Fortuna 1 Liga. Mecz Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz...

Fortuna 1 Liga. Mecz Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Muszą pomóc Górale. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 34. kolejka
2022-05-22 12:40

Arka Gdynia

2

Sandecja Nowy Sącz

1

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanej niedzieli!

• Koniec meczu w Łodzi! Widzew wygrywa i zagra w Ekstraklasie! Arka Gdynia będzie musiała walczyć w barażach!

• Koniec meczu w Gdyni! Arka zrobiła swoje, ale czeka na wynik meczu w Łodzi!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!! Łukasz Zjawiński zdobywa bramkę kontaktową!

• Rzut karny dla Sandecji Nowy Sącz po faulu w polu karnym Arki!

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

• Elhadji Pape Diaw otrzymał drugą żółtą kartkę i musi opuścić boisko!

• Mateusz Kuzimski trafił do bramki rywali, ale arbiter po analizie VAR tego gola nie uznał!

• W Arce Gdynia Mateusz Kuzimski zmienił Huberta Adamczyka.

• Natomiast Swetosław Dikow pojawił się w miejsce Damiana Chmiela.

• Dwie zmiany w Sandecji Nowy Sącz. Bartłomiej Kasprzak zmienił Michała Walskiego

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!! Mateusz Żebrowski pewnie wykorzystuje rzut karny i już 2:0 dla Arki Gdynia!

• Rzut karny dla Arki Gdynia po zagraniu ręką jednego z graczy Sandecji!

• Hubert Adamczyk został ukarany żółtą kartką.

• Karol Czubak uderzył z dystansu, ale bez zagrożenia dla bramki gości.

• Elhadji Pape Diaw został ukarany żółtą kartką.

• Hubert Adamczyk uderzył z linii pola karnego i piłka trafiła w poprzeczkę bramki gości!

• Zmiana w Arce Gdynia. Olaf Kobacki zmienił Mateusza Stępnia.

• Ostre starcie w środku pola, ale bez kartek.

• Bramkarz Sandecji Nowy Sącz wraca do gry.

• Dawid Pietrzkiewicz ucierpiał przy interwenci.

• To powinna być druga bramka dla Arki Gdynia! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przed szansą na drugą bramkę stanął Michał Marcjanik! Obrońca gospodarzy uderzył wprost w bramkarza Sandecji!

• Karol Czubak został ukarany żółtą kartką.

• Maissa Fall uderzył z dystansu, ale trafił wprost w rywala.

• Widzew Łódź wraca na prowadzenie i Arka Gdynia spada na trzecie miejsce w tabeli!

• Podbeskidzie doprowadza do wyrównania w meczu z Widzewem i teraz to Arka Gdynia jest na drugi miejscu w lidze!

• Hubert Adamczyk wpadł z piłką w pole karne Sandecji, ale uderzył wprost w rywala.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Gdyni. Za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Gdyni! Do przerwy Arka prowadzi z Sandecją Nowy Sącz 1:0!

• Po dośrodkowaniu piłki w pole karne Sandecji żaden z graczy gości nie był w stanie wybić piłki, dopadł do niej Michał Marcjanik i sytuacyjnym uderzeniem wpakował piłkę do bramki rywali!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Arka Gdynia obejmuje prowadzenie po trafieniu Michała Marcjanika!

• Christian Aleman oddał strzał z dystansu, ale piłka powędrowała wysoko nad poprzeczką bramki rywali.

• W drużynie Sandecji Nowy Sącz Damir Sovsić zmienił kontuzjowanego Jakuba Zycha.

• Jakub Zych ucierpiał po starciu z rywalem.

• Na razie wyrównane spotkanie w Gdyni. Arka nie potrafi sforsować defensywy rywali.

• Chrobry Głogów prowadzi 4:0! Sprawa ostatniego miejsca barażowego jest już chyba zamknięta.

• Chrobry Głogów prowadzi już 3:0!

• Po dośrodkowaniu w pole karne Sandecji piłka trafiła na głowę Karola Czubaka, ale ten uderzył niecelnie.

• Chrobry Głogów prowadzi z Zagłębiem Sosnowiec 2:0 i w tej chwili to on jest ostatnim z zespołów, które zagrają w barażach.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do strzału głową doszedł Karol Czubak, ale bramkarz Sandecji znakomicie interweniował!

• Mateusz Stępień ruszył prawą stroną boiska, ale został znakomicie zatrzymany przez jednego z rywali.

• Łukasz Kosakiewicz popędził skrzydłem, dośrodkował w pole Arki, ale tam piłka trafiła w ręce Kacpra Krzepisza.

• Tomasz Nawotka wpadł z piłką w pole karne Arki, oddał strzał, ale spokojnie interweniował Kacper Krzepisz.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie zagroziło bramce Sandecji.

• Damian Chmiel dostał piłkę przed polem karnym Arki, zdecydował się nas strzał, ale uderzenie zostało zablokowane.

• Zagranie w pole karne Arki Gdynia, ale tam Łukasz Zjawiński nie zdołał przyjąć piłki.

• Gorąca atmosfera w Gdyni. Arka rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska.

• Rozpoczynamy mecz o grę w przyszłym sezonie w PKO Ekstraklasie!

• Piłkarze obu drużyn pojawiają się już na murawę stadionu w Gdyni. Za moment rozpoczniemy niezwykle ważną rywalizację!

• Natomiast oto zestawienie Sandecji Nowy Sącz:

• Tak prezentuje się skład Arki Gdynia na dzisiejsze spotkanie!

• Jesienią Sandecja Nowy Sącz niespodziewanie wygrała u siebie z Arką Gdynia 3:1 po bramkach Damira Sovsića, Dawida Wolnego i Sebastiana Rudola. Dla Arki jedynego gola zdobył Michał Bednarski.

• Sandecja Nowy Sącz również w poprzednich meczach nie potrafi wygrywać. Przed tygodniem w bardzo ważnym meczu bezbramkowo zremisowała z Chrobrym Głogów, a wcześniej po szalony spotkaniu także zremisowała, z Zagłębiem Sosnowiec 3:3. Dzisiaj do awansu potrzebny jest minimum remis, jeśli Chrobry przegra swoje spotkanie.

• Arka Gdynia w ostatnich tygodniach spisuje się niezbyt dobrze i gra jakby nie chciała bezpośrednio awansować do PKO Ekstraklasy. W trzech ostatnich meczach Arka zdobyła zaledwie jeden punkt, przed tygodniem z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Wcześniej uległa Miedzi Legnica i niespodziewanie Resovii Rzeszów.

• Natomiast Sandecja Nowy Sącz wciąż ma szanse na baraże o PKO Ekstraklasę. Podopieczni Mirosława Smyły obecnie plasują się na siódmym miejscu w tabeli i mają tyle samo punktów co szósty Chrobry Głogów. Dzisiaj Chrobry zagra u siebie z Zagłębiem Sosnowiec i ze strony Sandecji nie może tego meczu wygrać.

• Arka Gdynia przed ostatnią kolejką zajmuje trzecie miejsce w lidze i traci jeden punkt do Widzewa Łódź. W przypadku takiej samej liczbie punktów wyżej w tabeli będzie plasować się Arka Gdynia, bo ma zdecydowanie lepszy bilans meczów bezpośrednich. Gdynianie na pewno będą chcieli dzisiaj wygrać mecz z Sandecją, ale do bezpośredniego awansu będzie potrzebny im także najwyżej remis Widzewa, który w Łodzi gra z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

• Tak prezentuje się arena dzisiejszej rywalizacji! Gdynia wita!

• Witamy serdecznie! Przyszedł czas na ostatnią kolejkę Fortuna 1. Ligi! W jednym z najciekawszych i najważniejszych spotkań tej serii gier Arka Gdynia na własnym stadionie zmierzy się z Sandecją Nowy Sącz! Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb.

Arka - Sandecja LIVE! W awansie muszą pomóc "Górale"

Arka - Sandecja LIVE! W awansie muszą pomóc "Górale" ©Przemyslaw Swiderski

Mecz Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Czy żółto-niebiescy po dwóch latach wywalczą bezpośredni awans do Ekstraklasy? Są na to szanse, ale sama wygrana lub nawet remis nie wystarczą - w tej walce muszą pomóc "Górale". Relacja LIVE w niedzielę od godziny 12:40.

Mecz Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz ONLINE

Arka Gdynia awansuje bezpośrednio do Ekstraklasy jeśli:
- wygra, a Widzew nie wygra meczu
- zremisuje, a Widzew przegra mecz

Gdynianie po fantastycznym starcie po przerwie zimowej ostatnio mocno spuścili z tonu.
W meczach przeciwko Resovii, Miedzi i Podbeskidziu byli gorsi od rywali. Ich oponenci bez większych problemów stwarzali sobie liczne, dogodne okazje pod bramką Kacpra Krzepisza. Po takich występach trener Ryszard Tarasiewicz, zamiast opowiadać, jak po spotkaniu z Miedzią, że jest zadowolony z gry zespołu i dziękować zawodnikom, powinien raczej zastanowić się, co zrobić, aby wyeliminować katastrofalne błędy swoich podopiecznych w defensywie.

Trzeba mieć świadomość, że Sandecja nie jest słabym zespołem, co zresztą udowodniła w ubiegłej rundzie, gładko pokonując u siebie Arkę Gdynia 3:1. Drużyna prowadzona przez Dariusza Dudka nadal ma sporą szansę na udział w barażach o ekstraklasę, więc przy ul. Olimpijskiej 5 z pewnością nie odpuści.

Jeśli zawodnicy Ryszarda Tarasiewicza nie wezmą się w garść i zagrają w niedzielę tak słabo, jak z Resovią, Miedzią, lub w drugiej połowie z Podbeskidziem, to sprawią czwarty z rzędu, duży zawód kibicom i poniosą porażkę z ekipą z Nowego Sącza. Trener Arki Gdynia koniecznie już musi wyciągnąć właściwe wnioski z ostatnich niepowodzeń i wdrożyć jakieś środki zaradcze. Dobrze byłoby, aby żółto-niebiescy mieli więcej sił na dobrą grę i dominowanie nad przeciwnikiem dłużej, niż tylko przez pół godziny, jak miało to ostatnio miejsce w Bielsku-Białej. Być może należałoby nieco zluzować z intensywnością treningów i dać więcej odpoczynku kluczowym graczom, mocno eksploatowanym po przerwie zimowej. Kilku z nich, z Hubertem Adamczykiem na czele, prezentuje się znacznie gorzej, niż jeszcze cztery tygodnie temu.

Dobrą wiadomością jest natomiast fakt, że Arka Gdynia, nawet jeśli nie uda jej się wyprzedzić Widzewa, dzięki punktowi zdobytemu z Podbeskidziem ma już zapewnione rozstawienie, gdyby przyszło jej rywalizować w barażach.

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Sandecja - Arka 3:1 (1 liga, 14.11.2021)
Arka - Sandecja 3:0 (1 liga, 19.05.2021)

Mecz Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Polsacie Sport Extra. W internecie mecz w płatnej aplikacji (i na stronie) Polsat Box. Relacja LIVE od godziny 12:40 w GOL24 - zapraszamy!