Flota Świnoujście

1

Arka Gdynia

0

• Koniec spotkania! Arka przegrywa kolejne spotkanie! Niesamowita radość w Świnoujściu.

• Zmiana taktyczna. Za Nnamaniego Misan.

• Kolejny drybling Nnamaniego, ale znów się zapętlił i stracił piłkę.

• Ukarany także Tomasik za brzydki faul.

• Żółta kartka dla Bodzionego.

• Wilczyński zmienia Niedzielę.

• Flis strzelał z dystansu, ale dobrze broni Wesołowski. Było groźnie.

• Chi Fon za Ostalczyka.

• Nnamani wdał się w drybling z defensorami Arki, ale stracił piłkę.

• ... i Arifović za Ivanowskiego. Czy to jednak nie za późno?

• Trener Nemec próbuje działać. Flis za Słowińskiego...

• Rzut wolny dla Floty. Po rozegraniu uderzył Ostalczyk, ale na posterunku Juszczyk. To Flota jednak w natarciu, nie zamierza bronić wyniku.

• Co się dzieje z Arką? Kolejny atak Floty i słupek po strzale Tomasika!

• Doskonała wymiana podań Wyspiarzy, którą wykończył Bodziony. Zasłużona bramka gospodarzy.

• Bodziony dał dobrą zmianę i wyprowadza Flotę na prowadzenie!

• Mazurkiewicz blokuje strzał Bodzionego.

• Ostalczyk ładnie uderzył po dograniu Tomasika i piłka minimalnie minęła słupek bramki strzeżonej przez Juszczyka.

• Łągiewka dobrze przerywa kolejny atak Floty. Na razie obrońcy spisują się dosyć pewnie. To jednak na formację ofensywną liczą kibice zgromadzeni na stadionie.

• Arkowcy złapali na ofsajdzie Nnamaniego, który wychodził na dobrą pozycję.

• Żółta kartka dla Sieberta.

• Stuprocentowa okazja dla Arki! W zamieszaniu w polu karnym Ivanowski nie trafił w niemal pustą bramkę!

• Mogło być groźnie, gdyby Udarević zrozumiał zamiary Nnamaniego. Skończyło się na strachu w polu karnym Arki.

• Niecelna główka Sieberta po wrzutce z rzutu wolnego.

• A na stadionie około 1600 kibiców, w tym około 400 osobowa grupa Arkowców. Oficjalnych danych jeszcze nie mamy.

• Rzut wolny po faulu Krajanowskiego.

• W przerwie Bodziony zmienił Brozia. Broź w pierwszej połowie ucierpiał w jednym ze starć, widać że był zmęczony.

• Początek drugiej części spotkania.

• Koniec pierwszej połowy. Gdyby goli było tyle co kartek, na pewno nie mielibyśmy na co narzekać.

• Juszczyk wyprzedził Nnamaniego w pojedynku o piłkę. Mogło być groźnie pod bramką Arki.

• Aż trzy minuty doliczone. Było kilka przerw w grze.

• Dobra interwencja Kieruzela, który powstrzymał szarżującego Słowińskiego. Bardzo dobra akcja zawodnika Arki.

• Płotka zdecydował się na strzał sprzed pola karnego. Z trudem interweniuje Wesołowski.

• I kolejne ostre wejście piłkarza Arki. Tym razem na "żółtko" zasłużył Słowiński.

• Jasiński ukarany żółtą kartką za faul.

• Groźna okazja pod bramką Juszczyka! Tomasik minimalnie obok bramki po dograniu Ostalczyka z prawej strony.

• Rzut rożny dla Arki po akcji Ivanowskiego. Po wrzutce pewnie interweniował Wesołowski.

• Ponownie w idealnej sytuacji znalazł się Broź! Tym razem ofiarna interwencja Juszczyka zapobiegła utracie bramki!

• Broź mógł zostać bohaterem Floty, jednak nie zdecydował się na pojedynek 1 na 1 z bramkarzem i odegrał piłkę do kolegów, co nie przyniosło efektu.

• Na boisku leżał Broź, który potrzebował interwencji masażystów.

• Mecz robi się ostry. Kolejny faul, tym razem bez kartki. Tomasik wszedł nakładką w Mazurkiewicza.

• Tym razem żółta kartka dla Ostalczyka.

• I kolejne żółtko, tym razem dla Łągiewki. Faulem muszą pomagać sobie Arkowcy.

• Żółta kartka dla Płotki za faul

• Wesołowski interweniuje po strzale Ivanowskiego.

• Mazurkiewicz powstrzymał Tomasika przed oddaniem groźnego strzału.

• Radzewicz zdecydował się na strzał z dystansu, jednak piłka minęła bramkę.

• Pierwszy korner dla Floty po dośrodkowaniu Ostalczyka i interwencji Płotki.

• Ostalczyk bardzo dobrze radzi sobie na prawej stronie. Spore kłopoty ma z nim Radzewicz.

• Krajanowski przechwytuje piłkę zagraną przez Nnamaniego. Czarnoskóry piłkarz Floty bardzo dzisiaj aktywny. Czyżby następca Charlesa Nwaogu?

• Próbuje atakować Arka. Niedziela jednak nad poprzeczką.

• Urazu doznał Łągiewka, jednak po interwencji lekarzy jest w stanie grać dalej.

• Dobrze w obronie Radzewicz przerywa rajd Nnamaniego. Jak zwykle to wyróżniający się piłkarz Arkowców.

• Po kolejnym rzucie rożnym Flota wyszła z groźną kontrą. Na szczęście dla Arki obrońcy przecinają podanie Ostalczyka.

• Udarević przecina dośrodkowanie aktywnego Radzewicza, tylko rzut rożny.

• Juszczyk broni strzał Nnamaniego, tym razem celny.

• Rzut wolny dla Arki po faulu Jasińskiego. Bez zagrożenia pod bramką Wesołowskiego.

• Bardzo niecelnie uderzenie Nnamaniego na bramkę Arki.

• Od środka rozpoczęli goście.

• Znamy już składy obu zespołów. Na rezerwie Arki: Szlaga, Jarun, Wilczyński, Szwoch, Flis, Kasperkiewicz i Arifović. Rezerwowymi gospodarzy są Waśków, Opałacz, Misan, Chi Fon, Mickiewicz, Bodziony i Paczkowski.

• Witam w relacji ze spotkania Floty Świnoujście z Arką Gdynia. Na stadionie już ponad 1500 kibiców, w młynie niemal komplet. Kibice Arki czekają jeszcze przed stadionem.