• Po wyrównanym spotkaniu Flota wygrywa derby Pomorza zachodniego!

• Żółta kartka dla Ławy

• Pięć minut doliczył sędzia

• Misan za Brozia

• Strzał Tomasika z dystansu minimalnie ponad bramką Janukiewicza

• Wrzutka Ławy w pole karne do Sotirovica. Ten ostatni nożycami próbował pokonać Wesołowskiego, lecz nieczysto uderzył w piłkę i bramkarz nie miał problemów z tym strzałem.

• Doskonała kontra Floty. Tomasik ograł obrońcę Pogoni i wystawił piłkę do Brozia. Ten ostatni jednak nie trafił w bramkę Pogoni.

• Tomasik sam na sam z Janukiewiczem, lecz jego strzał niecelny.

• Wólkiewicz za Lewandowskiego

• Chi Fon za Bodzionego

• Pogoń naciera, a Flota się broni odpowiadając co jakiś czas kontratakami

• Strzał Tomasika z 16 metra wyłapany przez Janukiewicza.

• Kontra Pogoni. Vuk z Djousse na jednego obrońcę Floty. Serbski napastnik nie potrafił jedna celnie podać.

• Naciera Pogoń. Szybka akcja Nolla lewą stroną. Jego dośrodkowanie przejęte przez Jasińskiego. Chwilę później strzał z dystansu Ławy zablokowany przez obrońców Floty.

• Doskonałe podanie Djousse do Lewandowskiego na piąty metr, lecz jego strzał zablokowany przez Jasińskiego

• Sam na sam Sotirovic po podaniu Ławy, lecz nie sięgnął piłki.

• Nieudany strzał Djousse. Nisko i bardzo lekko.

• Dobra akcja Floty lewą stroną lecz dośrodkowanie Tomasika zablokowane przez Hrickę

• Żółta kartka dla Petasza

• .. Łuszkiewicz za Ediego

• Sotirovic za Akahoshiego...

• Strzał wbiegającego w pole karne Akahoshiego zablokował Piotr Kireuzel.

• Obudziła się Pogoń, która próbuje odrabiać straty. Jednak ich gra jest nadal zbyt niedokładna.

• Żółta kartka dla Mateusza Lewandowskiego.

• Po jednej szybkiej kontrze dla Pogoni i Floty. Obie zatrzymały się na obronie drużyny przeciwnej.

• Nudny początek drugiej połowy. Gra toczy się w środku boiska.

• Drugą połowę rozpoczęła Flota

• W przerwie Broź za Nnamaniego

• Koniec pierwszej połowy. Prowadzenie 1:0 jak najbardziej zasłużone. Flota stworzyła sobie więcej sytuacji z których jedną wykorzystała. Pogoń jak na razie miała zbyt dużo strat by zagrozić bramce Wesołowskiego.

• Tomasz Ostalczyk leży na boisku po starciu z Edim

• Piotr Kieruzel strzela gola dla Floty!

• Piłka po strzale Udarevica uderzyłą w mur i wyszła za boisko

• Faul Kucharskiego na Bodzionym tuż przed polem karnym Pogoni.

• Kibice Pogoni są dziś bardzo głośni w Świnoujściu.

• Dobry strzał Bodzionego z dystansu wybity końcami palców przez Janukiewicza na rzut rożny.

• Dośrodkowanie Ostalczyka wybite przez Kucharskiego na rzut rożny.

• Akcja Pogoni po której piłkę tuż sprzed bramkarza wybił Djousse. Niestety dla gości nikt nie doszedł do tej piłki.

• Na boisku leży Djousse

• Doskonała kontra w wykonaniu Floty. Bodziony nie dał się złapać na spalonym, lecz niecelnie podał do Nnamaniego.

• Bardzo słaby strzał Chyły z dystansu.

• Emil Noll faulował Ostalczyka w okolicach pola karnego Pogoni. Bardzo dobry strzał Tomasika pod poprzeczkę wybił na rzut rożny Janukiewicz.

• Flota w natarciu, lecz ich ataki prawą stroną rozbijają się na dobrze dysponowanym Nollu

• Dobra akcja Pogoni. Akahoshi dośrodkował z prawej strony do Petasza. Ten nieczysto trafił w piłkę, która przeleciała obok bramki Floty.

• Strzał z rzutu wolnego Akahoshiego, lecz piłka minimalnie ponad bramką.

• Dużo strat po stronie Pogoni. Flota atakuje wysokim pressingiem.

• Ładna akcja Floty. Skrzydłęm atakował Ostalczyk, a jego dośrodkowanie na strzał zamienił Kalinowski. Ten ostatni jednak nieczysto uderzył piłkę i Janukiewicz nie miał problemu z wybronieniem tego strzału.

• Groźna akcja floty. Nnamani w idealnej sytuacji by pokonać bramkarza gości lecz Janukiewicz idealnie wybronił ten strzał.

• Z 30 metrów uderzał Petasz lecz jego mocny strzał przeleciał nad bramką Wesołowskiego.

• Rozpoczęli goście

• W Świnoujściu sporo kibiców ze Szczecina, którzy przybyli w liczbie około 300.

• Mecze derbowe pomiędzy Flotą a Pogonią są meczami przyjaźni. Mimo walki o miano najlepszej drużyny na Pomorzu zachodnim, kibice obu drużyn są przyjaźnie do siebie nastawieni.

• Mimo, że cały dzień w Świnoujściu padało, pogoda się poprawiła i nieco się przejaśniło.

• Pogoń: Janukiewicz Radosław, Radler Błażej, Edi Andradina, Djousse Donald, Hricko Peter, Petasz Piotr, Noll Emil, Ława Bartosz, Takafumi Akahoshi, Lewandowski Mateusz, Kucharski Dawid

• Flota w składzie Alan Wesołowski, Jasiński Radosław, Kieruzel Piotr, Udarevic Ivan, Tomasik Piotr, Niewiada Marek (k), Nnamani Ndubuisi, Chyła Daniel, Kalinowski Rafał, Bodziony Krzysztof, Ostalczyk Tomasz