Flota zremisowała z Dynamem Drezno

Michał Wieczorek
Ferdinand Chi Fon (w środku) zdobył gola dla Floty
Ferdinand Chi Fon (w środku) zdobył gola dla Floty Jakub Jaźwiecki
Pierwszoligowa Flota Świnoujście zremisowała w Niemczech z ośmiokrotnym mistrzem NRD, Dynamo Drezno. Sparing zakończył się wynikiem 1:1.

Sparingi - śledź wyniki wszystkich meczów przygotowawczych

Bramkę dla Floty zdobył w 29. minucie Kameruńczyk Ferdinand Chi Fon. Od 37. minuty drużyna z Świnoujścia grała w dziesiątkę. Czerwoną kartkę za faul otrzymał Bośniak Ivan Udarevic.

Mecz odbył się w ciężkich warunkach atmosferycznych, przy ulewnie padającym deszczu. W kolejnym sparingu Flota we wtorek zmierzy się z Lokomotivem Lipsk.

Dynamo Drezno - Flota 1-1 (1-1)

Bramki: Robert Koch 20' - Ferdinand Chi Fon 29'
Czerwona kartka: Udarević 37'

Flota: Jarosiński, Falisiewicz (75 Mickiewicz), Udarević, Rosłoń, Opałacz, Niewiada, Chyła, Ostalczyk, Sikorski (46 Bodziony), Chi Fon (60 Novotny), Siegl (46 Nnamani).

źródło: pap, flota.swinoujscie.com.pl