• Dani Carvajal ogląda kartkę za faul na Fatim

• Sędzia doliczył pięć minut do drugiej części meczu

• Próba Hiszpana zablokowana

• Carvajal przed setką!

• Zmarnowana okazja przez Królewskich, za długo zastanawiał się Benzema co zrobić z piłką.

• Szybkie przejście na drugą część boiska! Vidal podaje do Suareza, a ten próbuje strzelić z bardzo ostrego kąta. Od bramki zacznie golkiper gości

• Arbiter konsultuje sytuacje z sędziami VAR. Jest potwierdzenie - nie ma bramki!

• Bale trafia do siatki, ale sędzia przerywa grę - spalony!

• Anemiczny strzał de Jonga. Courtois spokojnie łapie piłkę.

• Dwójkowa akcja de Jonga i Suareza. Holender wychodzi na świetną pozycję!

• Griezmann ruszył do piłki, ale przegrał pojedynek biegowy z obrońcą Królewskich

• Niemożliwe! Messi nie trafił czysto w piłkę! Nie ma bramki!

• Griezmann położył Carvajala, piłka do Messiego!

• Centra za wysoka dla Suareza. Piłka w rękach Courtois

• Roberto urwał się na skrzydle, będzie wrzutka!

• Clement Lenglet ukarany kartką za faul na Isco

• Valverde zamykał akcję potężnym wolejem! Ter Stegen jednak broni!

• Mendy znów w roli skrzydłowego. Ograł Semedo i wrzucił w pole karne - próba wybita

• Walijczyk wrzucił piłkę, ale podanie minęło wszystkich kolegów z drużyny

• Szybkie przejście pod pole karne Blaugrany. Bale pędzi skrzydłem

• Nic z tego! Strzał Alby mija bramkę Courtois

• Messi uruchomił świetnym podaniem Albę na lewej stronie! będzie okazja na otwarcie wyniku!

• Luis Suarez ukarany kartką za odepchnięcie rywala

• Podanie do Suareza, ale Urugwajczyk nie zagroził bramce Realu

• Roberto urywa się na skrzydle!

• Gwizdy na Camp Nou, goście zdominowali grę.

• Kilka szybkich podań wystarczyło Królewskim, aby znaleźć się pod polem karnym rywala. Bale przegrał jednak pojedynek z Lenglet.

• Real odbiera piłkę i wychodzi z kontrą!

• Semedo wchodził w pole karne Realu, ale Mendy w ostatniej chwili wybił futbolówkę. Rzut rożny dla Blaugrany

• Griezmann przewraca się walcząc o piłkę, ale sędzia nie za zamiaru używać gwizdka, gramy dalej.

• Alba ograł Carvajala, próbował podać w pole karne, ale próba zablokowana

• Dobitka zatrzymana na linii bramkowej przez Ramosa! Wciąż 0:0

• Roberto dostaje dośrodkowanie w pole karne, Courtios broni, będzie dobitka!

• Piłka w rękach ter Stegena. Swój atak rozpoczynają gospodarze

• Mendy po raz kolejny zapędził się pod pole karne Barcy i wywalczył rzut rożny

• Semedo świetnie wypuszczony przez kolegę, w ostatniej chwili strzał powstrzymuje Varane, ale jednak sędzia odgwizduje spalonego

• Roberto faulowany przez Casemiro na połowie rywala.

• W ostatnich minutach zdecydowanie lepiej wyglądają goście

• Ter Stegen dwukrotnie zmuszony do interwencji! Najpierw Niemiec oddalił zagrożenie przy podaniu wgłąb pola karnego, a później musiał obronić strzał Casemiro.

• Próba dogrania w pole karne Benzemy wybita przez defensywę.

• Kolejna kontra Realu!

• Kroos nie zorientował się, że Ramos będzie do niego podawał. Gospodarze zaczną od autu

• Ivan Rakitić ogląda kartkę za faul na Isco

• Sędzia musiał interweniować i uspokajać Varane'a oraz Albę, którzy mają sobie coś do wytłumaczenia.

• Real zakotwiczył pod polem karnym Barcelony. W końcu sędzia uznaje, że Varane faulował Albę z polu karnym. Wznowią gospodarze.

• Niepilnowany Casemiro zamyka akcję półwolejem - strzał zablokowany i goście zaczną od autu

• Kolejny korner dla Królewskich

• Carvajal główkuje, piłka zmierza do bramki, jednak Pique na posterunku wybija futbolówkę z linii bramkowej

• Casemiro zdecydował się na strzał z dystansu - rzut rożny dla gości po rykoszecie

• Kolejna próba centry w pole karne i znów obrońcy gospodarzy wybijają piłkę

• Niedokładne podanie defensorów Barcy, Mendy będzie dośrodkowywał w pole karne

• Benzema stracił piłkę na rzecz Pique - sędzia pokazuje Francuzowi, aby ten podnosił się z boiska, bo nie ma mowy o faulu.

• Semedo niedokładnie podał do Messiego i goście wychodzą z atakiem

• Nic z tego. Sędzia po konsultacji każe zawodnikom grać dalej.

• Alba próbuje dośrodkować w pole karne Realu, a interweniujący Carvajal blokuje podanie. Gospodarze protestują, że obrońca zagrał ręką.

• Francuz potężnie uderzył na bramkę, ale Ter Stegen dobrze ustawiony łapie piłkę.

• Królewscy rozgrywają futbolówkę przed polem karnym Barcy. Isco podaje do Benzemy, będzie próba strzału!

• Podanie w pole karne, Griezmann już zbierał się do strzału, ale Valverde zdążył wrócić i odebrać piłkę

• Gospodarze wychodzą z kontrą!

• Hiszpan uprzedzony.

• Gareth Bale zagrywa w pole karne, jest tam Isco!

• Casemiro do spółki z Valverde faulowali De Jonga. Gospodarze wznowią w środkowej strefie boiska.

• Mendy urwał się na skrzydle, minął jednego z rywali i podał piłkę do obrońcy Barcelony

• Urugwajczyk mija się z piłką. Królewscy mogą odetchnąć z ulgą.

• Messi podaje do Alby, ten szuka Suareza, który będzie w idealnej sytuacji do strzału!

• Blaugrana spokojnie rozgrywa piłkę zmuszając rywali do biegania

• Zdaniem sędziego Isco dopuścił się faulu w polu karnym rywala

• Real szybko przeniósł się pod bramkę Barcy. Królewscy od autu na wysokości pola karnego.

• Sędzia daje znak! Zaczynamy!

• Piłkarze obu stron gotowi do rozpoczęcia meczu!

• Ostatnie El Clásico, które wygrał Real miało miejsce w sierpniu 2017 roku. Później czterokrotnie górą była Barcelona, a dwa razy mecze zakończyły się remisem.

• Nieco gorzej sytuacja wygląda po stronie gości. Na Camp Nou nie wyruszyli Asensio, Hazard, Lucas Vazquez, Marcelo i James Rodriguez, którzy są kontuzjowani.

• Jedynymi nieobecnymi po stronie gospodarzy są Arthura oraz Demebele, którzy zmagają się z kontuzjami.

• Witamy! Już za kilka minut FC Barcelona podejmie Real Madryt w kolejnym El Clásico!

FC Barcelona - Real Madryt ONLINE 19.12.2019. W środę na Camp Nou dojdzie do zaległego El Clasico. FC Barcelona i Real Madryt mają tyle samo punktów, a w bilansie bramkowym różnią się tylko dwoma golami. Zwycięzca spotkania wysunie się na samodzielne prowadzenie. Relacja na żywo w GOL24!

El Clasico: FC Barcelona - Real Madryt ONLINE

W tabeli prowadzi Barcelona, ale Real wyprzedza jedynie lepszym bilansem bramek. Oba zespoły notują dobrą serię. Barcelona nie przegrała kolejnych dziewięciu meczów. Real bez porażki kończył jedenaście ostatnich spotkań. El Clasico przypadło zatem w bardzo istotnym momencie. Wygrana da nie tylko samodzielne prowadzenie, ale psychiczny komfort przed drugą częścią sezonu.

El Clasico pierwotnie miało odbyć się pod koniec października, ale zostało przełożone ze względu na zamieszki na ulicach Barcelony związane z dążeniem Katalonii do niepodległości. Teraz Hiszpański Związek Piłki Nożnej grozi Dumie Katalonii poważnymi sankcjami. W przypadku wbiegnięcia kogoś na boisko Camp Nou może zostać zamknięte nawet na dwa lata. W powyższej sytuacji Barcelona zostanie jeszcze ukarana walkowerem.

W ostatnich latach Real na Camp Nou rzadko osiągał korzystne wyniki. Z poprzednich pięciu meczów wygrał tylko jeden, a rok temu otrzymał lanie 1:5. - Wszyscy wiemy, z kim się mierzymy. To bardzo dobra drużyna, przez cały czas prezentuje wysokie umiejętności. Wiemy, jakich piłkarzy ma do swojej dyspozycji. Jest tam oczywiście Leo Messi, lecz my także mamy nasz strzelby. Chcę zobaczyć je w akcji. Naszym celem jest rozegranie dobrych zawodów. Chcemy dobrze zaprezentować się przeciwko FC Barcelonie, która też sobie świetnie radzi w tym sezonie - zapowiada Zinedine Zidane.

W ekipie "Królewskich" zabraknie kilku ważnych piłkarzy. Nie zagrają kontuzjowani Eden Hazard, Marco Asensio, Marcelo i Lucas Vazquez. W Barcelonie uraz wykluczył z gry Ousmane Dembele.

Zinedine Zidane przed meczem Barcelona - Real:

Barcelona - Real. Przewidywane składy:

Barcelona: Ter Stegen – Roberto, Pique, Lenglet, Alba – de Jong, Busquets, Rakitić – Messi, Suarez, Griezmann.
Real: Courtois – Carvajal, Ramos, Varane, Mendy – Kroos, Valverde, Casemiro, Modrić – Bale, Benzema.

Ostatnie bezpośrednie mecze:
Real Madryt - FC Barcelona 0:1 (2.03.2019, La Liga)
Real Madryt - FC Barcelona 0:3 (27.02.2019, Puchar Króla)
FC Barcelona - Real Madryt 1:1 (6.02.2018, Puchar Króla)
FC Barcelona - Real Madryt 5:1 (28.10.2018, La Liga)
FC Barcelona - Real Madryt 2:2 (6.05.2018, La Liga)

FC Barcelona - Real Madryt TRANSMISJA TV

Mecz Barcelony z Realem w środę 18 grudnia o godz. 20. Spotkanie pokaże Canal+ i Eleven Sports 1. Gdzie oglądać mecz Barcelona - Real za darmo w internecie? Abonenci Canal+ El Clasico będą mogli obejrzeć na platformie Canal+ Sport Online. Płatny stream dostępny też w serwisie Player.pl.