Fortuna 1 Liga. Lider gubi punkty. Termalica remisuje z Sandecją, która kontynuuje świetną serię

DW
Bruk-Bet Termalica - Sandecja Nowy Sącz 2:2 (1:0)
Bruk-Bet Termalica - Sandecja Nowy Sącz 2:2 (1:0) Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press
Fortuna 1 Liga. Lider zaplecza Ekstraklasy złapał zadyszkę i po stracie dwóch punktów w poprzedniej kolejce, znów traci kolejne. Sandecja Nowy Sącz zremisowała z Bruk-Bet Termalicą 2:2, choć do przerwy przegrywała. Na trafienie Samuela Stefanika goście odpowiedzieli sportową złością i najpierw zmusili Kacpra Śpiewaka do umieszczenia piłki we własnej bramce, a następnie po świetnej akcji i strzale Daniela Dziwniela wyszli na prowadzenie. "Słoniki" wyrównały w doliczonym czasie po trafieniu Mateusza Grzybka. Sandecja kontynuuje świetną serię - cztery zwycięstwa i cztery remisy w ostatnich ośmiu spotkaniach.

Bruk-Bet Termalica - Sandecja Nowy Sącz 2:2 (1:0). Jak padły bramki?

• 8. minuta - Akcja gospodarzy na skrzydle, zawodnik Termaliki dośrodkował niemal spod linii końcowej i Stefanik dobrze znalazł się w polu karnym, strzelając z pięciu metrów na bramkę. Mamy szybkie prowadzenie.
  • 52. minuta - Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Termaliki i piłka niefortunnie odbija się od głowy Śpiewaka, lądując w bramce gospodarzy. Mamy remis.
  • 78. minuta - Co za akcja Sandecji! Prostopadłe zagranie od Rafaela Victora, piłkę przejął Daniel Dziwniel i strzałem z ostrego kąta pokonał Loskę.
  • 90. minuta - Zamieszanie w polu karnym Sandecji po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Niepewnie interweniował Pietrzkiewicz. Bramkarz gości niemal wystawił futbolówkę Mateuszowi Grzybkowi, którego dobitka wylądowała w siatce.