robert Podoliński. Z kolei w Polsacie Sport komentować będą Bożydar Iwanow i Artur Wichniarek. Darmowy stream online będzie dostępny na stronie tvp.sport.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport.

21:00 FC Barcelona - Liverpool FC TVP1, TVP Sport, Polsat Sport Premium