Superpuchar Hiszpanii: Barcelona - Real Madryt ONLINE. Gdzie...

Superpuchar Hiszpanii: Barcelona - Real Madryt ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO

FC Barcelona

1

Real Madryt

3

• Drugie spotkanie rozegrane zostanie na Santiago Bernabeu w środę o godzinie 23:00. Już dziś zapraszamy na rewanż, a za dziś już dziękujemy.

• Kapitalne spotkanie w Barcelonie! Real zwycięża i przed rewanżem jest w doskonałej sytuacji. W Madrycie nie będzie mógł zagrać Ronaldo z powodu dzisiejszego wykluczenia, ale do składu powróci już Modrić.

• Sędzia kończy pierwsze spotkanie o Superpuchar Hiszpanii!

• Ależ gol Asensio! Fenomenalna kontra Realu. Vazquez szybko wyprowadza atak po odzyskaniu piłki, dogrywa ją do partnera, a ten mocno lewą nogą uderza po krótkim słupku w samo okienko!

• Pierwszą żółtą kartkę Portugalczyk otrzymał po ściągnięciu koszulki po zdobyciu bramki.

• Ronaldo ukarany czerwoną kartką! Fatalny błąd sędziego, który wykluczył zawodnika Realu. Pojedynek Portugalczyka z Umtitim i przewrócił się, po czym został wykluczony z gry!

• Ależ gol Ronaldo! Strata Barcy przed polem karnym Realu i szybka kontra gości! Piłka na boku do Ronaldo, który uderzył fenomenalnie po długim słupku!

• Według arbitra Keylor Navas faulował Luisa Suareza.

• Leo Messi skutecznie wykonuje jedenastkę i mamy wyrównanie! 1:1!

• Karny dla Barcy!

• Idealna sytuacja dla Barcelony! Denis Suarez wywalczył piłkę i dograł ją w okolice siódmego metra. Tam znalazł się Busquets i posłał futbolówkę wysoko nad bramką w idealnej okazji!

• Piłka w siatce, ale Ronaldo według sędziego był na spalonym!

• Dobre dośrodkowanie Bale'a do Ronaldo, ale Portugalczyk nie trafił czysto w piłkę przy próbie zagrania nożycami.

• Bardzo dobry okres gry Barcelony. Przyjezdni są od kilku minut całkowicie zdominowani.

• Zmiana również wśród gospodarzy: Sergi Roberto za Iniestę.

• Schodzi Kovavić, który rozegrał dziś bardzo dobre zawody. W jego miejsce Marco Asensio.

• Fenomenalne prostopadłe podanie Alby do Suareza, ale Urugwajczyk źle przyjął sobie piłkę i nie było większego zagrożenia w tej akcji.

• Zmiana również w drużynie gospodarzy: Denis Suarez zmienia Deulofeu.

• Gwizdy na Camp Nou, na boisku pojawia się Ronaldo!

• Isco minął w kapitalny sposób pomocnika Barcy, który musiał ratować się faulem za który zobaczył żółtą kartkę.

• Ależ okazja dla gospodarzy! Najpierw prawą stroną włączył się Vidal, który zagrał piłkę na piąty metr, ale ta przeszła na drugą stronę pola karnego, gdzie sam był Deulofeu. Hiszpan mocno wbił futbolówkę w pole bramkowe, ale żaden z jego kolegów nie trafił!

• Akcja Marcelo lewą stroną, dogranie na piąty metr i gdy wydawało się, że ter Stegen złapie piłkę, to Pique wykonał wślizg i trafił do pustej bramki!

• Piłkarze już na boisku, sędzia zagwizdał więc ruszamy!

• Sędzia nie doliczył ani minut do pierwszej połowy. Wynik bezbramkowy, ale nie brakuje okazji z obu stron.

• Spóźnione wejście Walijczyka i również zostaje ukarany żółtą kartką.

• Drybling Argentyńczyka jednak defensorzy odbierają mu piłkę. Zawodnik Barcy chciał od razu odebrać piłkę, ale faulował Casemiro.

• Znowu Isco atakuje lewą stroną, wycofuje na jedenasty metr, gdzie wbiegał Gareth Bale i momentalnie oddał strzał. Na posterunku był jednak ter Stegen!

• Groźna okazja dla Barcy! Prostopadłe zagranie Iniesty do włączającego się Alby. Obrońca wycofał piłkę na piąty metr, ale Messi został wyprzedzony przez graczy Realu.

• Casemiro oddaje strzał z dystansu, ale prosto w ter Stegena.

• Rzut rożny dla gospodarzy. Dośrodkowanie w pole karne, do piłki najwyżej wyskakuje stoper Barcy i oddaje strzał, ale jak się okazuje zrobił to ręką. Za te zagranie otrzymuje żółty kartonik.

• Kolejny raz faulowany Messi i dzięki temu miał doskonałą okazję, by trafić do siatki z rzutu wolnego jednak uderzył na poprzeczką.

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Casemiro nie trafia w piłkę i fauluje Leo Messiego.

• Kolejny raz dobry pressing Królewskich. Przejęcie piłki, zagranie jej do Isco, który znalazł się na boku pola karnego. Hiszpan zakręcił obrońcą i uderzył, niestety dla kibiców Realu, niecelnie.

• Groźna okazja dla Barcy. Dynamiczne wejście bokiem Aleixa Vidala, który dograł piłkę na środek pola karnego, ale jego partnerzy zostali wyprzedzeni przez defensorów Realu!

• Pierwsze celne uderzenie na bramkę Realu, ale strzał Suareza nie mógł zaskoczyć Keylora Navasa.

• Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy, ale nie stworzyli oni żadnego zagrożenia.

• Real od początku próbuje szybko odbierać piłkę wysokim pressingiem. Katalończycy jakby lekko rozkojarzeni.

• Bramkarz Barcy niedokładnie przez środek boiska, przejmuje Isco i próbował przelobować ter Stegena, ale zawodnik Barcy rehabilituje się i chwyta piłkę.

• Rozpoczyna Barca! Ruszamy!

• Zawodnicy wychodzą już na murawę, a w tle słychać hymn Barcelony.

• Już kilka minut dzieli nas od pierwszego gwizdka! Camp Nou błyskawicznie się zapełnia i kibice są już gotowi na wielkie przedstawienie.

• Jeśli Cristiano Ronaldo wystąpi w dzisiejszym meczu, zrówna się z Alfredo di Stefano ilością rozegranych spotkań dla klubu. Obaj zawodnicy mieliby wówczas po 396 występów w barwach Realu.

• Z kolei Królewscy ostatni raz cieszyli się z tego pucharu w 2012 roku. Wtedy w dwumeczu, dzięki lepszemu bilansowi bramek zdobytych na wyjeździe okazali się lepsi od swoich dzisiejszych przeciwników,

• Ostatnio te trofeum wznieśli zawodnicy Barcelony, którzy pokonali Sevillę aż 5:0.

• Przypominamy, że w tym meczu nie może wystąpić Luka Modrić, który dostał czerwoną kartkę w ostatnim swoim występie o Superpuchar Hiszpanii przeciwko Atletico Madryt w 2014 roku.

• Zinedine Zidane pośle na murawę od początku takich zawodników: Navas - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - Casemiro, Kovacić, Kroos - Isco, Benzema, Bale

• Pierwszy mecz rozegrany zostanie na stadionie Katalończyków, którzy wystąpią w składzie: ter Stegen - Vidal, Pique, Umtiti, Alba - Rakitić, Busquets, Iniesta - Messi, Suarez, Deulofeu.

• Witamy w naszej relacji live z pierwszego meczu o Superpuchar Hiszpanii pomiędzy Barceloną a Realem Madryt.

Tomasz Pszonak

Superpuchar Hiszpanii: Barcelona - Real Madryt ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? ©East News

Stawką El Clasico tym razem będzie Superpuchar Hiszpanii. Pierwszy pojedynek dwumeczu pomiędzy FC Barceloną i Realem Madryt rozpocznie się w niedzielę o godzinie 22:00. Rewanż już w środę na Santiago Bernabeu. Relacja LIVE w GOL24!

Superpuchar Hiszpanii: Barcelona - Real Madryt ONLINE

FC Barcelona to zdobywca ostatniego Pucharu Króla, a Real to obecny mistrz kraju. Dzięki tym sukcesom oba zespoły zmierzą się w dwumeczu o Superpuchar Hiszpanii. El Clasico tuż przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych będzie dodatkową okazją do sprawdzenia swojej formy.

Katalończycy będą bronić tego trofeum z kolei Królewscy chcą po niego sięgnąć po tym jak ostatni raz mieli je swoich rękach w 2012 roku. Oba zespoły z pewnością podejdą do tego spotkania z odpowiednim skupieniem, by nie stracić szans na sięgnięcie po ten puchar już po pierwszym meczu.

Podczas okresu przygotowawczego doszło El Clasico w Miami, gdzie Barca pokonała Real 3:2. Po wspaniałym początku i szybkim prowadzeniu 2:0, zawodnicy Barcelony stracili prowadzenie, by tuż po przerwie strzelić zwycięską bramkę. Osoby związane z klubem z Madrytu zauważają, że Real nie może kolejny raz na początku meczu pozwolić przeciwnikowi na zdobycie prowadzenia. W taki sposób mistrzowie kraju przegrali dwumecz z Atletico, gdy w rewanżu przegrali 1:0 po szybko zdobytej bramce przez Mario Mandzukicia.

Barcelona podejdzie do tego meczu już bez Neymara, który odszedł do PSG. W drużynie Realu zabraknie Luki Modricia, który musi odpokutować czerwoną kartkę, którą otrzymał w spotkaniu z Atletico w 2014 roku. Najprawdopodobniej jego miejsce zajmie Mateo Kovacic, który dostaje coraz większy kredyt zaufania u trenera.

Real po ostatnim wygranym spotkaniu o Superpuchar Europy z Manchesterem United może być nieco przemeblowany na niedzielne El Clasico. Prawdopodobnie od początku nie wystąpi Cristiano Ronaldo, który chce być w pełni gotowy na początek rozgrywek ligowych. Barcelona chce przerwać dobrą passę Królewskich, którzy w ostatnim czasie zdobywają wiele ważnych tytułów.

Która z drużyn będzie w lepszych humorach po pierwszym spotkaniu?

Przewidywane składy:

Barcelona: ter Stegen - Aleix Vidal, Pique, Umtiti, Jordi Alba - Busquets, Rakitić, Iniesta - Messi, Suarez, Deulofeu.

Real Madryt: Keylor Navas - Theo Hernandez, Sergio Ramos, Varane, Carvajal - Casemiro, Kroos, Kovacić, Isco - Bale, Benzema.

Superpuchar Hiszpanii: FC Barcelona - Real Madryt TRANSMISJA TV

Studio przed meczem FC Barcelona - Real Madryt w CANAL+ Sport od godziny 21:30. Transmisja od 22:00 w CANAL+ Sport. Tekstowa relacja na żywo w GOL24!