3

Real Betis Sewilla

1

• Ja już dziękuję za uwagę. Zapraszam na kolejne relacje na Ekstraklasa.net. Dobranoc.

• Barcelona trochę szczęśliwie wygrywa to spotkanie. Zwyciężyła głównie dzięki doświadczeniu i lepszym umiejętnościom poszczególnych piłkarzy. Katalończycy nadal tracą tylko punkt do Atletico.

• Koniec spotkania.

• Strzelał Fabregas. Mierzył po długim rogu, ale minimalnie się pomylił.

• 3 minuty doliczone do podstawowego czasu gry.

• Jako ostatni w drużynie Barcelony schodzi Xavi, a zastępuje go Alex Song.

• Messi uderzył z karnego w prawy róg. Wyczuł go Adan i obronił jego strzał. Jednak przy dobitce Argentyńczyka bramkarz Betisu był już bezradny.

• GOOOOOOOL!!!!!!!! MAMY 3:1

• Neymar próbował dośrodkowania z lewej strony, ale piłka trafia w rękę Antonio Amayę i rzut karny dla Barcelony.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Barcelony. Ostatecznie po dużym zamieszaniu sytuację wyjaśnianią obrońcy.

• Ostatnia zmiana w Betisie. Leo Baptistao zastąpiony przez Braiana Rodrigueza.

• Na boisko wchodzi także Fabregas. Murawę opuszcza natomiast Iniesta.

• Podwójna zmiana także w Barcelonie. Neymar zastępuje Pedro.

• Pedro mógł znaleźć się w dobrej sytuacji, ale był na spalonym.

• Żółta kartka dla Amayi.

• Messi prostopadle do Alexisa. Ten był już w polu karnym, ale w dobrej sytuacji uderzył nad bramką.

• Nono z wolnego w pole karne, ale wybija piłkę jeden z obrońców Barcelony i rzut rożny dla Betisu.

• Dani Alves do Messiego w pole karne, ale Argentyńczyka powstrzymuje Lorenzo Reyes.

• Adriano z lewej strony podał do Messiego, ale ten nieczysto trafił w piłkę i uderzył obok bramki.

• Ładna indywidualna akcja Rubena Castro. Wbiegł w pole karne, minął kilku zawodników i pewnie pokonał Pinto.

• GOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! SZYBKA ODPOWIEDŹ BETISU.

• Adriano szukał prostopadłym podaniem wychodzącego na pozycję Pedro. Dogranie chciał przerwać Jordi, ale zrobił to tak niefortunnie, że skierował piłkę do własnej bramki.

• GOOOOL!!!!!!!!! BARCELONA PROWADZI JUŻ 2:0

• Alexis stanął oko w oko z bramkarzem, ale zamiast strzelać niecelnie podał do Iniesty.

• Zamieszanie w polu karnym Barcelony. Z bliskiej odległości nie zdołał oddać strzału N'Diaye.

• Barcelona - Real Betis SevillaBarcelona - Real Betis Sevilla

• Na boisku pojawia się także Jorge Molina, który zmienia Alvaro Vadillo.

• Na podwójną zmianę decyduje się Gabriel Calderon. Najpierw Cedricka zastępuje Ruben Castro.

• PIerwszą żółtą kartką w dzisiejszym meczu ukarany Reyes.

• Szukał Vadillo, Cedricka, ale dośrodkował niecelnie.

• Dośrodkował z prawej strony Cedrick do N'Diaye, ale piłkę głową wybija Bartra.

• Messi na spalonym.

• Xavi z wolnego uderza tuż nad poprzeczką.

• Faulowany przed szesnastką Dani Alves.

• Rozpoczyna się druga połowa.

• Barcelona zdecydowanie przeważa. Co prawda stwarza sobie mało dobrych sytuacji, bo pod polem karnym niedokładnie rozgywa piłkę. Betis z kolei próbował kilka razy wyprowadzić kontry, ale były one szybko kasowane. Druga połowa już za kwadrans.

• Koniec pierwszej połowy.

• Messi podciągnął kilkanaście metrów, minął jednego z obrońców i strzelał z ok. 18 metrów, ale uderzył tuż obok słupka.

• Leo Baptistao wychodził z kontrą, Przeszedł na środku boiska Mascherano, ale z tyłu wślizgiem piłkę odebrał mu Busquets, jednak sędzia nie dopatrzył się przewinienia.

• Messi wbiegł w pole karne z prawej strony, i podawał na 5. metr z linii końcowej, ale byli tam obrońcy gości i wybili piłkę.

• Długie podanie do Alexisa, ten wykłada piłkę przed szesnastkę do Xaviego, ale strzał Hiszpana blokuje jeden z defensorów Betisu.

• Pedro dośrodkowywał z prawej strony na 16. metr, do Iniesty. Akcję jednak świetnie kasuje Juanfran.

• Barcelona próbuje ale nie może zawiązać dobrej, ofensywnej akcji. Dużo niedokładności w poczynaniach podopiecznych Gerardo Martino.

• Znakomita szansa "Barcy" Włączył się lewą stroną Adriano, wbiegł w pole karne i podał w poprzek bramki. Dani Alves jednak fatalnie spudłował z najbliższej odległości.

• Prostopadłe podanie do Cedricka. Ten wbiegł w pole karne, ale cały czas miał przy sobie obrońcę i słabo strzelił. Pinto pewnie łapie piłkę.

• Barcelona - Real Betis Sevilla

• Strzelał Cedrick z daleka, ale trafił w gracza gospodarzy.

• Messi pewnie trafia z karnego, strzałem w lewy róg, a Adan wędruje w prawo. Argentyńczyk zdobywa swoją 24. ligową bramkę i daje prowadzenie Barcelonie.

• GOOOOOOL!!!!!!!!!! MESSI

• Alexis przedryblował kilku rywali w polu karnym i był podcinany. Jedenastka dla Barcelony.

• Grała po obwodzie pola karnego gospodarze i Pedro wychodzi z piłką za boisko.

• Strzelał z daleka Xavi, ale dobrze broni Adan.

• Dobre długie podanie od Xaviego do Alexisa, jednak Chilijczyk źle przyjmuje i zdołał wywalczyć tylko rzut rożny.

• Teraz Alexis na spalonym.

• Dobra akcja Betisu. Baptistao na lewej stronie zapoczątkował tą akcję. Piłka przerzucona nad linią obrony Barcelony i strzelał z powietrza Juanfran, ale trafił w obrońcę.