Mecz FC Barcelona - Viktoria Pilzno ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz FC Barcelona - Viktoria Pilzno ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Lewandowski zanotuje kolejne trafienia?

1

• Koniec meczu. FC Barcelona pokonuje w 1. meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów Viktorię Pilzno 5:1. Trzy bramki dla "Dumy Katalonii" strzelił Robert Lewandowski. Honorowe trafienie dla czeskiej drużyny zanotował inny były zawodnik Lecha Poznań, Jan Sykora.

KONIEC. Inter Mediolan - Bayern Monachium 0:2 (Sane 25', D'Ambrosio 66' (samob.))

• Robert Lewandowski nie znalazł miejsca do oddania strzału z "szesnastki". Podaje do Ferrana Torresa, który został zablokowany.

• Kontrę Viktorii Pilzno przerywa przechwytem Gerard Pique. Ciężar gry przenosi się w okolice drugiego pola karnego, ale zagranie Pablo Torre nie znajduje adresata.

• Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

• Jeszcze jedno dośrodkowanie Libora Holika. Fortune Bassey nie miał szans, by dojść do dośrodkowania.

• Przeciągnięte dośrodkowanie Libora Holika. Jules Kounde trochę pogubił się w polu karnym i goście mają rzut rożny.

• Libor Holik zmienia Vaclava Jemelkę.

• Vaclav Jemelka centruje w pole karne, gdzie nie było żadnego z jego kolegów. Wcześniej był gwizdek sędziego - spalony.

• Rzut wolny dla gości z prawej strony. "Duma Katalonii" radzi sobie bez zarzutu.

• Mocne zagranie na lewą stronę do Vaclava Pilara. Ten był na wyraźnym spalonym.

• [WIDEO] ROBERT LEWANDOWSKI PO RAZ TRZECI

• Frenkie de Jong pada w "szesnastce" po kontakcie z Alesem Cermakiem. Zdaniem sędziego nie było faulu.

• Oablo Torre zmienia Francka Kessie'ego.

• ... a za Jhona Mosquerę wchodzi Erik Jirka, który ma w CV występy w Górniku Zabrze.

• ... Vaclav Pilar wchodzi za Jana Sykorę...

• Potrójna zmiana w ekipie gości: Ales Cermak zastępuje Adama Vlkanovę...

• Menphis Depay za mocno "wyrzucił się" w polu karnym za bardzo do boku. Nie zdołał uderzyć w stronę bramki.

• 6 minut po wejściu na boisko Ferran Torres trafił do siatki

• ... a za Ousmane'a Dembele pojawia się Menphis Depay.

• Xavi przeprowadza podwójną zmianę: Gavi w miejsce Pedriego...

• Miękkie zagranie Ousmane'a Dembele w "szesnastkę" do Ferrana Torresa, który uderzeniem z woleja pod poprzeczkę podwyższa prowadzenie "Dumy Katalonii"!

• "PIĄTKA" BARCELONY. FERRAN TORRES!!!

• Gospodarze idą za ciosem! Ousmane Dembele uderza mocno z ok. 20 metrów i Jindrich Stanek na raty łapie piłkę!

• Łudząco podobna akcja przy pierwszym trafieniu "Lewego". Po zagraniu Ferrana Torresa Robert Lewandowski mierzonym uderzeniem zza linii 16. metra przy prawym słupku zdobywa swoją trzecią bramkę w dzisiejszym meczu!

• HATTRICK ROBERTA LEWANDOWSKIEGO!!!

• Zmiana w ekipie Viktorii: Fortune Bassey wchodzi za Tomasa Chory'ego.

• Zmiana w ekipie gospodarzy: Ferran Torres zastępuje Ansu Fatiego.

• To mogła być bramka kontaktowa dla Viktorii! Piłka zagrana w pole karne do Tomasa Chory'ego, który upadając przenosi ją tuż nad poprzeczką!

• Diagonalne zagranie w pole karne do Jordiego Alby, który za lekko zgrywa ją przed bramkę. Jndrich Stanek łapie ją.

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Ousmane'a Dembele goście wybijają piłkę przed pole karne. Dopada do niej Pedri, który - po rykoszecie - huknął nad bramką. Sędzia jednak nakazuje wznowienie gry z "piątki".

• Piłkarze Viktorii nerwowo, aczkolwiek szczęśliwie, wybijają piłkę z pola karnego po dośrodkowaniu Frenkie'ego de Jonga. Po chwili Ousmane Dembele faulowany ok. 20 metrów od bramki. Żółtą kartką upomniany Vaclav Jemelka

• Ousmane Dembele pojawił się na "dziewiątce", co mogło zaskoczyć defensywę gości. Przełożył piłkę najpierw do lewej nogi, a po chwili do prawej. Już składał się do strzału, gdy wybił ją Vaclav Jemelka.

• Jan Sykora wyłuskał piłkę na skrzydle i ruszył w stronę bramki gospodarzy. Akcję przerywa gwizdek sędziego, który dopatrzył się faulu Tomasa Chory'ego. Żółta kartka dla napastnika VIktorii.

• Po szybkim rozegraniu rzutu rożnego piłkę za akcją w "szesnastce" nie nadążył Ousmane Dembele.

• Po chwili Robertowi Lewandowskiemu nie udało się "objechać" wychodzącego z bramki Jindricha Stanka. Goście wznawiają grę z "piątki".

• Robert Lewandowski dostaje piłkę przed "szesnastką" gości. Podaje górą do wbiegającego Jordiego Alby, który źle ją opanował i nie zdołał uderzyć w stronę bramki.

• Dobre dośrodkowanie w pole karne do Lukasa Hejdy, który uderza głową wysoko nad bramką.

• Przerwa w grze. Tomas Chory faulowany przed polem karnym gospodarzy. Przewinił Frenkie de Jong.

• Zupełnie nieudany strzał Ansu Fatiego z pola karnego. Sporo brakowało mu do celu.

• Druga połowa rozpoczęta!

• Gerard Pique wchodzi na boisko w miejsce Sergiego Roberto.

• Wracamy na Camp Nou, gdzie dobiega końca przerwa w meczu FC Barcelona - Viktoria Pilzno w ramach 1. kolejki Ligi Mistrzów (grupa C). Po pierwszej połowie prowadzą gospodarze 3:1, a dwie bramki strzelił Robert Lewandowski. Jedyne trafienie dla czeskiej drużyny zanotował były zawodnik Lecha Poznań, Jan Sykora.

Co nas czeka po zmianie stron?

• [WIDEO] DRUGI GOL ROBERTA LEWANDOWSKIEGO

• +3' Koniec pierwszej połowy. FC Barcelona prowadzi z Viktorią Pilzno (3:1)

PRZERWA. Inter Mediolan - Bayern Monachium 0:1 (Sane 25')

• +3' Ousmane Dembele posyła piłkę z prawej strony na dalszy słupek do Roberta Lewandowskiego, który "szczupakiem" kieruje ją do pustej bramki!!!

• +3' DUBLET ROBERTA LEWANDOWSKIEGO!!!

• +2' Na indywidualną akcje decyduje się Ousmane Dembele. "Łamie" ją z prawej strony do środka, po czym uderza w stronę bramki, ale wyciągnięty Jindrich Stanek paruje do boku!

• Trzy minuty doliczone do pierwszej połowy.

• Z kontrą ruszyli goście, którą zamienili na bramkę kontaktową. Po zablokowanym strzale Adama Vlkanovy piłkę na lewej stronie przejmuje Vaclav Jemelka. Centruje przed bramkę do Jana Sykory, który uderzeniem głową z bliska wpisuje się na listę strzelców!

• VIKTORIA PILZNO ŁAPIE KONTAKT! JAN SYKORA!!!

• NIE MA TRZECIEGO GOLA DLA "DUMY KATALONII"!!!

Robert Lewandowski zagrywa piętką do Pedriego, który po minięciu Jindricha Stanka uderza w stronę pustaj bramki, ale piłkę sprzed linii bramkowej wybija Vaclav Jemelka!

• [WIDEO] PIERWSZY GOL ROBERTA LEWANDOWSKIEGO W LIDZE MISTRZÓW W BARWACH BARCELONY

• W drugim meczu grupy C Inter Mediolan przegrywa u siebie z Bayernem Monachium po bramce Leroya Sane.

• Sergi Roberto był bliski podwyższenia prowadzenia! Piłka po jego strzale zza pola karnego odbija się od nogi Ludka Pernicy, co mogło zmylić Jindricha Stanka, ale ten zdołał interweniować!

• PIERWSZY GOL ROBERTA LEWANDOWSKIEGO W LIDZE MISTRZÓW W NOWYCH BARWACH!!!

Mierzone uderzenie Roberta Lewandowskiego z 16. metra znajduje drogę do siatki tuż przy prawym słupku! Wyciągnięty jak struna Jindrisek Stanek był bezradny. Asystę zanotował Sergi Roberto.

• GOL DLA BARCELONY! ROBERT LEWANDOWSKI!!!

• "Cieszynka" Francka Kessie'ego po strzeleniu pierwszej bramki w barwach "Dumy Katalonii"

• Milan Havel wybija piłkę na rzut rożny po centrze Jordiego Aby z lewej strony.

• Jan Sykora w roli lewoskrzydłowego nie poradził sobie z Jules'em Kounde.

• Atak gospodarzy lewą stroną przynosi rzut rożny. Po krótkim rozegraniu centra w pole karne, gdzie góruje obrona Viktorii.

• Nie ma rzutu karnego, nie ma czerwonej kartki dla Andreasa Christensena. Za to "żółtko" ląduje na konto Jhona Mosquery.

• Andreas Christensen powalił w "szesnastce" Jhona Mosquerę, ale wcześniej został trafiony ręką w twarz! Obaj zawodnicy leżą na murawę, sędzia trzyma czerwoną kartkę, ale zbiega do monitora VAR!

• W odpowiedzi kontra "Dumy Katalonii". Robert Lewandowski dostaje piłkę w polu karnym, ale został zablokowany.

• Gospodarze przerywają rajd Jana Sykory tuż przed swoim polem karnym.

• Po chwili Ansu Fati uderza zza linii 16. metra. Sporo brakowało mu do celu.

• Dogranie Pedriego w pole karne okazało się za mocne dla Ansu Fatiego.

• Po dośrodkowaniu Ousmane'a Dembele z prawego narożnika Jules Kounde zgrywa piłkę za siebie na 7. metr, gdzie mierzonym uderzeniem głową wynik spotkania otiwera Franck Kessie!

• FC BARCELONA NA PROWADZENIU! FRANCK KESSIE TRAFIA DO SIATKI!!!

• Źle rozegrany rzut rożny zapoczątkował kontrę Viktorii. Na spalonym dał się złapać Jan Sykora.

• Robert Lewandowski wyszedł na 25. metr. Podaje do szeroko ustawionego Ousmane'a Dembele, który rewanżuje się odegraniem na 13. metr. Strzał polskiego napastnika zablokował Lukas Hejda.

• A teraz zrobiło się gorąca w drugiej "szesnastce". Ansu Fatiemu nie udało się jednak oddać strzału w stronę bramki.

• Za mocne podanie w okolice koła środkowego do Andreasa Christensena i piłkę przejmuje Lukas Kalvach! Pognał co sił w stronę bramki gospodarzy, po czym podaje w pole karne do wbiegającego Jana Sykory. Ten się trochę pogubił w kluczowym momencie...

• Ousmane Dembele podaje płasko prze pole karne do Frenkie'ego de Jonga. Ten podnosi ją przed bramkę, gdzie łapie Jindrisek Stanek.

• Ludek Pernica upomniany żółtą kartką za faul.

• Rzut wolny dla Barcelony. Piłka ustawiona kilka metrów od prawego narożnika pola karnego.

• Nie wyszło prawą, to gospodarze zaatakowali lewą flanką. Piłkę na skrzydle dostaje Jordi Alba. Jego centruje nie znajduje adresata, a w polu karnym na murawę pada Robert Lewandowski! Sędzia czekał na komunikat VAR. Po chwili wskazuje, że nie było przewinienia.

• Stały fragment gry nie przynosi zagrożenia pod bramką Jindriska Stanka.

• Składna akcja Ousmane'a Dembele z Sergim Roberto na prawej stronie. Kapitan "Dumy Katalonii" dostaje piłkę w polu karnym i niemal z linii końcowej zagrywa płasko na środek "szesnastki". Po interwencji obrony VIktorii "Duma Katalonii" ma rzut rożny.

• Goście zaczynają spotkanie ze środka boiska!

• Kapitanami są Sergi Roberto i Lukas Hejda.

• Ale najpierw, tradycyjnie, hymn Ligi Mistrzów.

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• Jana Sykorę powinni znać kibice polskiej Ekstraklasy. To mistrz Polski z Lechem Poznań, choć ostatni sezon spędził na wypożyczeniu. W kontekście jego gry w Lechu można mówić o sporym niewypale. Sykora dobrze odnajduje się na swojej ziemi, a w barwach Viktorii od razu zaczął strzelać, czy asystować.

• Czesi często ustawiają się w formacji 1-4-2-3-1 i tak też powinno być w tym meczu, a Jan Sykora, który w sobotę strzelił gola ze Slovanem Liberec, będzie występował jako ofensywny pomocnik.

• Skład Viktorii Pilzno

• Grupa C to tegoroczna grupa śmierci, w której Inter Mediolan zmierzy się z Bayernem Monachium i FC Barceloną o pierwsze miejsce. Kopciuszkiem na salonach wydaje się Viktoria Pilzno. Czechów czeka trudny wyjazd do na Camp Nou, gdzie Xavi prawdopodobnie dokona zmian po zwycięstwie nad Sevillą w miniony weekend.

• FC Barcelona - wyjściowy skład

• ... a na relację NA ŻYWO zaprasza Tomasz Górski. Dobry wieczór, kłaniam się nisko!

• Po wczorajszych emocjach związanych z Ligą Mistrzów dzisiaj mamy "dokładkę". I to nie byle jaką - za 25 minut FC Barcelona z Robertem Lewandowskim w wyjściowym składzie zmierzy się z Viktorią Pilzno! W "jedenastce" gości wystąpi znany nam z Ekstraklasy Jan Sykora.

Spotkanie poprowadzi Belg Lawrcence Visse...

©PAP/EPA

FC Barcelona - Viktoria Pilzno ONLINE. Barcelona rozpoczyna swoją kampanię w Lidze Mistrzów w środę, gdy będzie gościć Viktorię Pilzno w ramach grupy C. Zespół z Czech to rewelacja rozgrywek, która pokonała w eliminacjach mocniejszych rywali. I to z dwoma byłymi piłkarzami Ekstraklasy w składzie.

©PAP/EPA

Barcelona - Viktoria ONLINE

Barcelona nie ma żadnych problemów z kontuzjami i zawieszeniami przed tym meczem, ale trener Xavi prawdopodobnie skorzysta z okazji, aby dać odpocząć kilku zawodnikom w środowy wieczór. Eric Garcia może wejść z tyłu za Andreasa Christensena, podczas gdy Gavi może zostać zastąpiony Frenkiem de Jongiem.

U gospodarzy może też zabraknąć Ansu Fatiego z powodu bezpiecznego powrotu do rytmu meczowego i Ousmane'a Dembele, którego zastąpi Ferran Torres.

Barcelona - Viktoria NA ŻYWO

Jeśli chodzi o Viktorię Pilzno, Petr Pejsa jest długoterminowo nieobecny z powodu poważnej kontuzji kolana, ale goście są w dobrej formie przed spotkaniem na Camp Nou.

Drugim z byłych zawodników polskiej ligi jest Jan Kliment. Napastnik strzelił w tym sezonie już trzy gole w eliminacjach do Ligi Mistrzów i uzbierał dwa ligowe trafienia w Fortuna Lidze. Już teraz ma większy dorobek niż przez cały poprzedni sezon w Wiśle Kraków, w której miał skuteczność na poziomie dwóch bramek w 22 meczach. Czech zaliczył z Białą Gwiazdą spadek.

Przewidywany skład Barcelony: Ter Stegen - Kounde, Araujo, Christensen, Balde - De Jong, Busquets, Pedri - Raphinha, Lewandowski, F Torres.

Przewidywany skład Viktorii: Stanek - Holik, Hejda, Pernica, Jemelka - Kalvach, Buka - Kopic, Sykora, Mosquera - Chory.

Mecz FC Barcelona - Viktoria Pilzno TRANSMISJA TV

Mecz Ligi Mistrzów sezonu 2022/23 pomiędzy FC Barceloną a Viktorią Pilzno rozpocznie się o godzinie 21:00 w środę, 7 września. Transmisja w TVP 1. Internetowy stream online dostępny jest na TVPSPORT.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport. Studio poprowadzi Mateusz Borek, jego gośćmi Jakuba Wawrzyniak i Robert Podoliński, a reporterem na murawie będzie Jacek Kurowski.

21:00 mecz FC Barcelona - Viktoria Pilzno na żywo