• Za dużo zwodów Barrala, przez co zawodnik Sportingu stracił piłkę

• Iniesta zagrał w pole karne do Sancheza, ale podanie było za mocne i dobra interwencja Juana Pablo zażegnuje niebezpieczeństwo

• Xavi ukarany kartonikiem za negację decyzji sędziego

• Na spalonym Tello

• Cases z premedytacją zagrywał ręką w polu karnym, ale sędzia tego nie widział i gra toczy się dalej!

• Iniesta wpadł w pole karne, ale był blokowany przez obrońców i mamy tylko rzut rożny dla Barcelony

• Alves faulowany we własnym polu karnym

• Z rzutu wolnego uderzał Alves, ale wprost w zawodnika Sportingu

• De la Cuevas ukarany żółtą kartką za dyskusje z arbitrem

• Kolejne genialne podanie Inisety, tym razem, do Tello i tylko interwencja obrońcy Sportingu ratuje gości przed utratą bramki!

• Odważne wyjście Valdesa z pola karnego zażegnuje niebezpieczeństwo

• Tello faulował Castro na połowie Sportingu

• Po podaniu Iniesty, oko w oko z bramkarzem stanął Sanchez, ale złym przyjęciem zmarnował doskonałą sytuację!

• Pique ukarany czerwoną kartką, za faul gdy zawodnik Sportingu wychodził sam na sam z Valdesem

• Sporting rozpoczyna drugą połowę meczu!!

• Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]

• Za nami pierwsza połowa spotkania, w której to Barcelona cały czas atakowała, jednak Sporting bardzo mądrze się bronił. Taki stan rzeczy miał miejsce do 42 minuty spotkania, kiedy to po doskonałej akcji gospodarzy Iniesta wpakował piłkę do pustej bramki. Miejmy nadzieje, że druga połowa spotkania będzie bardziej wyrównana. Na drugą część meczu zapraszam za około 15 minut

• Koniec pierwszej połowy spotkania!!

• Sędzia doliczył minutę do pierwszej połowy spotkania

• Dośrodkowanie Mendy'ego w pole karne, ale za wysokie i żaden z jego kolegów nie zamknął akcji

• Alves zagrał w pole karne do Fabregasa, Hiszpan stanął oko w oko z Juanem Pablo, ale zamiast strzelać, podawał do nikogo i zmarnował doskonałą sytuację!

• Keita zagrał w pole karne do Adriano, Brazylijczyk z końcowej linii wystawił piłkę Inieście, któremu nie pozostało nic innego jak wpakować piłkę do pustej bramki

• Ayoze ukarany żółtą kartką za zagranie piłki ręką

• Po dośrodkowaniu Cuenci w polu karnym Sportingu wytworzyło się małe zamieszanie. W końcu do piłki dopadł Keita i jego strzał w ostatniej chwili został zablokowany przez obrońce gości!

• Na spalonym Mendy

• Iniesta wpadł w pole karne, tam szukał Pedro, ale ostatecznie, po podaniu Hiszpana, piłka trafiła do rąk Juana Pablo

• Nie było żadnego zagrożenia bramki Juana Pablo po dośrodkowaniu Alvesa z rzutu rożnego

• Długa piłka do Alvesa została przecięta przez obrońcę i mamy rzut rożny dla Barcy

• Mendy dostał długie podanie, wpadł w pole karne, oddał strzał, ale było to beznadziejne uderzenie

• Strzał Mascherano z około 30 metrów, poleciał daleko od bramki

• Alves padł pchnięty w polu karnym, ale sędzia nie dopatrzył się faulu i gra toczy się dalej!

• Strzał Cuenci zablokowany przez jednego z obrońców gości

• Adriano wpadł w pole karne Sportingu, oddał strzał z ostrego kąta i niewiele brakowało by Barca już prowadziła!

• W środku pola faulowany Pedro

• Cuenca w pole karne, ale Pedro nie sięgnął piłki

• Strzał Mendy'ego trafił prosto w ręce Valdesa

• GOOOLL!! Pedro....jednak bramka nieuznana, ponieważ Hiszpan był na spalonym!

• Ławka rezerwowych Barcelony: Pinto, Puyol, Sanchez, Tello, Muniesa, dos Santos, Roberto

• Czy po dzisiejszym meczu Barcelona na chwilę zmniejszy starte do Realu? Czy też Sporting sprawi mega sensację i wygra na Camp Nou? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy możecie na nie odpowiadać na nie w komentarzach.