Włodzimierz Łyżwa
W meczu 20 kolejki Fortuna 1 Liga, Radomiak Radom 2:0 pokonał GKS Jastrzębie Zdrój.Radomiak Radom - GKS 1962 Jastrzębie Zdrój 2:0 (1:0)Bramki:  1:0 Leandro Rossi 33, 2:0 Meik Karwot 69.Radomiak:  Kochalski - Jakubik, Cichocki, Raphael, Abramowicz - Leandro (87 Bogusz), Kaput, Gąska (81 Mikita), Karwot, Kozak (76 Sirk) - Angielski (81 Sokół).  GKS:  Pawełek - Kulawik, Komor, Szcześniak, Witkowski, Bielak, Ali, Mróz, Feruga, Apolinarski, Rumin. W 33 minucie kapitalna kontra Radomiaka. Rajdem spod własnego pola karnego popisał się Damian Gąska i zagrał piłkę do Leandro Rossi, który strzałem z kilku metrów pod poprzeczkę skierował piłkę do siatki. Na drugiego gola czekaliśmy do 69 minuty, kiedy Meik Karwot prawie z zerowego kąta pokonał bramkarza gości. Zdjęcia z meczu>>>
W meczu 20 kolejki Fortuna 1 Liga, Radomiak Radom 2:0 pokonał GKS Jastrzębie Zdrój.Radomiak Radom - GKS 1962 Jastrzębie Zdrój 2:0 (1:0)Bramki: 1:0 Leandro Rossi 33, 2:0 Meik Karwot 69.Radomiak: Kochalski - Jakubik, Cichocki, Raphael, Abramowicz - Leandro (87 Bogusz), Kaput, Gąska (81 Mikita), Karwot, Kozak (76 Sirk) - Angielski (81 Sokół). GKS: Pawełek - Kulawik, Komor, Szcześniak, Witkowski, Bielak, Ali, Mróz, Feruga, Apolinarski, Rumin. W 33 minucie kapitalna kontra Radomiaka. Rajdem spod własnego pola karnego popisał się Damian Gąska i zagrał piłkę do Leandro Rossi, który strzałem z kilku metrów pod poprzeczkę skierował piłkę do siatki. Na drugiego gola czekaliśmy do 69 minuty, kiedy Meik Karwot prawie z zerowego kąta pokonał bramkarza gości. Zdjęcia z meczu>>>Włodzimierz Łyżwa