Fortuna 1 Liga. Mecz GKS Katowice - Stomil Olsztyn ONLINE....

GKS Katowice

2

Stomil Olsztyn

1

• Cóż to była za końcówka meczu w Katowicach. GKS rzutem na taśmę, w ostatniej akcji spotkania wyrwał trzy punkty, jakże cenne dla siebie punkty. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne nasze relacje! Dobranoc!

• Po kolejnej sędziowskiego konsultacji sędzia uznaje gola, a następnie kończy mecz!

• Goooool!!!! Czwarta minuta doliczonego czasu gry i Jaroszek w potwornym zamieszaniu strzela bramkę głową z kilku metrów!

• Groźne dośrodkowanie w pole karne Kołodziejskiego, małe nieporozumienie w szeregach gości, lecz ostatecznie wybijają oni piłkę na aut.

• Uderzenie głową jednego z graczy gospodarzy mija bramkę Stomilu w znacznej odległości.

• Kartka dla Czajki za faul z boku boiska

• Szansa dla Stomilu, Zych uderza jednak niecelnie z linii pola karnego.

• Błąd opuszcza boisko, w jego miejsce Kozłowski

• Wójcik dośrodkował w pole karne, Sanocki wybija piłkę poza pole karne, wraca ona jednak w szesnastkę, lecz Mikita nie trafia czysto w piłkę.

• Zmiana w Stomilu: w miejsce Monety pojawia się Czajka

• Błąd uderzył z bardzo ostrego kąta, Bąkowski czujny na linii bramkowej.

• Kołodziejski ukarany żółtą kartką za faul taktyczny. Wcześniej uderzał Fundambu, próba gracza Stomilu bardzo nieudana

• Szwedzik zastąpił na placu gry Szymczaka

• Moneta dośrodkował z rzutu rożnego i ponownie czujnie obrona gospodarzy.

• A zatem Szymczak strzelił drugą bramkę, która ponownie nie została uznana, nie ma szczęścia młodzieżowiec GKS-u w tym meczu.

• Po videoweryfikacji sędzia anulował gola! Wciąz 1:1 w Katowicach!

• W miejsce Repki Jaroszek

• Dwie zmiany w ekipie gospodarzy. W miejsce Woźniaka Sanocki.

• Strzelec bramki ukarany kartką za zdjęcie koszulki po zdobyciu bramki

• Próba strzału z woleja w wykonaniu Zycha, tym razem nie udało się pokonać Kudły.

• Stomil w natarciu, Jędrych wybija piłkę na aut po dośrodkowaniu Żwira.

• Goooool!!!!! Mamy remis w Katowicach. Świetne dośrodkowanie z lewej strony boiska trafia na głowę idealnie wchodzącego w pole karne Zycha i rezerwowy strzałem na dalszy słupek nie daje szans bramkarzowi!

• Błąd dośrodkował z rzutu wolnego, skutecznie na aut wybijają goście.

• Woźniak wyszedł na czystą pozycję, uderzył na bramkę, lecz podobnie jak wcześniej Pavlas został zablokowany.

• Wójcik nie wprowadził się dobrze na boisko, zagrał bardzo niedokładnie w pole karne z rzutu wolnego. Od bramki Kudła.

• Zmiana w Stomilu: w miejsce Szabaciuka pojawi się Wójcik

• Figiel zagrał w pole karne, gdzie świetnie stał ustawiony Szymczak. Młody napastnik skierował piłkę do bramki, lecz sędzia odgwizdał spalonego!

• Błąd podał do wbiegającego w pole karne Pavlasa, ten zdecydował się na uderzenie, które zostało zablokowane.

• Niezła centra Pavlasa w kierunku Szymczaka, gracz GKS-u dopadł przed Remiszem do piłki, ale nie zdołał skierować piłki do bramki Bąkowskiego

• Długa piłka od Strausa w kierunku Monety, jednak ten drugi nie miał szans do niej dobiec.

• Szymczak opanował trudne podanie Kołodziejskiego, lecz Remisz do końca pilnował napastnika gospodarzy i nie pozwolił na uderzenie.

• Zmiana w ekipie Stomilu: w miejsce Pyrdoła pojawia się Zych

• Dośrodkowanie Błąda z rzutu rożnego, obrona Stomilu radzi sobie z tą centrą, po chwili piłka wraca w pole karne, Jędrych uderza w sam środek bramki.

• Gooool!!!! GKS na prowadzeniu! Piłka zagrana na lewą stronę do niepilnowanego Pavlasa, który starał się raczej dośrodkować w pole karne, lecz wyszedł z tego mocny, zaskakujący strzał!

• Wracamy po przerwie! Oba zespoły bez zmian. Zaczynają gospodarze!

• Koniec pierwszej połowy! Niewiele się dzieje w Katowicach. Liczymy na ciekawsze widowisko w drugiej połowie. Do przerwy przy Bukowej bez goli.

• Strata piłki w środku boiska przez gospodarzy, piłkę przejał Straus, który zdecydował się na mocno optymistyczne uderzenie z dystansu, piłka ledwo doturlała się do bramki Kudły.

• Dośrodkowanie Figiela w pole karne rywala, piłka wybita przez graczy Stomilu, zza pola karnego starał się jeszcze uderzać Repka, strzał został zablokowany.

• Pyrdoł wywalczył kolejny stały fragment gry po prawej strony. Kolejna centra w pole karne, zbyt lekkie uderzenie Strausa wyłapane przez Kudłę.

• Gospodarze na razie dobrze radzą sobie z dośrodkowaniami Monety z rzutów rożnych, przed chwilą kolejna dobra interwencja zapobiegła zagrożeniu pod bramką.

• Żółta kartka dla Rafała Remisza

• GKS poradził sobie ze stałym fragmentem i starał się wyprowadzić kontrę, ostatecznie przed polem karnym rywala piłkę stracił Błąd.

• Festiwal błędów w wykonaniu gospodarzy, najpierw Figiel niemalże podał do Mikity, a następnie Pavlas przy próbie zagrania do Kudły zgrał niedokładnie i goście mają rzut rożny.

• Błąd centruje z rzutu rożnego, piłka mija wszystkich graczy w polu karnym, choć Kołodziejski starał się ją jeszcze o nią walczyć.

• Niezłe dośrodkowanie z prawej strony Wojciechowskiego. W ostatniej chwili Remisz uprzedza Pavlasa i wybija piłkę na rzut rożny.

• Dobra interwencja jednego z graczu gospodarzy po dośrodkowaniu Monety z rzutu rożnego.

• Jędrych skutecznie interweniuje po dośrodkowaniu z prawej strony, po chwilę Fundambu starał się uderzać z woleja, ale nie trafił czysto w piłkę i została ona wybita poza pole karne.

• Goście wywalczyli rzut rożny. Centra Monety, trochę zamieszania, lecz ostatecznie gracze GKS-u wybijają piłkę poza pole karne.

• Zbyt głębokie dośrodkowanie w pole karne autorstwa Błąda. Bąkowski spokojnie łapie piłkę.

• Dobre dośrodkowanie w pole karne w wykonaniu Monety w kierunku Mikity, lecz w ostatniej chwili uprzedził go Jędrych i nie pozwolił na uderzenie głową.

• Prostopadłe podanie do Szymczaka, ten zdecydował się na uderzenie zza pola karnego, piłka minęła dalszy słupek bramki o około metr.

• Dośrodkowanie z prawej strony boiska w wykonaniu Błąda okazało się za wysokie dla Szymczaka

• Świetną, kilkudziesięciometrową piłkę w kierunku Żwira zagrał Fundambu, lecz pomocnik Stomilu nie opanował futbolówki przed polem karnym.

• Uderzenie po ziemi Żwira zza pola karnego, zbyt lekkie, by zaskoczyć Kudłę.

• Groźne uderzenie Tecława z dystansu i ofiarna interwencja Repki, który zablokował strzał głową.

• Akcja gospodarzy lewą stroną, dośrodkowanie w pole karne, piłka dotarła do Woźniaka, który uderzył lewą nogą, lecz na linii strzału stanął Dampc.

• Akcja Żwira prawą stroną boiska, gracz Stomilu wywalczył rzut rożny. Krótkie rozegranie stałego fragmentu zakończone nieudanym dośrodkowaniem Żwira.

• Remisz skutecznie powstrzymał pędzącego lewą stroną Pavlasa i wybił piłkę na aut.

• Początek spotkania. Od środka zaczynają goście z Olsztyna!

• Z trybun stadionu przy Bukowej mecz oglądać będzie Artur Derbin - trener GKS-u Tychy, kolejnego rywala zespołu z Katowic.

• Oba zespoły potrzebują punktów. Stomil z siedmioma punktami jest na 16. miejscu w tabeli. Podobną zdobycz punktową mają gospodarze, którzy zamykają ligową tabelę.

• Arbitrem głównym tego spotkania jest Sebastian Krasny z Krakowa. Na liniach pomagać mu będą Marcin Ciepły i Wojciech Szczurek

• A oto jak prezentują się ławki rezerwowych obu ekip:

GKS: Królczyk (B), Sanocki, Jaroszek, Urynowicz, Kozłowski, Rogala, Samiec-Talar, Kiebzak, Szwedzik

Stomil: Syldatk, Czajka, Shibata, Zych, Simba, Ciechanowski, Brdak, Wójcik

• Zarówno GKS, jak i Stomil rywalizowali w środku tygodnia w Pucharze Polski. Katowiczanie wygrali na wyjeździe z Olimpią Zambrów 1:0, Olsztynianie w takim samym stosunku pokonali Sandecję Nowy Sącz.

• Oba zespoły przystępują do dzisiejszego meczu w różnych nastrojach. GKS Katowice przegrał na wyjeździe z Odrą Opole 2:4. Stomil z kolei pozytywnie zaskoczył swoich kibiców i pokonał u siebie Miedź Legnicę 3:0.

• Witamy serdecznie z Katowic! Zapraszamy na relację tekstową z meczu 11. kolejki pomiędzy GKS-em Katowice a Stomilem Olsztyn.

psz

Fortuna 1 Liga. Mecz GKS Katowice - Stomil Olsztyn ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Marzena Bugala- Azarko / Polska Press

Fortuna 1 Liga. Mecz GKS Katowice - Stomil Olsztyn ONLINE. Jak nie teraz, to kiedy? W bezpośrednim pojedynku zespołów ze strefy spadkowej GKS Katowice zagra przy Bukowej ze Stomilem Olsztyn. Relacja na żywo z meczu GKS Katowice - Stomil live w GOL24.pl.

Mecz GKS Katowice - Stomil Olsztyn ONLINE

Postawa GKS-u Katowice to bez wątpienia największe rozczarowanie początku sezonu w Fortuna 1 Lidze. Co prawda GieKSa jest beniaminkiem, który po dwóch latach wrócił na zaplecze. Ale tłumaczenia trenera Rafała Góraka, że on i piłkarze cały czas uczą się tej ligi, już chyba zaczynają się przejadać kibicom i działaczom klubu. Fakty są takie, że GKS wygrał tylko 1 na 10 meczów i zamyka tabelę. Katowiczanie mają też najgorszą defensywę w Fortuna 1 Lidze - stracili już 23 bramki.

Ich rywalem będzie Stomil Olsztyn, który zwyciężył 2 razy, ale za to aż 7 spotkań przegrał. Można jednak powiedzieć, że w ostatnim czasie coś się ruszyło. Ekipie Adriana Stawskiego cały dorobek punktowy udało się uzbierać w ostatnich 4 kolejkach, od 13 września.

W ostatni weekend obrona GKS-u znowu została obnażona, tym razem w Opolu. Gracze z Górnego Śląska stracili cztery bramki i wrócili do domu bez punków. Ba, ostatni raz (i jedyny) wygrali w Fortuna 1 Lidze pod koniec sierpnia. Natomiast Stomil sensacyjnie rozbił u siebie Miedź Legnica (3:0). W środku tygodnia w meczach 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski oba zespoły solidarnie przeszły dalej. GKS pokonał Olimpię Zambrów (1:0), a Stomil Sandecję Nowy Sącz (1:0).

Mecz GKS Katowice - Stomil Olsztyn TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji tv z meczu GKS Katowice - Stomil na żywo. Mecz dostępny będzie jedynie na platformie Polsat Box Go - na stronie internetowej i w aplikacji. Dostęp płatny. Wstęp do meczu GKS Katowice - Stomil o godz. 17:50.

Tekstowa relacja na żywo z meczu GKS Katowice - Stomil Olsztyn live w GOL24.pl.