• Renusz efektownie chciał strzelić gola, ale główkował niecelnie.

• Sędzia Piotr Wasielewski dolicza aż 5 minut.

• Zmiana na urwanie cennych sekund. Stachyra w miejsca Ostalczyka.

• Niesportowe zachowanie Chyły, która popycha rywala i dostaje za to kartkę.

• Zółta kartka dla Wallace Benevente.

• Akcja gospodarzy. Ostro potraktowany Bodziony. Faul.

• Dobra akcja Nakoulmy prawym skrzydłem, dogranie do Pesira, ale ten fatalnie pudłuje!

• Przed dobrą szansą był Pielorz, ale w ostatniej chwili uprzedzili go obrońcy Floty. Goście starają się atakować, są częściej przy piłce. Grają z przewagą zawodnika więc chcą zrobić wszystko by doprowadzić do remisu.

• Misan zmusił Prusaka do wyjścia daleko od swojej bramki. Bramkarz GKS-u dobiegl do piłki pierwszy i wybił ją na aut.

• Damian Misan zmienia Nnamaniego.

• Ostatnia zmiana w drużynie z Łęcznej. Veljko Nikitovicia zmienia Jacek Falkowski.

• Daniel Chyła próbował szczęścia strzałem z dystansu, ale bez problemu obronił Wesołowski.

• Jonathan zmienia Mateusza Pielacha w Bogdance.

• Czerwona kartka dla Kalinowskiego! Druga żółta kartka za wejście przy linii bocznej. Trudno powiedzieć, czy to wejście nadawało się na pokazanie kartonika.

• Dobra akcja Floty, ale Opałacz nie trafił w bramkę.

• W całą sprawę zaangażował się jeszcze Prejuce Nakoulma i też dostaje kartkę.

• Wejście "smoka" Kwiatkowskiego. Od razu fauluje Jasińskiego i dostaje kartonik.

• Damian Kwiatkowski zmienia Michała Zubra w drużynie GKS.

• Goście w ostatnich pięciu minutach są głównie na własnej połowie. Wcześniej górnicy kontratakowali, ale teraz schowali się za gardą. Przed chwilą ostro faulował Pesir.

• Michał Renusz próbował nabrać sędziego i dostaje za to kartkę.

• Dobre dośrodkowanie Ostalczyka ale Niewiada nie doszedł do strzału w polu karnym.

• We Flocie zmiana. Mateusza Brozia zastępuje Daniel Chyła.

• Zaczynamy drugą połowę w Świnoujściu.

• Koniec pierwszej połowy. Flota prowadzi do przerwy 1:0.

• 1 minutę dolicza sędzia spotkania.

• Strzał piłkarza Bogdanki dobrze broni Wesołowski.

• Znów dobra akcja Renusza, który ograł Kalinowskiego. Asekurował go Ivan Udarević, który wybił piłkę na rzut rożny.

• Gwizdy na trybunach. Kibicom nie podobała się decyzja sędziego o nie przyznaniu faulu na Nnamanim.

• Żółta kartka dla Kalinowskiego.

• Bardzo dobre, długie podanie Benevente do Magdonia. ten dobrze zgrał piłkę głową w stronę Nakoulmy, ale napastnik gości za bardzo wypuścił sobie piłkę.

• Dobra okazja na podwyższenie wyniku przez piłkarzy Floty. Po faulu na Broziu, z rzutu wolnego uderzał Marek Opałacz. Piłka trafiła jednak w mur.

• Faul w ofensywie Radosława Bartoszewicza.

• Kolejna dobra centra Renusza, wprost na głowę Michała Zubra. I drugi raz w tym meczu gospodarzy uratowała interwencja Kieruzela.

• GKS rusza do odrabiania strat. Dobra centra Michała Renusza, ale w bardzo efektowny sposób piłkę wybił Opałacz.

• Uradowany Bodziony dostaje żółtą kartkę.

• Indywidualna akcja byłego zawodnika Zagłębia Sosnowiec daje bramkę Flocie. Bodziony minął kilku rywali i niemal z linii pola karnego zdecydował się na strzał, którego nie mógł obronić Prusak.

• Gooooooool! Krzysztof Bodziony wyprowadza Flotę na prowadzenie!

• Dobry kontratak gości. Pio dośrodkowaniu Renusza, piłkarze Floty wybijają piłkę, ale ta spada wprost na nogi Bartoszewicza. Ten jednak uderzył niecelnie.

• Na razie przeważa zdecydowanie Flota. Można powiedzieć, że prawdopodobieństwo nietrafienia przez Nnamani dwóch akcji z początku meczu było wręcz ujemne. Mimo to w Świnoujściu na razie bez goli.

• Dobra teraz sytuacja dla gości, ale bezpardonowa interwencja Kieruzela, który powstrzymał Nakoulmę.

• Nnamani chciał teraz przechytrzyć obronę gości, ale zagrał ręką i sędzia to zauważył.

• Tymczasem w odpowiedzi goście. Uderzał Bartoszewicz i również dobrze interweniował po raz pierwszy Alan Wesołowski.

• Kolejny atak godpodarzy. Próbował Christian Ndubuisi Nnamani, ale pierwszą interwencją popisał się Prusak.

• Pierwsi groźnie zaatakowali godpodarze. Strzelalili najpierw Broź, a chwilę później Opałacz, ale oba uderzenia zostały zablokowane.

• Piłkarze Bogdanki po długiej podróży (800 km) chcą wywieźć punkty znad morza.

• Zaczynamy mecz w Świnoujściu!

• Rezerwowi Bogdanki: Paweł Socha, Jhonatan De Oliveira Urquisa, Jacek Falkowski, Nildo Franca Junior, Damian Kwiatkowski, Krystian Michalak, Łukasz Mitaszka

• Rezerwowi Floty: Paweł Waśków, Piotr Tomasik, Damian Misan, Ferdinand Chi Fon, Daniel Chyła, Bartosz Śpiączka, Kamil Stachyra

• Witamy w relacji na żywo z meczu Floty z GKS Bogdanka. Znamy już składy obu ekip.