Fortuna 1 Liga. Kanonada do przerwy! Miedź Legnica zremisowała ze Stomilem Olsztyn

DW
Miedź Legnica - Stomil Olsztyn 2:2 (2:2)
Miedź Legnica - Stomil Olsztyn 2:2 (2:2) Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska P
Fortuna 1 Liga. W meczu Miedzi Legnica ze Stomilem Olsztyn aż cztery bramki padły między 38 a 45 minutą. Piłkarze podzielili się jednak punktami, bo ani wcześniej, ani później nie trafiali już do siatek swoich rywali, a spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Miedź Legnica - Stomil Olsztyn 2:2 (2:2). Jak padły bramki?

• 38. minuta - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego najlepiej w polu karnym gospodarzy odnalazł się Wojciech Łuczak, który strzałem z pierwszej piłki nie dał żadnych szans na interwencję Jędrzejowi Grobelnemu.
  • 40. minuta - Joao Roman dośrodkował piłkę z prawej strony boiska w pole karne Stomilu gdzie był Adrian Purzycki, ten zgrał futbolówkę na dalszy słupek, dopadł do niej Szymon Matuszek i strzałem głową z bliskiej odległości doprowadził do wyrównania.
  • 43. minuta - Rzut karny dla Stomilu Olsztyn po faulu Marcina Biernata na Hubercie Szramce. Wiktor Biedrzycki pewnie wykorzystuje rzut karny i Stomil ponownie prowadzi.
  • 45. minuta - Rzut karny dla Miedzi Legnica po zagraniu ręką Wiktora Biedrzyckiego. Kamil Zapolnik pewnie wykorzystuje rzut karny i ponownie remis w Legnicy.