Fortuna 1 Liga. Chrobry na remis z GKS-em Jastrzębie. W Głogowie doping zza ogrodzenia

krk
Piotr Chrobok
Fortuna 1 Liga. Trochę więcej można było spodziewać się po meczu Chrobrego z GKS-em Jastrzębie. Piłkarze stworzyli bezbarwne widowisko, które zakończyło się remisem 0:0. Kibice gospodarzy przez większość spotkania dopingowali swój zespół zza ogrodzenia.

Fortuna 1 Liga: Chrobry Głogów - GKS Jastrzębie 0:0

Pierwsza część spotkania nie była porywającym widowiskiem. Grę często przerywał gwizdek arbitra, a statystycy naliczyli obu ekipom 25 fauli. Choć więcej inicjatywy mieli gospodarze, to najgroźniejszą sytuację stworzył sobie GKS Jastrzębie. W 24. minucie po uderzeniu Farida Alego bramkarza Chrobrego uratowała poprzeczka. Tuż przed przerwą po strzale Marcela Ziemanna wykazać musiał się Mariusz Pawełek.

W drugiej odsłonie sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo. Najciekawszą stworzył Chrobry w 62. minucie, gdy kąśliwy strzał Adriana Benedyczaka przy bliższym słupku obronił Pawełek. Benedyczak przegrał też pojedynek z golkiperem gości w doliczonym czasie gry. Podział punktów nie krzywdzi żadnej ze stron.

Piłkarz meczu: Mariusz Pawełek