Fortuna 1 Liga. GKS Tychy wygrał na 50. urodziny. Koniec zwycięskiej serii Radomiaka

KK
GKS Tychy jubileusz 50-lecia uczcił wygraną
GKS Tychy jubileusz 50-lecia uczcił wygraną Marzena Bugala Polska Press
Fortuna 1 Liga. GKS Tychy jubileusz 50-lecia uczcił wygraną. W arcyważnym meczu tyszanie pokonali Radomiaka 1:0 i przerwali jego serię czterech zwycięstw. Jedyną bramkę zdobył z rzutu karnego Łukasz Grzeszczyk. Przyjezdni od 45. minuty grali w dziesiątkę, a mecz kończyli w dziewięciu.

Fortuna 1 Liga: GKS Tychy - Radomiak Radom 1:0

Jak padła bramka?

• 1:0 (44 minuta) - Damian Jakubik zbyt ostro zaatakował w polu karnym Szymona Lewickiego. Łukasz Grzeszczyk z "jedenastki" uderzył w środek bramki, a bramkarz Radomiaka rzucił się w prawą stronę.

Piłkarz meczu: Łukasz Grzeszczyk