FC Barcelona - Olympique Lyon ONLINE. Gdzie obejrzeć? TRANSMISJA TV i STREAM. Messiego zwykły dzień w pracy?

FC Barcelona

5

Olympique Lyon

1

• Koniec meczu! FC Barcelona pokonuje przed własną publicznością Olympique Lyon aż 5:1! i melduje się w kolejnej fazie Ligi Mistrzów!

• Dwie minuty dolicza Szymon Marciniak.

• Bez wiary zaatakowali teraz goście skrzydłem. Przeciągnięte dośrodkowanie w pole karne, ale na wszelki wypadek Jordi ALba wybija piłkę na aut.

• Tymczasem w Monachium Bayern przegrywa z Liverpoolem 1:3! Bramki: 39' Joel Matip samob.- 27', 85' Sadio Mane, 69' Virgil van Dijk.

• Druga połowa to koncert Lionela Messiego, który do gola dokłada też drugą asystę. Świetnym zagraniem obsłużył Ousmane'a Dembele, a ten kieruje piłkę do siatki między nogami bezradnego Mathieu Gorgelina!.

• POGROM NA CAMP NOU! OUSMANE DEMBELE!!!

• Nelson Semedo zmienia Sergiego Roberto.

Limit zmian wykorzystany przez obu trenerów.

• Kwestia awansu została już rozstrzygnięta. Gerard Pique kieruje piłkę do pustej bramki po podaniu nie kogo innego, jak Lionela Messiego!

• GOL DLA BARCELONY! GERARD PIQUE!!!

• Przebojowa akcja Argentyńczyka zwieńczona płaskim uderzeniem w lewy dolny róg bramki. Mathieu Gorgelinowi pozostało tylko wyciągać piłkę z siatki!

• DUBLET LIONELA MESSIEGO!!!

• [b]Ferland Mendy[/b] nie dogra tego meczu. Na murawie jest już [b]Maxwel Cornet/b].

• Może wynik byłby inny gdyby mógł grać Anthony Lopes?

• W równolegle toczonym spotkaniu na Allianz Arena Bayern remisuje z Liverpoolem 1:1. Na gola Sadio Mane odpowiedział... samobójem Joel Matip. Jednak taki wynik premiuje "The Reds" do kolejnej fazy rozgrywek.

• Przerwa w grze. Urazu doznał Ferland Mendy. Prawdopodobnie będzie koniczne interwencja sztabu medycznego.

• Zmiana również w ekipie gości. Bertrand Traore wchodzi za Menphisa Depaya.

• Za Arthura na murawie pojawia się Arturo Vidal.

• Lionel Messi nie ma dzisiaj łatwego życia. Kiedy przejął piłkę blisko pola karnego gości, to niemal od razu doskoczyło do niego 2-3 rywali. Siła złego na jednego.

• Ousmane Dembele zmienia Philippe Coutinho,

• Po chwili dośrodkowanie Jordiego ALby nie znajduje adresata w "szesnastce" OL.

• Jęk zawodu na Camp Nou po tym,jak Philippe COutinho minimalnie przestrzelił! Posyła piłkę tuż obok lewego słupka, ale nie od tej strony, od której by chciał!

• Mar-Andre ter Stegen broni strzał Menphisa Depaya. Coraz śmielej atakują goście.

• Goście poczuli krew i liczą, że jeszcze mogą coś ugrać.

Nabil Fekir strzela z pola karnego nad bramką "Dumy Katalonii".

• To pierwszy gol Lucasa Tousarta w Lidze Mistrzów

• By być w stu procentach pewnym, Szymon Marciniak skonsultował tę sytuację w VAR-ownikami. Bramka zdobyta jak najbardziej prawidłowo.

• Nikt nie spodziewał się hiszpańskiej inkwizycji, a tym bardziej bramki dla Olympique Lyon! Po centrze z narożnika piłka spadła pod nogi Lucasa Tousarta, który mocnym uderzeniem kieruje ją do siatki!

• OL ŁAPIE KONTAKT! LUCAS TOUSART!!!

• A teraz działo się pod drugą bramką. Marc-Andre ter Stegen wybija piłkę na korner po centrostrzale Ferlanda Mendy'ego.

• Rzut rożny dla gospodarzy. Po krótkim rozegraniu przez Philippe Coutinho nie udało się zagrozić Mathieu Gorgelinowi.

• Philippe COutinho dostaje piłkę na skrzydle i już biegł w stronę bramki OL. Jego akcję przerywa gwizdek sędziego - Brazylijczyk był na spalonym.

• Zupełnie nieudane dośrodkowanie Menphisa Depaya z rzutu wolnego. Zamiast w pole karne, posłał piłkę w trybuny.

• Żółta kartka dla Clementa Lengleta za faul.

• Lionel Messi zamierza strzelić drugą bramkę w tym meczu. W tej akcji mu się nie powiodło - został powstrzymany tuż przed polem karnym.

• Druga połowa rozpoczęta!.

• Nie zanosi się na niespodziankę. Piłkarze Ernesto Valverde prowadzą lekko, łatwo i przyjemnie. Goście nie dość że przegrywają "tylko" dwiema bramkami, to jeszcze mogą stracić na długo Anthony'ego Lopesa. Ten bramkarz ucierpiał w starciu z Philippe Coutinho, ale mimo jeszcze kilkuminutowej obecności na boisku, nie był w stanie kontynuować gry.

Co nas czeka po zmianie stron? Przekonamy się niebawem.

• +6' Koniec pierwszej połowy. W rewanżowym spotkaniu 1/8 finału Ligi Mistrzów FC Barcelona prowadzi z Olympique Lyon po bramkach Lionela Messiego (z rzutu karnego) i Philippe Coutinho.

• +4' Żółta kartka dla Moussy Dembele.

• +2' Ferland Mendy przedarł się skrzydłem, po czym podaje do środka... do nikogo. Nieprzygotowany atak OL mógł narazić na stratę.

• Szymon Marciniak dolicza co najmniej 6 minut do pierwszej połowy. To pokłosie przede wszystkim kontuzji Anthony'ego Lopesa.

• Próba solowej akcji Luisa Suareza skazana na porażkę. Nie poradził sobie z dwoma rywalami.

• Po chwili oko w oko z Mathieu Gorgelinem znalazł się Lionel Messi. Już kibice "Blaugrany" widzieli piłkę w siatce po strzale Argentyńczyka, ale ta w nieznacznej odległości minęła bramkę. Dzięki interwencji rezerwowego bramkarza OL!

• Luisowi Suarezowi niewiele brakowało, by wpisał się na listę strzelców! Uderza z "szesnastki" minimalnie obok dalszego słupka bramki!

• Anthony Lopes nie jest w stanie kontynuować grę. Między słupkami OL stanie teraz Mathieu Gorgelin.

• Żółta kartka dla Fernando Marcala.

• Tym razem Luis Suarez wystąpił w roli asystenta i to przyniosło efekt. Po podaniu Ivana Rakiticia wykłada piłkę Brazylijczykowi jak na tacy do pustej bramki, a ten dopełnił formalności!

• BARCA PODWYŻSZA PROWADZENIE! PHILIPPE COUTINHO!!!

• Kolejna okazja Luisa Suareza. Jego strzał odbija przed siebie Anthony Lopes, a dobitka Ivana Rakiticia była nieudana.

• Zupełnie nieudany strzał Luisa Suareza, kilka metrów obok bramki.

• Anthony Lopes podnosi się z murawy. Jednak to nie znaczy, że będzie grać dalej.

• Nerwowe poruszenie przy ławce rezerwowych OL. Prawdopodobnie na rozgrzewkę zaraz ruszy rezerwowy bramkarz, Mathieu Gorgelin. .

• Anthony Lopes ucierpiał w starciu z Philippe COutinho. Przerwa w grze i konieczna jest interwencja sztabu medycznego.

• Goście chcą jak najszybciej wyrównać. Na pewno ta sztuka nie uda się po tym strzale Menphisa Depaya - piłka poszybowała daleko od bramki.

• PEWNIE WYKONANY KARNY PRZEZ LIONELA MESSIEGO!!!

"Panenką" uderza w środek bramki. Zmylony Anthony Lopes rzucił się w stronę swojego lewego słupka!

• Lionel Messi chce ustawić piłkę na 11. metrze, ale polski rozjemca jeszcze nasłuchuje komunikatów z VAR-u.

Jest karny!

• Szymon Marciniak wskazuje na "wapno" po faulu Jasona Denayera Skosił on równo z trawą Luisa Suareza.

• Dzieje się pod obiema bramkami. Szczęścia teraz szukał Philippe Coutinho, który uderzał z pola karnego .Został zablokowany.

• Szymon Marciniak dopatrzył się przewinienia Sergio Busquetsa, w co sam zainteresowany nie może uwierzyć. Rzut wolny nie przyniósł jednak zagrożenia.

• W odpowiedz pierwsza śmiała akcja piłkarzy Bruno Genesio. Jednak strzał Tanguya Ndombeli w znacznej odległości mija bramkę Marca-Andre ter Stegena.

• Rzut wolny dla Blaugrany po faulu Nabila Fekira. Przyjezdni radzą sobie jednak z dośrodkowaniem LM10

• Dobrze do akcji ofensywnej podłączył się Jordi Alba. Podaje w okolice "Szesnastki" do Lionela Messiego, ale w porę zorientowali się goście.

• Z dalszej odległości próbował teraz Ivan Rakitić. Sporo brakowało do celu.

• Zbyt głębokie dośrodkowanie Philippe Coutinho z narożnika. Piłka ląduje w rękawicach Anthony'ego Lopesa.

• I pierwsza groźna okazja za sprawą Lionela Messiego. Ten uderza z pola karnego tuż przy lewym słupku, ale bramkarz OL zdołał z trudem sparować piłkę na rzut rożny!

• Anthony Lopes spokojnie łapie piłkę po centrze Philippe Coutinho. Od razu do ataku rzucili się gospodarze.

• Szymon Marciniak gwiżdże i pierwsza połowa rozpoczęta!

• Jeżeli Semedo wejdzie na murawę i dostanie żółtą kartkę, a Barcelona awansuje do kolejnej fazy rozgrywek, to on będzie musiał pauzować.

Po stronie OL nikt nie jest zagrożony.

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania. Ale najpierw czas na hymny - "Dymy Katalonii" i Ligi Mistrzów!

• Coraz bliżej meczu...

• Sędzią głównym tego spotkania jest Szymon Marciniak z Płocka. Na liniach będą mu pomagali Paweł Sokolnicki oraz Tomasz Listkiewicz. Sędzią technicznym jest za to Tomasz Musiał.

• Rezerwowi Barcelony: Jasper Cillessen, Alena, Ousmane Dembele, Nelson Semedo, Mlcom, Samuel Umtiti, Arturo Vidal.

• Rozruch gości na Camp Nou

• W pierwszym spotkaniu padł bezbramkowy remis. jak będzie dzisiaj?

• Rezerwowi OL: Mathieu Gorgelin - Houssem Aouar, Maxwell Cornet, Pape Cheikh, Rafael, Kenny Tiete, Bertrand Traore.

• Coraz mniej niewiadomych w Lidze Mistrzów,a dokładniej dwie w walce o ćwierćfinał. Za 25 minut Barcelona zmierzy się Olympique Lyon!

JCZ

Barcelona - Lyon LIVE! Messiego zwykły dzień w pracy?

Barcelona - Lyon LIVE! Messiego zwykły dzień w pracy? ©AFP/East News

Mecz FC Barcelona - Olympique Lyon ONLINE. W cieniu meczu w Monachium (Bayern - Liverpool) odbędzie się ostatnie spotkanie 1/8 finału Ligi Mistrzów. Faworyt oczywiście jeden, choć bez wypracowanej zaliczki. Na relację LIVE zapraszamy do GOL24 od godziny 21:00. [13.03.2019]

Mecz FC Barcelona - Olympique Lyon ONLINE

Po raz 801. w karierze wystąpi Lionel Messi. Argentyńczyk jubileusz świętował w weekend. W ligowym meczu z Rayo Vallecano zdobył bramkę, która okazała się jego 651. Dla samej Barcelony zagrał 672 razy i strzelił 586 goli. A w Lidze Mistrzów w 130 spotkaniach trafił 106 razy (lepszą statystyką dysponuje jedynie Cristiano Ronaldo).

Te suche fakty muszą działać na wyobraźnię zawodników Lyonu. Owszem, w pierwszym meczu potrafili oni dotrzymać kroku, ale rewanż to będzie zupełnie inna bajka. Przy tak grającym Messim i jego Barcelonie trudno nawet wierzyć w powtórzenie sukcesów Ajaksu Amsterdam czy Manchesteru United.

Gdzie oglądać mecz Barcelona - Lyon za darmo w TV?

Do ostatniej bezpośredniej walki o ćwierćfinał Ligi Mistrzów doszło dziesięć lat temu. W pierwszym meczu również padł remis, choć bramkowy (1:1). W rewanżu Barcelona nie pozostawiła jednak Lyonowi złudzeń i wygrała 5:2 (z obecnego składu zagrali jedynie Gerard Pique i Leo Messi). A w maju - jak pamiętamy - podniosła trofeum za finał z Manchesterem United (2:0).

Dzisiejsze spotkanie UEFA powierzyła Polakom. Zawody poprowadzi Szymon Marciniak z Płocka, który miał choćby okazję gwizdać w meczu fazy grupowej pomiędzy Interem Mediolan a FC Barceloną. Na liniach pomogą mu Paweł Sokolnicki z Tomaszem Listkiewiczem. Sędzią technicznym będzie Tomasz Musiał, a za VAR-em usiądą Paweł Raczkowskim z Pawłem Gilem.

Mecz FC Barcelona - Olympique Lyon: Kto awansuje do ćwierćfinału Ligi Mistrzów?

Przewidywane składy na mecz FC Barcelona - Olympique Lyon:[/b]

FC Barcelona: Ter Stegen - Roberto, Piqué, Lenglet, Alba - Rakitić, Busquets, Arthur - Messi, Suárez, Coutinho.
Olympique Lyon: Lopes - Dubois, Denayer, Marcelo, Mendy - Tousart, Ndombélé, Depay, Fekir, Aouar - Dembélé

Nie zagrają:

FC Barcelona: Rafinha, Vermaelen
Olympique Lyon: Marcelo, Gouiri

Mecz FC Barcelona - Olympique Lyon TRANSMISJA TV
Transmisję z meczu Barcelona - Lyon na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport Premium 2. Początek spotkania w środę (13.03.2019 r.) o godz. 21. Komentuje duet Tomasz Smokowski – Paweł Golański. Studio od godziny 18 w Polsat Sport Premium 1. A gdzie oglądać mecz Barcelona - Lyon na żywo w internecie? Płatny stream online dostępny będzie w serwisie IPLA TV. Relacja tekstowa w GOL24.pl Zapraszamy!