Liga Mistrzów. Mecz Flora Tallinn - Legia Warszawa ONLINE....

Flora Tallin

0

Legia Warszawa

1

• Koniec meczu! Legia Warszawa w 3 rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów, gdzie czeka na nią Dinamo Zagrzeb.

• Kartka dla Pekharta za celowe zatrzymanie rywala.

• Luquinhas ograł rywala zakładając mu popularny "kanał", ale z ostrego kąta huknął w słupek!

• Boruc piąstkuje piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i zaczyna kontrę Legii.

• Sappinen wypracował sobie miejsce do uderzenia z kilkunastu metrów, ale zablokował go Wieteska.

• Slisz w miejsce Lopesa.

• Josue dał się sfaulować w walce o górną piłkę. Oddalone zagrożenie choć na chwilę.

• Wieteska zablokował dośrodkowanie Sappinena. Świetny jak na razie w defensywie jest polski obrońca.

• Świetne dośrodkowanie Juranovicia i wbiegający w pole karne Rafa Lopes nie przeciął tej piłki. Tu mogło być 2:0...

• Soomets za Zenjova.

• Rajd Luquinhasa z piłką, ale gdy Brazylijczyk był już w polu karnym, jego uderzenie zostało zablokowane.

• Żółta kartka dla Jędrzejczyka, ale nie ma zagrożenia bramki Legii.

• Reinkort i Kallaste za Ojamę i Kuuskę.

• Pekhart w miejsce Emreliego.

• Próba z dystansu Martinsa. Bardzo niecelnie i wysoko nad bramką.

• Przerwa na uzupełnienie płynów.

• Co za kuriozalna sytuacja! Piłkarze Flory dyskutowali z arbitrem, że ich trafienie było zdobyte prawidłowo. Tymczasem z kontratakiem wyszła Legia, akcja 3 na 3, celne podanie w pole karne Mladenovicia i mamy trafienie Rafy Lopesa!

• GOOOOOOOL! RAFAEL LOPES!

• Piłka ląduje w siatce Artura Boruca! Kuuskowi udało się zagrać wślizgiem do Zenjova, który pokonał polskiego bramkarza. Arbiter cofnął to trafienie.

• Kolejny korner dla Flory. Estończycy są coraz bliżej gola.

• Vassiljev krótko rozegrał piłkę po kornerze, próba uderzenia z dystansu obrońcy Flory, ale daleko od bramki Boruca.

• Prostopadłe piłka w pole karne Flory, dobre zagranie Hołowni, nie było jednak uderzenia Emreliego.

• Luquinhas faulowany i mamy kolejny rzut wolny dla Legii.

• Mladenović zatrzymał rozpędzonego Zenjova, nie wynika z tego żadna kontra, bo legioniści wolą grać wszerz boiska.

• Emreli uderzył na notę estońskiemu bramkarzowi.

• Żółta kartka dla Lukki.

• Flora wyraźnie lepiej weszła w tę drugą połowę. Estończycy przenoszą ciężar gry pod pole karne Legii, wysoko podchodzą pod legionistów, nawet gdy nie mają piłki. Rodzi to zagrożenie, którego na pewno można uniknąć bardziej rozważną grą.

• Jędrzejczyk zdążył do Vassiljeva, który już szykował się do strzału z 16 metrów.

• Sappinen z dystansu. Boruc broni i przy okazji w dosadny sposób zwraca uwagę swoim obrońcom na ich brak zaangażowania.

• Josue uderza prosto w mur. Dlaczego nie uderzał tego Mladenović?

• Zenjov nieprzepisowo zatrzymał Emreliego. Mamy rzut wolny blisko pola karnego Flory.

• Długa piłka na prawą stronę do Sappinena, wybija mu ją wślizgiem Wieteska.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Wieteska zostawił piłkę Borucowi, ale zza pleców wybiegał mu Sappinen. Legia jest o krok od straty gola. Bramkarz musiał ratować się dalekim wybiciem przed siebie.

• Niebezpieczna piłka w światło bramki Legii, gdzie było dwóch zawodników Flory. Zenjov jakimś cudem nie przeciął zagrania z prawego skrzydła.

• Lopes uderzył głową tuż obok bramki! Świetna wrzutka Mladenovicia.

• Juranović źle przyjął piłkę po odegraniu od Emreliego.

• Wysoki pressing Legii i Flora ma problem, by wyjść z własnej połowy.

• Niecelna główka Wieteski po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

• Niecelna wrzutka Martinsa ze stałego fragmentu gry.

• Zenjov stracił futbolówkę na rzecz Martinsa, ale nie ma kontry, bo rywale szybko wrócili na swoją połowę.

• Jak to nie wpadło!? Mladenović znakomicie dośrodkował piłkę z lewej strony, Lopes zgrywał do napastnika, ten wyłuskał ją od obrońcy i z półobrotu huknął na bramkę. Zabrakło centymetrów.

• Szybka akcja Legii zakończona niecelnym uderzeniem Lopesa i Josue musiał ratować się taktycznym faulem. Na razie bez kartki.

• Wieteska uratował kolegów. Zenjov wpadł z piłką w pole karne, mocno wrzucał już ją w światło bramki, ale obrońca bez pardonu zażegnał niebezpieczeństwo wybiciem na rzut rożny.

• Chwila walki w środku pola, z której lepiej wyszli gospodarze.

• Zawędrowaliśmy pod pole karne Flory, seria trzech strzałów, najpierw Emreli, potem Josue i na koniec Rafa Lopes. Wszystko zablokowali Estończycy.

• I znowu uderzenie! Główka po wrzutce z rzutu rożnego, ale piłka przeleciała nad bramką.

• Uśpiona czujność legionistów, prostopadła piłka do Ojamyy, który nisko dośrodkował na Sappinena i jakimś cudem estoński napastnik nie trafił czysto w piłkę. Gospodarze są coraz bliżej bramki.

• Legia zwolniła kontrę Flory i odebrała jej piłkę, gdy ta była już w ataku pozycyjnym.

• Świetne prostopadłe zagranie Emrelego do Luquinhasa, ale Brazylijczyk został zablokowany przy strzale z ok. 14 metrów.

• Było groźnie przez moment, Vassiljev wyszedł do kontry 1 na 1 z Jędrzejczykiem i skutecznie polski obrońca zabrał piłkę rywalowi.

• Niecelna piłka Boruca do Jędrzejczyka i mamy aut dla Flory.

• Zbyt głębokie dośrodkowanie Mladenovicia z lewej strony.

• Dobra akcja Legii! Wygrana przebitka w środku pola, rozciągnięcie gry do Juranovicia, ten płasko dośrodkował na Rafę Lopesa, który przedłużył to zagranie na Emrelego. Napastnik Legii oddał groźny strzał tuż nad poprzeczką.

• Sappinen zakręcił na skraju pola karnego Hołownią, ale polski obrońca zdążył zablokować strzał z ostrego kąta. Robi się coraz groźniej, Legia za bardzo jest zepchnięta do defensywy.

• Dobra wrzutka Ojamy, Zenjov niecelnie główkował, ale Wieteska nie pilnował go dokładnie i tu mogło być groźniej. Sygnał ostrzegawczy dla mistrza Polski.

• Flora przejęła inicjatywę, ale na razie estońscy zawodnicy podają między sobą daleko od bramki Artura Boruca.

• Nieudana piłka z prawego skrzydła do Sappinena i Boruc wyłapał to podanie.

• Mladenović nie dogadał się z Luqinhasem, ale polski zespół przejął futbolówkę. Padło dośrodkowanie, które z połowicznym sukcesem wypiąstkował bramkarz Flory.

• Niecelne dośrodkowanie Juranovicia, futbolówka wraca do środkowych obrońców Legii.

• Pierwsza minuta pod znakiem posiadania piłki przez mistrzów Polski i rozgrywania jej w środku pola.

• Zaczynamy spotkanie! Estończycy na zielono-biało, Legia natomiast w czerwonych trykotach.

• Zawodnicy wychodzą już na murawę. Przypomnijmy, że na tym stadionie reprezentacja Polski grała z Estonią w debiucie Waldemara Fornalika. Estończycy wygrali 1:0 po golu Vassiljeva.

• - Legia ma obowiązek nas wyeliminować. My jedynie marzymy i chcemy jeszcze trochę pograć w Europie. Dla naszych rywali, wygrana z nami to obowiązek. Gdy czytam polskie media, to widzę, że nikt nie bierze nas na poważnie. Jedyne osoby, które znają nasz poziom to trener Legii i jej piłkarze - mówi Konstantin Vassiljev, kapitan Flory.

• Szerokim echem po meczu z Florą odbiła się wypowiedź Artura Boruca, którą doświadczony bramkarz umieścił na Instagramie. - Z takim zaangażowaniem, ambicją nie pasujemy do Europy. Chciałbym tam bardzo być, ale musi być dużo lepiej. Wszędzie. Tak po prostu czuję - stwierdził bramkarz, a pod nagraniem dodał: - Mam nadzieję, że serce i zaangażowanie wróci.

• Zespół Czesława Michniewicza uratował jednak Rafael Lopes. Zmiennik znakomitym strzałem z woleja w ostatniej minucie zapewnił wygraną 2:1 i minimalną zaliczkę. Na domiar złego przy "cieszynce" po strzelonym golu mistrzowie Polski stracili na wiele miesięcy Bartosza Kapustkę, który zerwał więzadło krzyżowe.

• W pierwszym spotkaniu 2. rundy eliminacji Ligi Mistrzów Legia Warszawa zagrała zdecydowanie gorzej niż w rywalizacji z Bodo/Glimt. Flora Tallinn szybko pozwoliła legionistom na strzelenie gola, ale odpowiedziała odważną grą w ofensywie i przez większość spotkania polscy kibice mogli być zaniepokojeni.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Flora Tallinn - Legia Warszawa!

psz

Liga Mistrzów. Mecz Flora Tallinn - Legia Warszawa ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©szymon starnawski / polska press

Liga Mistrzów. Mecz Flora Tallinn - Legia Warszawa ONLINE. Po szczęśliwym zwycięstwie w pierwszym meczu (2:1) Legia jedzie do Estonii, by dopełnić formalności i awansować do 3. rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Czy Flora postawi trudne warunki mistrzowi Polski? Relacja na żywo z meczu Flora - Legia live w GOL24.pl.

Liga Mistrzów. Mecz Flora Tallinn - Legia Warszawa ONLINE

- Rozważamy kilka wariantów zastąpienia Kapustki. Istotny wpływ na skład będzie miała sytuacja Bartosza Slisza, czy będzie on gotowy do gry. Musimy być gotowi na każdy wariant. Ernest Muci i Josue grają bardziej ofensywnie niż Slisz, ale bierzemy ich też pod uwagę - mówi Czesław Michniewicz na poniedziałkowej konferencji przed rewanżem z Florą.

Liga Mistrzów. Mecz Flora Tallinn - Legia Warszawa TRANSMISJA TV

Studio przed meczem Flora Tallinn - Legia Warszawa rozpocznie się o godz. 17 w TVP Sport. Początek transmisji na żywo z meczu Flora - Legia o godz. 18.00. Mecz skomentują Maciej Iwański i Robert Podoliński.

A gdzie oglądać mecz Flora - Legia online na żywo w internecie? Spotkanie będzie dostępne w aplikacji TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl.

18:00 mecz Flora Tallinn - Legia Warszawa