Flota Świnoujście

2

Wisła Kraków

4

• Ładny mecz oglądaliśmy w Świnoujściu. Brawo dla Floty za podjęcie walki z Mistrzem Polski.

• Biton do Małego i Wisła awansuje do kolejnej rundy

• za opóźnianie gry

• 200% okazja Ostalczyka, który nie trafił do bramki z 8 metrów!!

• Biton siedzi na boisku i pokazuje zmianę. Jednak Wisła nie ma już zmian. To już 3 piłkarz Białej Gwiazdy, który ma problem zdrowotny w tym meczu.

• Biton padł w polu karnym ale sędzia nie gwizda

• Chi Fon wpadł na sędziego i odbił się od niego jak od ściany :)

• Odkopnięcie piłki po gwizdku

• Niewiele zabrakło Markowi Niewiadzie aby doprowadzić głową do wyrównania po wrzutce z rzutu rożnego

• Ostatnia zmiana w meczu w zespole Wisły

• Małecki po raz kolejny za długo prowadzi piłkę przy nodze w końcu ją tracąc

• Gordan Bunoza łapie się za staw skokowy i upada na murawę. Przerwa w grze.

• Bardzo dobra interwencja Jovanica po ładnej wrzutce Chi Fona

• Schodzi Radosław Jasiński wchodzi Rafał Kalinowski

• Nnamani przegrał pojedynek biegowy z Jovanovicem

• Za faul na Nnamanim

• Wreszcie ktoś inny niż Biton trafił do siatki. Jednak to Izraelczyk wypracował tą akcję a pomocnikowi Wisły nie pozostało nic innego jak kopnąć do pustej bramki. Wisła na prowadzeniu!

• Druga zmiana w Wiśle Kraków. Za Gargułę młody Brud

• Bodziony schodzi w jego miejsce doświadczony Chi Fon

• Dla grających już w niedzielę kolejny ligowy mecz z Ruchem dodatkowe 30 minut z pewnością nie będzie korzystne. Czy Wisła zdąży strzelić bramkę?

• Ostalczyk na spalonym

• Żegnany oklaskami Misan opuszcza murawę

• Iliev uderza z 16 metrów piłkę po rykoszecie końcami palców wybija Wesołowski

• Udarevic skutecznie przerywa akcję Ilieva i piłkę odzyskuje Flota

• W międzyczasie Małecki za nisko dośrodkowuje piłkę, która pada łupem obrony

• Pół godziny do końca. Czy mecz rozstrzygnie się w regulaminowych 90?

• Minuta doliczona a podrażniona Wisła rzuciła się na Flotę

• Sensacja w Świnoujściu!!!!!!!!!!!!! Całkowicie po rzucie wolnym zaspała obrona Wisły, Tomasik świetnie zagrał do Misana, który ze stoickim spokojem pokonał bramkarza Wisły!!!

• Końcowe minuty pierwszej połowy to lekka dominacja Wisły jednak bez okazji bramkowych

• Doskonałe podanie otrzymał Misan, Bunoza nie sięgnał tej piłki i napastnik ze Świnoujścia stanął przed szansą. Wybrał jednak złe rozwiązanie bo próbując lobować bramkarza uderzył za mocno.

• Nunez zdecydował się na uderzenie z około 25 metrów ale piłka wysoko nad bramką przeleciała.

• Małecki wrzuca w pole karne mocną piłkę, którą świetnie wyłapuje Wesołowski

• Tempo meczu od kilku minut spadło. Czyżby piłkarze odpoczywali?

• Przepięknie Nunez do Bitona i Izraelczyk trafia w poprzeczkę

• Czyżby kolejna sensacja w Świnoujściu? Flota po pierwszych 20 minutach sprawia bardzo korzystne wrażenie.

• Gollllllllll!!! Przepiękne dośrodkowanie z rzutu rożnego i Marek Opałacz świetnym uderzeniem głową doprowadza do remisu.

• Krzysztof Bodziony źle trafił w piłkę i skończyło się tylko na dobrej szansie. Mamy kolejny korner

• Aktywny Ostalczyk wywalczył rzut rożny

• Wisła po bramce cofnęła się na swoją połowę. Po początkowym okresie przewagi Floty, Mistrz Polski opanował sytuację na boisku

• Za faul na Małeckim

• Bramka z niczego. Świetnie wszedł Michael Lamey, piłka przeleciała przez całe pole karne i Biton z najbliższej odległości trafia do siatki

• Spalony David Biton

• Efektownie wykorzystuje błąd rywala Ostalczyk i po jego rajdzie Flota ma pierwszy rzut rożny. Po chwili znów okazja Misana. Mistrz Polski w opałach. Najgroźniejsza sytuacja w tym meczu!