• Caballero broni strzał Neymara z najbliższej odległości!!!

• Z murawą żegna się również Iniesta. W jego miejsce obejrzymy Andre Gomesa.

• Szanse wyrównane! Mathieu wylatuje z boiska!

• Żółta Kartka dla Mathieu

• Mieli swoją szansę piłkarze City! Broni strzał z wolnego ter Stegen po czym piłka gdzieś zagubiłas się między obrońcami a napastnikami obu ekip

• GOOOLLL 3!!! MESSI!!!

• De Bruyne przed szansą! Ter Stegen broni!

• Rakitić odbiera piłkę w środku pola zagrywa do Iniesty. Ten tylko oddaje piłkę Messiemu, a on już zrobił swoje. Zejście do środka na lewą nogę i płaski strzał tuż przy słupku

• GOOOOLLLL MESSI x2!!!

• Messi uderza z wolnego wysoko ponad bramką!

• Guardiola zmienia również Zabaletę. Na murawie zobaczymy Clichyego

• Na bramce stanie Caballero, który wejdzie w miejsce Nolito

• Co za wariat! Bravo wyszedł z piłką na 20-25 metr. Po czym podał wprost pod nogi Suareza. Urugwajczyk próbował przerzucić bramkarza City, a ten dobija piłkę ręką!

• Czerwo dla Bravo!!!

• Dobry strzał głową Umtitiego. Nie wiele zabrakło

• De Bruyne podaje wzdłuż pola karnego! Mascherano wyjaśnia wybijając piłkę w aut

• GRAMY!

• Jesteśmy już w Katalonii! Za chwilę zaczynamy drugą połowę!

• W końcówce pierwszej połowy działo się zdecydowanie więcej niż od 1 do 35 minuty. Swoje szanse mieli za równo gospodarze jak i goście. Za każdym razem górą byli bramkarze obu ekip. Zobaczymy czy w drugiej połowie zawodnicy wykażą się zimną krwią.

• Koniec pierwszej połowy!

• Błyskawiczna odpowiedź Barcelony. Sam na sam z Bravo znalazł się Suarez. El Pistolero trafia w nogi bramkarza. Piłka się podbija i mało nie wpada do bramki. Bravo musiał się szybko pozbierać by dobić piłkę!

• Blisko gola Stones! Doskonałe dośrodkwanie Silvy w pole karne. Obrońca Manchesteru wuskakuje wysoko w górę i uderza na bramkę! Piłka mija słupek o kilkadziesiąt centymetrów!

• Barcelona - City

• Nolito zmarnował dogodną okazję do wyrównania. Napastnik Citizens próbował odegrać w głąb pola karnego ale nie dość ze podał za lekko to jeszcze trafił wprost w Mathieu

• Nie jest do dobry mecz Fernandinho. Zółta kartka za faul na Suarezie

• Boisko opuści Pique. Tak jak można było przewidzieć. Wejdzie Mathieu

• Znakomita parada ter Stegena! Gundogan wszedł w pole karne jak na treningu i uderza po dalszym słupku. Sporo szczęścia miała Barcelona

• Przed swoją szansą Nolito. Hiszpan uderza z ostrego kąta. Bez problemów broni ter Stegen

• Bardzo nie udane zagranie De Bruyne. Belg próbował dograć piłkę wzdłuż bramki, ale tan na prawdę podał do ter Stegena

• Wydaje się, że Pique również za nie długo opuści boisko. Po rozgrzewce jest już Mathieu

• Bravo ratuje City! Doskonałe zagranie do Neyamara. W ostatniej chwili napastnika z nr 11 na plecach uprzedza Bravo interweniując prawie na linii pola karnego!

• Zreflektował się arbiter i ukarał Davida Silvę

• Wycięty równo z murawą Pique. Upiekło się Silvie, gdyż sędzia nie sięga do kieszeni

• Dobre podanie do Suareza. Urugwajczyk jednak minimalnie pali

• Goście nieustannie nękają graczy Barcelony wysokim pressingiem.

• Rozpędza się Barcelona! Suarez uderza w boczną siatkę!

• Piłka zagrana przez Iniestę spadła na okolice 11 metra. Tam dosłownie o krok od niej był Fernandinho. Pomocnik City poślizgnął się i do piłki dopadł Messi. Argentyńczyk minął Bravo i wpakował piłkę do siatki!

• GOOOLLL MESSI!!!!

• Dobry przerzut do Nolito. Hiszpan zbiegł do środka i próbował zagrania do wbiegającego w pole karne De Bruyne'a. Futbolówka ugrzęzła w nogach obrońców

• Strata Silvy w środku pola sprokurowała kontrę Barcelony. Suarez jednak włożył trochę za dużo siły w podanie do Neymara co pozwoliło na powrót gracy City.

• Niestety Jordi Alba nie dokończy tego spotkania. W jego miejsce zobaczymy Lucasa Digne

• Jordi Alba prawdopodobnie będzie musiał opuścić boisko...

• Sterling próbował swojej szansy. Jego strzał z narożnika pola karnego zablokowany

• De Bruyne pomknął prawą stroną. Dośrodkował w sumie do nikogo. Piłkę wybija Mascherano

• Dobra próba podania Iniesty do Suareza. Napastnik Barcy nie zdołał opanować piłki

• Przed pierwszą szansą stanęli gospodarze. Neymar prawą stroną przedarł się w pole karne. Brazylijczyk próbował zagrać piłkę na 16 metr, ale zrobił to za słabo.

• MAMY PIERWSZY GWIZDEK! GRAMY!

• Tak to wygląda z wysokości trybun!

• Hymn Ligi Mistrzów już za Nami! Za chwilę przywitanie kapitanów i sędziów i będziemy mogli zaczynać!

• Piłkarze w tunelu! Zaraz wyjdą na murawę Camp Nou i zacznie się widowisko!

• 5 MINUT!

• Czyżby Pep patrzył na Camp Nou stęsknionym wzrokiem?

• Jeśli jesteś w metrze/pociągu/tramwaju czy autobusie, to nie ma problemu! Stream z meczu na komórki dostępny:

• 10 MINUT!!

• Na Camp Nou coraz gęściej

• JUŻ TYLKO 15 MINUT!!!

• Szybkie przypomnienie ostatnich potyczek obu zespołów:

• Na boisku od pierwszych minut obejrzymy również Nolito - byłego napastnika Celty Vigo, który był jednym z kandydatów do gry w ataku Blaugrany. Hiszpan ostatecznie wybrał City i dziś przekonamy się czy ten wybór był słuszny!

• Wielki powrót!

• Takich zawodników obejrzymy w XI wystawionej przez Pepa Guardiolę!

• Wyjściowa XI gospodarzy:

• Dobry wieczór Państwu!

Już tylko pół godziny dzieli Nas od pierwszego gwizdka w hitowym spotkaniu 3 kolejki Ligi Mistrzów!