1

Real Madryt

3

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji na żywo i życzymy miłego wieczoru!

• Wydaje się, że "Królewscy" wygrywają zasłużenie przełamując krótką serię dwóch kolejnych przegranych. Natomiast FC Barcelona ma duży problem w lidze, bo plasuje się w środku tabeli, co jest niedziennym widokiem.

• Koniec meczu na Camp Nou! Real Madryt wygrywa 3:1 z FC Barceloną dzięki czemu awansuje na pozycję lidera LaLiga Santander!

• Barcelona przybita po stracie trzeciego gola całkowicie odpuszcza końcówkę spotkania. To Real utrzymuje się przy piłce, ale nie stwarzają sobie okazji do zdobycia czwartej bramki.

• Do podstawowego czasu gry drugiej połowy arbiter dolicza co najmniej pięć minut!

• Świetna akcja Realu Madryt, Neto jeszcze zdołał uprzedzić Rodrygo, ale chwilę później do piłki dopadł Luka Modrić, który minął bramkarza i wpakował piłkę do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Luka Modrić podwyższa wynik spotkania na 3:1 dla Realu Madryt!

• Bardzo ofensywna zmiana gospodarzy. Martin Braithwaite pojawia się w miejsce Jordiego Alby.

• Cudowna parada Neto! Po wrzutce Vazqueza, piłka trafiła do Sergio Ramosa, który potężnie uderzył z woleja! Jakimś cudem Neto zdołał odbić tę piłkę!

• Dwie kapitalne interwencje Neto! Po wstrzeleniu piłki w pole karne Barcelony, ta trafiła do Toniego Krossa, który dwukrotnie próbował pokonać bramkarza Barcelony. Ten jednak popisał się dwiema świetnymi interwencjami!

• Oraz Ousmane Dembele zastępuje Pedriego.

• Trincao zmienił Sergio Busquertsa.

• Aż trzy zmiany w Barcelonie! Antoine Griezmann wchodzi w miejsce Ansu Fatiego

• Zmiana w Realu Madryt. Rodrygo pojawia się w miejsce Marco Asensio.

• Lionel Messi z rzutu wolnego tuż przed linią pola karnego Realu trafia prostu w mur rywali.

• Obraz spotkania nie ulega zmianie. To wciąż Barcelona utrzymuje się przy piłce, ale niewiele z tego wynika. Real bardzo dobrze radzi sobie w defensywie.

• Gospodarze próbują przedrzeć się pod pole karne Realu, jednak szczelny mur obrony "Królewskich" uniemożliwia zbliżenie się Barcelonie pod pole karne.

• Ponownie Jordi Alba zagrał w pole karne Realu, tam w zamieszaniu do pozycji strzeleckiej doszedł Coutinho, strzał Brazylijczyka został jednak zablokowany!

• Jordi Alba zostaje ukarany żółtą kartką.

• Druga wymuszona zmiana w zespole Realu Madryt. Luka Modrić pojawia się w miejsce Federico Valverde.

• Kolejna znakomita, koronkowa akcja gości. Jednak w ostatniej fazie akcji Vinicius niedokładnie dograł do Karima Benzemy.

• GOOOOOOOOOOOOL!!!! Sergio Ramos daje prowadzenie Realowi Madryt!!!

• Rzut karny dla Realu Madryt!

• Trwa analiza VAR

• Toni Kross dośrodkował piłkę w pole karne Barcelony, tam upadł Sergio Ramos, jednak arbiter po raz kolejny nie zdecydował się na użycie gwizdka.

• Szansa Realu na zdobycie bramki, piłka trafiła do Karima Benzemy, ten jednak fatalnie spudłował. Francuz posłał piłkę bardzo wysoko nad bramką gospodarzy.

• Teraz akcja prawą stroną boiska, Ansu Fati dośrodkował idealnie na głowę Coutinho, ten jednak trafił jedynie w boczną siatkę bramki Realu!

• Lewą stroną boiska popędził Jordi Alba, wpadł w pole karne i zagrał do środka. Tam jednak żaden z graczy Barcelony nie dopadł do piłki.

• Barcelona próbowała się odgryźć, jednak szczelny mur defensywy Realu spowodował że gospodarze nie potrafią przedrzeć się pod pole karne Realu.

• Druga połowa i znowu Real zaczął ataków. Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, jednak dobrą interwencją popisał się Lenglet.

• Rozpoczynamy drugą część meczu na Camp Nou!

• Jedna i druga drużyna wraca już na murawę stadionu Camp Nou, za moment druga odsłona meczu!

• Na drugą część spotkania zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu na Camp Nou. FC Barcelona remisuje z Realem Madryt 1:1. Obie bramki padły zaraz na początku spotkania.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy arbiter dolicza co najmniej dwie minuty.

• Wymuszona zmiana w szeregach Realu Madryt. Za kontuzjowanego Nacho na boisku pojawia się Lucaz Vazquez.

• Świetna koronkowa akcja FC Barcelony, Jordi Alba wpadł z piłką w pole karne rywali, ale jego dośrodkowanie pewnie wyłapał Courtois.

• Nacho ukarany żółtą kartką za ostry wślizg na własnej połowie.

• W odpowiedzi kontratak Realu, jednak gracze gości pogubili się będąc już pod polem karnym gospodarzy.

• FC Barcelona bardzo długo przygotowywała swoją akcję, w końcu Leo Messi zdecydował się na zagranie prostopadłej piłki, która nie doszła do Ansu Fatiego.

• Po raz drugi w tym spotkaniu kilka minut spokoju, zarówno Barcelona jak i Real zdecydowały się na odetchnięcie. Gra toczy się głównie w środku pola.

• Clement Lenglet otrzymał żółtą kartkę za faul w środku pola.

• Lionel Messi ponownie zabawił się pod polem karnym Realu, najpierw ośmieszył Casemiro, a potem ten wyciął równo z trawą Argentyńczyka. Arbiter jednak nie zdecydował użyć gwizdka!

• Bardzo szybki kontratak Realu, w końcu Toni Kroos wyłożył piłkę Karimowi Benzemie, ale jego uderzenie świetnie wybronił Neto!

• Lionel Messi został piłkę w polu karnym Realu, fantastycznie minął przeciwnika i oddał strzał, który w nieprawdopodobnym stylu obronił Courtois!

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego dla Realu, zakotłowało się pod bramką Neto, jednak ostatecznie wszystko skończyło się szczęśliwie dla Barcelony, bo żaden z graczy nie zdołał oddać czystego strzału.

• Casemiro ukarany żółtą kartką za faul na Messim.

• Teraz Lionel Messi uderzył z dalszej odległości, ale ponownie wprost w Courtoisa.

• Nieco uspokoiła nam się gra w ostatnich minutach, jedna i druga drużyna próbują wyczekać przeciwnika.

• Philippe Coutinho próbował zaskoczyć bramkarza rywali strzałem z dystansu, jednak Thibaut Courtois interweniował perfekcyjnie.

• Akcja lewą stroną Barcelony, ponownie Jordi Alba dogrywał w pole karne Realu, jednak Pedri został wyprzedzony przez Sergio Ramosa.

• Barcelona próbowała koronkowo rozegrać akcję. Udawało się to aż do pola karnego rywali. Tam obrońcy Realu zdołali oddalić zagrożenie wybijając piłkę.

• Świetne prostopadłe podanie Lionela Messiego do Jordi Alby, ten popędził lewą stroną boiska i dograł piłkę na przedpole bramki Realu, gdzie był Ansu Fati, który uderzył na pustą bramkę! Kapitalny początek meczu na Camp Nou!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!! FC Barcelona wyrównuje po bramce Ansu Fatiego!

• Kolejna znakomita akcja gości! Piłka w polu karnym Barcelony trafiła do Viniciusa, jednak młody zawodnik Realu spudłował!

• Karim Benzema otrzymał piłkę w środkowej strefie boiska, zdecydował się pociągnąć z piłką kilkadziesiąt metrów, w końcu dograł do Federico Valverde, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem, z zimną krwią zdobyć bramkę dla "Królewskich"

• GOOOOOOOOOOOOL! Fede Valverde otwiera wynik spotkania w Gran Derbi!

• Pierwsza szybka akcja gospodarzy, ale Ansu Fati niedokładnie zagrał do Lionela Messiego.

• Barcelona w ofensywie, akcja prawą stroną, ale Sergino Dest stracił piłkę pod polem karnym rywali.

• Real rozpoczął spokojnie, rozgrywając piłkę na własnej połowie, ale pierwsza piłka zagrana do przodu zakończyła się stratą.

• Pierwszy gwizdek arbitra! Rozpoczynamy Gran Derbi!

• Piłkarze jednej i drugiej drużyny pojawili się już na murawie stadionu Camp Nou! Za moment początek rywalizacji!

• Ławka rezerwowych FC Barcelony: Pena (Br.), Tenas (Br.), Alena, Araujo, Braithwaite, Dembele, Firpo, Griezmann, Pjanić, Puig, Roberto, Triancao.

• Ławka rezerwowych Realu Madryt: Łunin (Br.), Lopez (Br,), Isco, Jović, Lucas, Marcelo, Militao, Modrić, Rodrygo.

• Oba zespoły zagrają dzisiaj bez wielu kluczowych graczy. W Drużynie Barcelony z powodu kontuzji zabraknie między innymi kontuzjowanych Umtitiego i ter Stegena. W drużynie z Madrytu nie zagrają Carvajal, Diaz, Hazard, Odegaard czy Odriozola.

• W ligowej tabeli FC Barcelona po czterech rozegranych meczach zajmuje dopiero dziesiąte miejsce z siedmioma punktami na koncie, natomiast Real Madryt po pięciu meczach zajmuje trzecie miejsce, a jego dorobek punktowy wynosi dziesięć.

• Natomiast w środku tygodnia oba zespoły nie grały z najmocniejszymi przeciwnikami, ale tylko Barcelona stanęła na wysokości zadania. Duma Katalonii rozbiła na Camp Nou węgierski Ferencvaros aż 5:1, natomiast Real na własnym stadionie uległ Szachtarowi Donieck 2:3.

• Oba zespoły nie są w najwyższej formie. Zarówno Barcelona jak i Real Madryt tydzień temu poniosły porażki. Barcelona przegrała na wyjeździe z Getafe 0:1, natomiast Real na własnym stadionie uległ zespołowi Cadiz również 0:1.

• W meczu siódmej kolejki hiszpańskiej LaLiga Santander oczy nie tylko Hiszpanii, ale i całego piłkarskiego świata będą zwrócone na Camp Nou, gdzie FC Barcelona podejmie Real Madryt! Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb.

DW

FC Barcelona Real Madryt TRANSMISJA

FC Barcelona – Real Madryt ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA I STREAM NA ŻYWO ©EASTNEWS

FC Barcelona – Real Madryt ONLINE. W sobotę 24 października Blaugrana podejmie swojego odwiecznego rywala. Hiszpański klasyk będzie jednak rozgrywał się z dala od czołówki tabeli. Barcelona ma bowiem cztery punkty straty do liderującego Realu Sociedad i zajmuje dziewiąte miejsce w lidze. Królewscy tracą do liderów tylko oczko, ale daje im to jedynie najniższy stopień podium. W dodatku, po raz pierwszy od wielu lat oba te zespoły podejdą do najważniejszego meczu sezonu po porażce do zera.

FC Barcelona – Real Madryt ONLINE

Trudno jednoznacznie wskazać, kto będzie faworytem najbliższego El Clasico. W lidze hiszpańskiej w ostatnich dwóch kolejkach Barcelona zdobyła zaledwie punkt, natomiast real zgromadził ich cztery. Dla Blaugrany to jeden z najgorszych startów w rozgrywkach La Liga ostatnich lat.
Remis z Sevillą musiał ratować Philippe Coutinho, natomiast z Getafe nikt – nawet Leo Messi – nie był w stanie odwrócić losów meczu. Zespół Zinedine'a Zidane'a ograł 4 października Levante, ale na Stadionie im. Alfredo di Stefano doznał porażki z Cadiz.

FC Barcelona – Real Madryt NA ŻYWO. Na spadek formy pozytywnie zareagowali jednak już zawodnicy Ronalda Koemana. Katalończycy rozprawili się z węgierskim Ferencvarosem aż 5:1, a jednego z goli strzelił utalentowany Pedri, który ma dopiero 17 lat i doskonale się zapowiada. Poza nim na listę strzelców wpisali się jeszcze Ousmane Dembele, Coutinho, Ansu Fati i oczywiście Leo Messi.

Real zagrał wręcz katastrofalnie w pierwszej połowie meczu z Szachtarem Donieck. Ukraińska drużyna do 42. minuty prowadziła w Madrycie już 3:0! Królewscy rzucili się do odrabiania strat i w niecały kwadrans udało im się złapać kontakt. Gol Federico Valverde w doliczonym czasie gry został nieuznany przez VAR, więc ostatecznie Real przegrał 2:3.

FC Barcelona – Real Madryt STREAM. Katalończycy grają ostatnio nieco lepiej, ale nie są jeszcze ekipą, której można w takich spotkaniach zaufać stawiają na jej pewne zwycięstwo. Po ostatnich słabszych spotkaniach Real powinien zagrać zdecydowanie lepiej, przede wszystkim w defensywie.

Poza kadrą Barcelony nadal są Marc Andre ter Stegen i Samuel Umtiti. Pierwszego w bramce zastępuje Neto, a w środku obrony gra znany duet Pique-Lenglet. W ekipie Królewskich pauzuje Eden Hazard, Dani Carvajal i Martin Odegaard. Niepewny jest również występ Mariano Diaza. Boki obrony Realu mogą się więc składać z duetu Nacho-Mendy, którzy są naturalnymi zmiennikami Carvajala i Marcelo. Ten drugi ma za sobą 90 minut z Szachtarem.

FC Barcelona – Real Madryt PRZEWIDYWANE SKŁADY:

FC Barcelona: Neto – Sergi Roberto, Pique, Lenglet, Dest – Busquets, Frenkie de Jong – Griezmann, Coutinho, Fati – Messi

Real Madryt: Courtois – Nacho, Ramos, Varane, Mendy – Valverde, Casemiro, Kroos – Modrić – Benzema, Vinicius Junior

FC Barcelona – Real Madryt TRANSMISJA I STREAM

El Clasico, czyli najbardziej elektryzujący mecz w całej Hiszpanii, odbędzie się w sobotę, 24 października o godzinie 16:00. Transmisja w Canal+ i Eleven Sports 1. STREAM NA ŻYWO w Ncplusgo.pl, canalplus.com i player.pl.

Tekstowa relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.