Fortuna 1 Liga. ŁKS zdemolował Sandecję! Hat-trick Sekulskiego

DW
ŁKS zdemolował Sandecję! Hat-trick Sekulskiego
ŁKS zdemolował Sandecję! Hat-trick Sekulskiego Krzysztof Szymczak
Fortuna 1 Liga. ŁKS przejechał po kolejnym rywalu jak walec. Łodzianie wygrali z Sandecją 4:1, nieustannie kontrolując przebieg gry i często tworząc sytuacje bramkowe. Hat-trickiem może pochwalić się Łukasz Sekulski, ktory najpierw wykorzystał dośrodkowanie, po chwili trafił bezpośrednio z rzutu wolnego, a na koniec wykazał się snajperskim instynktem i wykorzystał odbitą przez bramkarza piłkę. Spadkowicz z Ekstraklasy zanotował właśnie piąte zwycięstwo z rzędu a Sandecja - piątą porażkę!

ŁKS - Sandecja 4:1 (2:0). Jak padły bramki?

• 31. minuta - Atak pozycyjny gospodarzy, Antonio Dominguez ujrzał na prawej stronie wolnego Wolskiego, który dośrodkował na Sekulskiego. Napastnik znakomicie wykończył akcję.
  • 45. minuta - Bezmyślny faul zawodnika Sandecji przed polem karnym. Do stojącej kilka metrów przed polem karnym piłki podeszli Pirulo i Sekulski. Uderzał Polak. Znakomicie zmieścił futbolówkę w bramce! Tokarz był bez szans.
  • 61. minuta - Uderzenie Gryszkiewicza zostało sparowane przez bramkarza. Czekał na to Sekulski, który z najbliższej odległości dobił do niemal pustej bramki. Napastnik skompletował właśnie hat-tricka.
  • 63. minuta - Kasprzak dopadł do piłki przed polem karnym po zbyt krótkim wybiciu obrońcy ŁKS-u. Pomocnik Sandecji idealnie przymierzył w okienko bramki strzeżonej przez Malarza.
  • 68. minuta - Kolejny gol bezpośrednio z rzutu wolnego! Tym razem wykonawcą był Rozwandowicz. Piękne uderzenie, tuż nad murem, w miejsce, gdzie nie było akurat Tokarza.