Fortuna 1 Liga. 4:0! ŁKS Łódź zamęczył Chrobrego podaniami. Koncert Hiszpanów

Jacek Czaplewski
Fortuna 1 Liga. Bez zaskoczenia w Łodzi. ŁKS pokonał wysoko Chrobrego Głogów 4:0 (0:0). Punkty w drugiej połowie dali Hiszpanie: Samu Corral, Carlos Moros Gracia, Pirulo i Antonio Dominguez. Każdy z nich zdobył po bramce.

Mecz ŁKS Łódź - Chrobry Głogów 4:0
W pierwszej połowie ŁKS próbował koronkowych akcji. Piłka długo przechodziła przez kolejnych graczy, nim znalazła się w okolicach szesnastki. Z tego rozegrania nie wyniknęła jednak żadna dogodna okazja.

Chrobry też nie miał wiele do powiedzenia; bodaj tylko w 28 minucie nabiegający zawodnik minął się z futbolówką po dograniu z lewej flanki.

Po zmianie stron ŁKS nie zrezygnował z ataku pozycyjnego. Po godzinie gry objął prowadzenie. Strzał w poprzeczkę dobił Samu Corral. Drugiego gola dołożył jego rodak Carlos Moros Gracia, a na 3:0 podwyższył efektowną podcinką Pirulo. Ostatni gol po kontrze należał do Antonio Domingueza.

Tym samym ŁKS pozostaje niepokonany, ale nie wraca na pozycję lidera, bo wygrała również Bruk-Bet Termalica Nieciecza.

Piłkarz meczu: Antonio Dominguez