FC Barcelona

1

Valencia CF

2

• Valencia sensacyjnie pokonuje Barcelonę na Camp Nou 2-1 po golach Siqueiry i Miny. Dla Barcy honorowo trafił Leo Messi. Barca przegrywa trzeci mecz z rzędu i ma tyle samo punktów co Atletico i tylko punkt przewagi nad Realem Madryt! Mistrzostwo wciąż jest sprawą otwartą. Dziękujemy za ten wieczór, dobrej nocy!

• Trzy minuty dolicza sędzia.

• Pique marnuje setkę! To musiał być gol!

• Gaya zmienia Rodrigo.

• Alcacer nie trafia na pustą bramkę!

• Brutalny atak Neymara i żółta kartka dla Brazylijczyka.

• Bravo broni w sytuacji sam na sam, ale był spalony.

• Neymar strzela z kilku metrów, ale jest zablokowany!

• Barcelona uspokoiła grę i rozgrywa spokojnie przed polem karnym Valencii.

• Zagranie za plecy Mascherano, ale Argentyńczyk w ostatniej chwili to zablokował. Tam już szedł piłkarz Valencii na "sam na sam".

• Iniesta zagrywa do Roberto, ale Ivan Rakitić fauluje w ataku i piłka dla Valencii.

• Messi otworzył Albę, ten zagrał wsteczną piłkę w kierunku Messiego, ale Mustafi znakomicie czyści Argentyńczyka.

• Rakitić zmylił obrońców i oddał strzał blisko słupka, ale znów cudownie broni Diego Alves!

• Enzo Perez schodzi z boiska, a w jego miejsce wchodzi Joao Cancelo.

• Cancelo gotowy do wejścia na boisko.

• Neymar zmylił Abdenoura i oddał strzał, ale Alves spokojnie broni.

• Andre Gomes po gwizdku złapał piłkę w ręce i tym samym utrudniał wznowienie gry. Żółta kartka dla gracza Valencii.

• Przerwa w grze, mamy małe zamieszanie przy ławce rezerwowych Barcy.

• Messi prostopadle do Neymara, Brazylijczyk na spalonym.

• Messi na lewą flankę, Neymar przepuszcza piłkę do Alby, a ten podaje do Messiego.

• Leo Messi na 2-1!!! Barcelona wraca do żywych i łapie kontakt!

• Andres Iniesta zagrywa na długi słupek, Diego Alves spokojnie wyłapuje dośrodkowanie.

• Przerwa w grze, Ivan Rakitić leży na murawie.

• Paco Alcacer zmienia Santiego Minę.

• Suarez zagrywał na wolne pole do Iniesty, ale Barragan skutecznie z wyprzedzeniem.

• Iniesta zagrał otwierające podanie do Messiego, ale Argentyńczyk był minimalnie spóźniony.

• Valencia wychodzi z kontrą, ale skutecznie przerywa ją Javier Mascherano.

• Messi strzela z wolnego i trafia w mur.

• Dani Parejo wycina Neymara, żółta kartka dla kapitana Valencii.

• Będzie okazja dla Barcelony. Rzut wolny na 22 metrze.

• Valencia niemal całym zespołem na własnej połowie. I tak będzie to wyglądać do końca meczu. Z Barceloną nie ma co ryzykować.

• Strzela Suarez, ale był na spalonym. Mustafi narzeka na uraz. Chodzi chyba o pachwinę. Być może dojdzie do zmiany.

• Od razu Barcelona! Szybka akcja prawą stronę, dogranie do środka, ale Rakitić uderza obok lewego słupka.

• Druga połowa właśnie się rozpoczęła!

• Do przerwy Valencia nieoczekiwanie wygrywa 2-0 na Camp Nou po golach Santiego Miny i Guilherme Siqueiry. Barcelona miała pełno sytuacji, ale tego nie wykorzystała. Wracamy za kwadrans.

• Santi Mina i jest 2-0 dla Valencii!!!

• Zagranie w kierunku Neymara zbyt mocne, Barragan przejmuje i rozpoczyna kontrę, która spaliła na panewce.

• Świetne długie podanie do Roberto, ale ten nie zdołał przyjąć piłki.

• Kartka dla Luisa Suareza za dyskusje z arbitrem.

• Diego Alves świetnie broni strzał Leo Messiego.

• Strzał Messiego ląduje na murze.

• Messi faulowany przez Enzo Pereza. Rzut wolny dla Barcy w okolicach dwudziestego metra od bramki Alvesa.

• Faul taktyczny Pique, żółta kartka dla stopera Barcy.

• Prostopadła piłka Messiego w kierunku Neymara, Barragan w ostatniej chwili interweniuje.

• Neymar wdaje się w drybling, schodzi do prawej nogi, ale para stoperów Valencii skutecznie blokuje piłkę.

• Piłka na lewą stronę do Guliherme Siqueiry, ten oddaje bardzo niecelny strzał.

• Wrzutka z rogu Daniego Parejo, a Gerard Pique oddala zagrożenie, wybijając piłkę głową.

• Luis Suarez zaatakował lewą stroną, ale jego próba strzału zablokowana.

• Siqueira dośrodkowywał, ale piłka odbiła się od nogi Ivana Rakiticia i tym samym zmyliła Claudio Bravo. Valencia prowadzi na Camp Nou.

• Guilherme Siqueira!!! 1-0 dla Valencii!!!

• Strzał zza pola karnego Messiego i znowu Diego Alves broni!

• Zagranie ręką Jordiego Alby, rzut wolny dla Valencii. Piłka zbyt głęboko bita i Bravo wyłapuje.

• Rakitić zagrywa z rogu na piąty metr, gdzie piłkę podbił Mascherano, a akcję kończył Suarez. Sporo szczęścia Valencii w tym spotkaniu.

• Chwila oddechu, gra toczona w środkowej strefie boiska.

• Enzo Perez zagrywa otwierające podanie do Rodrigo, a ten marnuje jedyną jak do tej pory okazję Valencii.

• Antonio Barragan wchodzi w nogi Neymara, kiedy ten jest już bez piłki. Zasłużona kartka.

• Kontra Valencii, Andre Gomes niepotrzebnie wdał się w drybling i stracił piłkę.

• Długa piłka do Neymara, ten będąc oko w oko z Alvesem próbował przelobować rodaka, ale po raz kolejny Diego Alves kapitalnie interweniuje!

• Znowu Barca w natarciu. Piłka od prawej flanki powędrowała na lewą stronę do Jordiego Alby, który podawał do Luisa Suareza, a napastnik Barcy musiał tylko dostawić nogę, lecz był nieco spóźniony.

• Gra na jeden kontakt. Messi do Rakiticia, ten do Suareza, a strzał z pierwszej piłki Urugwajczyka niecelny.

• Kolejna świetnie rozegrana akcja. Luis Suarez zagrywa do niekrytego Messiego, a ten w sytuacji sam na sam przegrywa rywalizację z Diego Alvesem.

• Messi przerzuca piłkę na lewej stronie, a tam z powietrza uderza Luis Suarez.

• Kocioł w polu karnym Valencii. Najpierw Iniesta świetnie wypuścił Neymara, później zablokowany strzał Sergiego Roberto.

• Barcelona długo rozgrywała akcję w strefie środkowej, ponieważ bardzo dobrze Valencia ustawiła swoją obronę. W końcu Leo Messi zagrał długie podanie do Neymara, ale było ono zbyt mocne. Diego Alves do bramki.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• W poprzedniej kolejce Valencia wygrała na własnym stadionie 2-1 z Sevillą po golach Alvaro Negredo i Daniego Parejo.

• Ławka rezerwowych Valencii: Alcacer, Ryan, Cancelo, Gaya, Aderlan, Danilo, Negredo.

• Barcelona w tygodniu przegrała w Lidze Mistrzów z Atletico 0-1 i tym samym pożegnała się z tymi rozgrywkami.

• Znamy podstawowe składy obu ekip, które są widoczne w panelu po prawej stronie. Ławka rezerwowych Barcelony: ter Stegen, Douglas, Alves, Adriano, Bartra, Munir, Vidal.

• Rozpoczynamy relację na żywo z pojedynku FC Barcelony z Valencią!