Flota wygrała w zaległym meczu z KS Polkowice (wynik)

Flota wygrała w zaległym meczu z KS Polkowice (wynik)

Michał Wieczorek

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

Christian Ndubuisi Nnamani bezsprzecznie był najlepszym  piłkarzem tego meczu

Christian Ndubuisi Nnamani bezsprzecznie był najlepszym piłkarzem tego meczu ©Marzena Bugała / Polskapresse

Flota Świnoujście w zalgłym meczu 1. kolejki 1. ligi ograła wysoko KS Polkowice 3:0. Dwie bramki strzelił Nigeryjczyk Nnamani, a jedno trafienie w doliczonym czasie gry dołożył Damian Misan.
Christian Ndubuisi Nnamani bezsprzecznie był najlepszym  piłkarzem tego meczu

Christian Ndubuisi Nnamani bezsprzecznie był najlepszym piłkarzem tego meczu ©Marzena Bugała / Polskapresse

Flota Świnoujście - KS Polkowice 3:0 (0:0) - zobacz zapis naszej relacji live

Bramki: Christian Ndubuisi Nnamani 50, 64 - Damian Misan 90

Sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec)

Żółte kartki: Damian Ałdaś 5, 53

Czerwone kartki: Damian Ałdaś 53

Flota: Alan Wesołowski, Piotr Kieruzel, Ivan Udarević, Marek Opałacz (82 Radosław Jasiński), Piotr Tomasik, Marek Niewiada, Christian Ndubuisi Nnamani (86 Damian Misan), Daniel Chyła, Rafał Kalinowski, Krzysztof Bodziony (46 Mateusz Broź), Tomasz Ostalczyk

Polkowice: Sebastian Szymański, Marcin Nowak, Jakub Więzik (65 Damian Piotrowski), Krzysztof Janus, Mateusz Peroński, Peter Micić (72 Mateusz Bartków), Damian Ałdaś, Grzegorz Podstawek, Kamil Wacławczyk, Dawid Wacławczyk, Przemysław Kocot (65 Krzysztof Kazimierczak)

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Terminarz Fortuna 1 Ligi

Herb godpodarza Herb gościa
Brak danych
Więcej

Polub nas na Fejsie!

Tabela Fortuna 1 Ligi

Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do Ekstraklasy
Spadek do 2. ligi
Stomil Olsztyn został ukarany odjęciem 3 pkt za zaległości finansowe
1 Raków Częstochowa Live 21 48 14 6 1 36-10
2 Sandecja Nowy Sącz Live 21 38 10 8 3 23-12
3 Stal Mielec Live 21 37 10 7 4 30-14
4 ŁKS Łódź Live 21 37 10 7 4 32-18
5 Podbeskidzie Bielsko-Biała Live 21 32 9 5 7 30-22
6 Puszcza Niepołomice Live 21 30 8 6 7 24-27
7 Chojniczanka Chojnice Live 21 29 7 8 6 29-27
8 GKS 1962 Jastrzębie Live 21 29 7 8 6 24-27
9 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 21 27 7 6 8 32-34
10 Bytovia Bytów Live 21 26 5 11 5 33-28
11 GKS Tychy Live 21 26 6 8 7 28-26
12 Odra Opole Live 20 23 6 5 9 28-33
13 Warta Poznań Live 21 23 6 5 10 19-27
14 Chrobry Głogów Live 21 23 6 5 10 14-21
15 Wigry Suwałki Live 20 22 5 7 8 22-33
16 Stomil Olsztyn Live 21 19 6 4 11 20-29
17 GKS Katowice Live 21 18 4 6 11 16-28
18 Garbarnia Kraków Live 21 16 4 4 13 16-40