4

3 1 połowa

Rayo Vallecano

0

• Dziękuję za śledzenie relacji LIVE z dzisiejszego meczu. Za wspólnie spędzony czas dziękuje państwu Jan Czajkowski.

• Rayo do starty pierwszej bramki dobrze prezentowała się dzisiejszego wieczoru. Jednak kiedy worek z bramkami w 30 minucie otworzył Alexis Sanchez, Rayo stanęło a Barca do końca pierwszej połowy nie pozostawiła złudzeń kto dziś odniesie zwycięstwo. Dzieła zniszczenia na początku drugiej połowy dokonał Leo Messi. Barcelona pokazała dziś że wciąż umie wygrywać i nie składa broni w walce o mistrzostwo Hiszpanii. Dzięki temu Gran Derbi 10 Grudnia będą jeszcze bardziej emocjonujące. Tego meczu nie będzie można przegapić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Koniec! Duma Katalonii pokonuje Rayo Vallecano 4-0.

• Messi nieudanie przyjmuje piłkę przed polem karnym.

• Piękne zagranie Picque w pole karne. Cobano, jednak uprzedza graczy Barcelony.

• Villa do Alvesa na boczny sektor pola karnego. Odegranie Alvesa jednak niecelne.

• Żółta kartka także dla Picque.

• Żółtko dla Valdesa za opóźnianie wznowienia gry.

• Fabregas z końcowej linii boiska posyła odchodzącą piłkę do Cesca, który nie spodziewał się podanie i piłka przechodzi obok niego.

• Adriano dośrodkowuje w pole karne, jednak jego podanie zostaje zablokowane.

• Rayo w końcu zagroził bramce Valdesa. Jednak silny strzał zza pola karnego w róg bramki łapie bramkarz Barcy, którą jednak wypuszcza, ale Tamudo na spalonym przy dobitce. Którą i tak wyciągnął Valdes.

• Cóż za akcja Messiego. Dostaje piłkę na 18 metrze. Przyjęcie piłki z podcięciem, mija trzech piłkarzy. Wpada w pole karne, ale strzał po ziemi obok słupka.

• Próba zagrożenia bramce Valdesa. Jednak Picque i Mascherano są tam gdzie ich miejsce.

• Rayo już się chyba pogodziło z porażką i jedyne czego chcą to koniec tego meczu.

• Prób zagrania piłki w pole karne Rayo z boku boiska, jednak trochę niecelnie.

• Powracający po kontuzji Adriano zastępuje na ostatnie 20 minut Sancheza.

• Barca wychodzi z szybką kontrą po rzucie rożnym dla Rayo. Villa dostaje piłkę jednak za daleko sobie przyjmuje i przenosi piłkę ponad bramką przy strzale na bramkę.

• Na boisku pojawia się Piti w zamian za Lassę.

• Barca spokojnie konstruuje kolejne ataki pod bramką Rayo. Jak na razie bez realnego zagrożenia, ale Duma Katalonii dziś już wykonała plan.

• Sanchez dośrodkowuje w pole karne. Piłkę głową wybija Labaka.

• Za ładnie tym razem chciała Barca. Messi podaje do boku do Alvesa, ten jednak mając przed sobą tylko Cobeno zamiast strzelać oddaje piłkę Messiemu. Piłka zostaje jednak wybita przez obrońców rayo

• Fabregas dostaje piłkę od Alvesa na środku boiska. Próba długiego podania, ale piłka trafia w plecy Sancheza.

• Villa wpada w pole karne rayo, jednak obrońca skutecznie powstrzymywał napastnika Barcelony.

• Obiecująca akcja Rayo, ale złe dośrodkowanie kończy zagrożenie pod bramką Valdesa.

• Strzał zza pola karnego Barcy. Piłkę blokuje Picque.

• Pierwszy kontakt z piłką Cesca, odgrywa do Messiego, ale niecelnie. Piłkę przejmuje Rayo, która trafia do Tamudo. Strzał z ostrego kąta obok bramki.

• Jeszcze jedna zmiana za Inieste wchodzi Fabregas.

• A w Barcie za Xaviego - Thiago.

• Garcia za Fuego.

• Sanchez próbuje dryblingu w narożniku boiska, został sfaulowany i rzut wolny dla Barcy.

• Barca spokojnie rozgrywa piłkę na środku boiska, już nie muszę się śpieszyć w tym meczu.

• Messi mija na szybkości Casado, wpada w pole karne i strzałem po ziemi w długi róg bramki i strzela na 4-0!!!!!!!!!!!!!!!

• MESSI i GOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Barcelona - Rayo Vallecano Dziś Barcelona nie ma najmniejszych kłopotów z rywalem.

• Od razu groźnie pod bramką Rayo. Piłka zagrana ostro na czwarty metr po ziemi, jednak podanie przecinają obrońcy rayo.

• Rozpoczęcie drugiej połowy.

• Tamudo za Michela na początku drugiej połowy.

• Koniec pierwszej połowy! Może nie jest to Barca która ogrywała rok temu Real 5-0, ale najważniejszy jest wynik a ten jest na razie dla Barcy bardzo dobry

• Akcja Picque i Alvesa. Alves odgrywa piłkę do Villi na 10 metrze a ten mając przed sobą jedynie Cobeno spokojnie umieścił piłkę w siatce. 3-0 dla Barcelony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• GOL GOL GOL GOL GOL GOL GOL GOL GOL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DAVID VILLA!

• Chwilę wcześniej Lassa tak zażarcie walczył z Xavim o piłkę że został ukarany żółtą kartką.

• Xavi przypadkowo odgrywa piętką do Sancheza w polu karnym. Dzięki czemu Sanchez wyszedł sam na sam i nie miał problemu z umieszczeniem piłki w siatce.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! ALEXIS SANCHEZ!!!!!!!!!!!!!!!

• Alves tarci piłkę na środku boiska. Lassa na przebój, jednak powstrzymany przez Xaviego.

• Rozpędzał się Alves, jednak fatalnie podaje do środka. Wprost pod nogi piłkarza Rayo.

• Brzydki faul na Iniescie, który dopiero po chwili podniósł się z murawy.

• Strzał Lassy, jednak w sam środek bramki Valdesa, który pewnie łapie piłkę.

• Rayo blisko wyrównania, jednak mając przed sobą tylko Valdesa strzał wysoko nad bramką.

• Villa po raz kolejny byłby sam na sam z Cobeno gdyby nie spalony.

• Messi wpada w pole karne Rayo. Strzał w boczną siatkę.

• Rozegranie piłki przez Barcelonę na 30 metrze. Podanie do boku do Sancheza który z około 15 metrów pięknym technicznym strzałem pokonuje Cobeno. Piłka po drodze odbiła się jeszcze od słupka i wpada do siatki. 1-0 DLA BARCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA BARCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Przekombinowała Barca w polu karnym Rayo i piłkę spokojnie łapie Cobeno.

• Silny strzał Iniesty zza pola karnego. Minimalnie nad poprzeczką.

• 25 minut za nami. Mecz na razie wyrównany. Picque wybija piłkę na rzut rożny.

• Wolny dla rayo z boku pola karnego. Dośrodkowanie i Valdes przenosi piłkę nad poprzeczką na rzut rożny.

• Iniesta próbuje minąć dwóch piłkarzy na środku boiska, jednak bezskutecznie.

• Villa wychodzi sam na sam, ale sędzia słusznie odgwizduje spalonego.

• Ładny rzut z autu Abidala w pole karne do Iniesty. Pomocnik Barcy jednak nie opanował piłki.

• Strzał Daniego Alvesa, ładnie interweniuje Cobeno. Chwilę później Villa drybluje w polu karnym, a piłkę Rayo wybija na rzut rożny w ostatniej chwili.

• Xavi ładnie do Villi, Villa odgrywa na szesnasty metr do Xaviego, jednak za słabo i piłka nie dochodzi do Xaviego. Zapowiadała się ładna akcja Barcy.

• Dani Alves wyszedłby sam na sam z Cobeno. Gdyby nie był na spalonym.

• Prób ataku Barcy, jednak podanie w pole karne przecięli obrońcy Rayo.

• Jak na razie nie wiele się dzieje na boisku. Barcelona nie zdominowała meczu od pierwszych minut, a Rayo gra na początku bardzo rozsądnie.

• Barca przejmuje piłkę na polu karnym Rayo. Jednak piłkę odbiera Rayo. Nieudana próba kontrataku i piłkarze Barcy wybijają piłkę na aut.

• Messi do boku do Alexisa, ale kompletnie nieudane zagranie w pole karne.

• Przejęcie piłki na połowie boiska przez Rayo. Wrzutka w pole karne Lassa groźnie strzela, ale przynajmniej jak na razie tylko w boczną siatkę.

• Strzał Rayo zza pola karnego. Ponad bramką. Szybko odpowiedź Barcy, Iniesta strzela z połowy boiska, ale piłkę na rzut rożny sparował bramkarz Rayo.

• Piłkarze Barcelony jeżeli chcą po raz czwarty z rzędu zdobyć mistrzostwo Hiszpanii nie mogą sobie pozwolić na porażkę w dzisiejszym meczu.

• Sędzia gwiżdże po raz pierwszy, a mecz zaczynają piłkarze Rayo.

• Piłkarze wychodzą na murawę Camp Nou.

• Piłkarze Barcelony wyjdą dziś na murawę w specjalnych koszulkach, które są dedykowane Tito. Piłkarz wyszedł ze szpitala po udanej operacji usunięcia guza ślinianki.

• Podaję ławkę rezerwowych Barcelony: Pinto, Puyol, Adriano, Thiago, Busquets, Pedro i Cesc.

• Dodam że dziś mija równy rok od słynnej "La Manity", czyli pokonanie Realu Madryt na Camp Nou 5-0.

• Barcelona: Valdés; Dani Alves, Piqué, Mascherano, Abidal; Keita, Xavi, Iniesta; Alexis, Messi i Villa. Rayo: Cobeño; Botelho, Arribas, Jordi, Casado; Movilla, Javi Fuego; Lass, Michu, Piti; Tamud.

• Podaję składy w jakich zaczną dzisiejszy mecz obie drużyny:

• Witam! Zapraszam na relację live z meczu Barcelona - Rayo Vallecano. Barcelona przed dzisiejszym meczem traci 6 punktów do Realu i wszyscy zadają sobie pytanie czy Barca jest wstanie odrobić tą stratę.

• 30’ Alexis Sanchez
  • 42’ Alexis Sanchez
  • 45’ David Villa
  • 49’ Lionel Messi

• 83’ Victor Valdes
  • 84’ Gerard Pique
  • 44’ Alhassane Bangoura "Lassa"