Fortuna 1 Liga. Mecz Korona Kielce - Miedź Legnica ONLINE....

0

Miedź Legnica

0

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru. Dobranoc.

• Za tydzień Korona Kielce pojedzie do Bielska-Białej na mecz z Podbeskidziem, natomiast Miedź Legnica zagra u siebie z ŁKS-em Łódź.

• Korona pozostanie liderem Fortuna 1. Ligi, natomiast Miedź utrzyma trzecią pozycję w tabeli.

• Rzut rożny nie zagroził bramce Miedzi i sędzia kończy mecz bezbramkowym remisem!

• Jeszcze rzut rożny dla gospodarzy.

• Rzut wolny dla Korony Kielce i ostatnia szansa na zmianę rezultatu.

• Także Daniel Tront został ukarany żółtą kartką.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył aż sześć minut.

• Chuca mocno uderzył z rzutu wolnego, ale świetnie interweniował Konrad Forenc!

• Mario Zebić został ukarany żółtą kartką za faul pod własnym polem karnym.

• Damian Tront doszedł do uderzenia głową, ale uderzył zdecydowanie zbyt lekko, by zaskoczyć bramkarza Korony.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. W zespole Miedzi Legnica Michał Bednarski zmienił Patryka Makucha.

• Jakub Łukowski został ukarany żółtą kartką.

• Natomiast w Miedzi Legnica Szymon Stróżyński zmienił Macieja Śliwę.

• Po jednej zmianie w obu ekipach. W Koronie Kielce Zvonimir Petrović pojawił się w miejsce Filipe Oliveiry

• Marcin Szpakowski lekko ucierpiał po starciu z jednym z rywali.

• Chuca oddał strzał z dystansu, ale trafił wprost w rywala.

• Krótkie rozegranie rzutu rożnego nie przyniosło zagrożenia pod bramką rywali.

• Miedź Legnica wywalczyła rzut rożny po prawej stronie boiska.

• Grzegorz Szymusik został ukarany żółtą kartką.

• Natomiast w Miedzi Legnica Chuca zmienił Kamila Zapolnika.

• Po jednej zmianie w obu zespołach. W Koronie Mateusz Lewandowski zmienił Jacka Podgórskiego

• Łukasz Sierpina próbował dośrodkować w pole karne Miedzi, ale omal nie zdobył bramki! Piłka trafiła w poprzeczkę bramki rywali!

• Jakub Łukowski popędził lewą stroną boiska, ale zdołał wywalczyć jedynie rzut rożny.

• Maciej Śliwa został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Arbiter po weryfikacji systemu VAR odwołuje rzut karny. Patryk Makuch był na pozycji spalonej.

• Patryk Makuch został powalony w polu karnym Korony i arbiter dyktuje rzut karny dla gości!

• Felipe Oliveira został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Adrian Danek wpadł z piłką w pole karne rywali, oddał strzał, ale piłkę spokojnie wyłapał Paweł Lenarcik.

• Adrian Danek dostał piłkę w polu karnym Miedzi, ale gracz Korony nie zdołał oddać strzału na bramkę rywali.

• Adam Frączczak trafił piłką do bramki Miedzi po dośrodkowaniu Łukasza Sierpiny, ale arbiter dopatrzył się spalonego i nie uznał gola!

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę Suzuki Arena. Za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Kielcach. Do przerwy bezbramkowy remis.

• Do pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

• Wymuszona zmiana w zespole Korony Kielce. Mario Zebić pojawił się w miejsce kontuzjowanego Piotra Malarczyka.

• Dodatkowo Piotr Malarczyk został ukarany żółtą kartką.

• Patryk Makuch i Piotr Malarczyk ucierpieli po zderzeniu przy walce o piłkę.

• Patryk Makuch sfaulował w ofensywie Michała Koja i goście stracili szansę na sprawienie zagrożenia pod bramką rywali.

• Trener Korony Kielce, Dominik Nowak został ukarany żółtą kartką za dyskusję z arbitrem.

• Patryk Makuch dostał piłkę w polu karnym rywali, ale jego strzał głową okazał się bardzo niecelny.

• Na razie niestety zapowiada się na podtrzymanie serii remisów w pojedynkach tych drużyn. Korona próbuje atakować, ale łatwo traci piłkę daleko od pola karnego Miedzi. Natomiast goście w ostatnich minutach nawet nie próbują atakować.

• Ostatnie minuty spotkania to głównie gra w środku pola. Żaden z zespołów nie potrafi przedrzeć się pod pole karne rywala.

• Adrian Danek dostał piłkę po lewej stronie boiska, ale łatwo ją stracił przed polem karnym rywali.

• Szymon Matuszek lekko ucierpiał po starciu z Jackiem Podgórskim.

• Maciej Śliwa dostał piłkę w polu karnym Korony, ale tam gracz gości stracił futbolówkę.

• Wysoki pressing gości nie pozwala gospodarzom na przedarcie się na połowę Miedzi.

• Miedź Legnica po raz pierwszy dłużej utrzymała się przy piłce i Patryk Makuch został sfaulowany na połowie Korony.

• Tym razem po dośrodkowaniu Podgórskiego piłka trafiła do Michała Koja, ale ten uderzył niecelnie.

• Jacek Podgórski dośrodkował z rzutu rożnego wprost na nogę Piotra Malarczyka, ale jego strzał został zablokowany.

• Gospodarze wywalczyli pierwszy rzut rożny w tym spotkaniu.

• Adam Frączczak zagrał w pole karne Miedzi do Łukasza Sierpiny, ale ten dośrodkował wprost w ręce Pawła Lenarcika.

• Rozpoczynamy pojedynek!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie Suzuki Arena. Za moment rozpoczniemy rywalizację.

• Natomiast oto skład Miedzi Legnica:

• Skład Korony Kielce na dzisiejsze spotkanie prezentuje się następująco:

• Ostatnie pięć spotkań pomiędzy dzisiejszymi rywalami kończyły się remisami. W Legnicy dwukrotnie było 1:1, natomiast w Kielcach trzykrotnie 0:0. Miejmy nadzieje, że dzisiaj na Suzuki Arena obejrzymy bramki, bo oba zespoły w tym sezonie są bardzo dobrze usposobione.

• To była druga strata punktów Miedzi Legnica w tym sezonie. Wcześniej również u siebie także zremisowała 1:1, tym razem ze Skrą Częstochowa. Wtedy bramkę dla Miedzi zdobył Krzysztof Drzazga, który z pięcioma bramkami na koncie jest liderem klasyfikacji strzelców Fortuna 1. Ligi.

• Natomiast Miedź Legnica przed tygodniem niespodziewanie tylko zremisowała u siebie z GKS-em Jastrzębie 1:1. Bramkę dla legniczan zdobył Patryk Makuch, jednak chwilę później wyrównał Mateusz Słodowy. W pierwszej połowie meczu gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego.

• Przed tygodniem Korona Kielce skromnie wygrała na wyjeździe z w meczu z Resovią Rzeszów 1:0, a o zwycięstwie kielczan zadecydowało samobójcze trafienie Daniela Pietraszkiewicza w 79. minucie.

• Po sześciu kolejkach ligowych liderem tabeli z kompletem zwycięstw jest Korona Kielce. "Złocisto-krwiści" mają trzy punkty przewagi nad drugim Widzewem Łódź i cztery nad swoim dzisiejszym przeciwnikiem Miedzią Legnica. Kielczanie w tym sezonie zdobyli dziesięć bramek i tylko dwie stracili. Dzisiaj czeka ich zdecydowanie najtrudniejsze zadanie w tym sezonie.

• Witamy serdecznie! Wszystkie najlepsze ligi piłkarskie odpoczywają z powodu przerwy reprezentacyjnej, natomiast Fortuna 1. Liga nie zatrzymuje się. W 7. kolejce rozgrywek zostanie rozegranych zaledwie pięć spotkań, jednak na pewno nie zabraknie emocji. Dzisiaj na relację na żywo ze spotkania liderującej Korony Kielce z Miedzią Legnica zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

Fortuna 1 Liga. Mecz Korona Kielce - Miedź Legnica ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Fortuna 1 Liga. Mecz Korona Kielce - Miedź Legnica ONLINE. Sześć zwycięstw w sześciu meczach to najlepszy początek sezonu w historii Korony Kielce. W piątek o godz. 20:30 na Suzuki Arenie zmierzy się z innym faworytem do awansu - Miedzią Legnica. Czy przedłuży serię wygranych? Relacja na żywo z meczu Korona - Miedź live w GOL24.pl.

Mecz Korona Kielce - Miedź Legnica ONLINE

To będzie hit 7. kolejki Fortuna 1 Ligi. Korona jest liderem, z dorobkiem 18 punktów. Miedź plasuje się na 3. miejscu w tabeli - do tej pory zgromadziła 14 punktów. Lepszy od niej o jeden punkt jest tylko wicelider, Widzew Łódź.

Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, bo spotkają się dwie niepokonane w tym sezonie drużyny.
Korona ma komplet 6 zwycięstw, a Miedź ma na koncie 4 wygrane i 2 remisy. Dodatkowym smaczkiem tego pojedynku jest fakt, że trener Dominik Nowak niedawno prowadził Miedź Legnica. Pracował tam trzy lata i wprowadził ten zespół do Ekstraklasy.

- Mam dobre wspomnienia z Miedzi, ale bliski sercu jest klub, w którym teraz pracuję, czyli Korona. Byłem na ostatnim meczu w Legnicy. Zostałem miło przywitany przez władze klubu. Zawsze powtarzam, pewien rozdział w życiu trenera został zamknięty. To były fantastyczne trzy lata, spory bagaż doświadczeń. Nie mogę żyć sentymentami i wspomnieniami, bo one zostaną. W ostatnich dniach przygotowywaliśmy się jak do każdego rywala. Nie ma żadnych podtekstów. Dla mnie tu i teraz jest Korona Kielce. Całą energię skupiam na pracy w Kielcach. Czy Miedź mierzy w awans? Bardzo dobrze znam właściciela klubu, w tym klubie zawsze jest jeden cel - awans. Dobra postawa Miedzi nie jest dla mnie zaskoczeniem. Ten zespół gra dobrze, ma swój styl - mówi trener Korony.

W kieleckim zespole z powodu urazów nie zagrają Marcel Gąsior i Jacek Kiełb, który w pojedynku z Resovią zerwał więzadło krzyżowe w kolanie i czeka go od 6-8 miesięcy przerwy w treningach. Kiełba najpewniej zastąpi Dawid Błanik, pozyskany w ostatnim dniu okienka transferowego z Sandecji Nowy Sącz.

Mecz Korona Kielce - Miedź Legnica TRANSMISJA TV

Wstęp do meczu Korona Kielce - Miedź Legnica live 20:20 w Polsacie Sport News. Początek transmisji na żywo z meczu Korona Kielce - Miedź Legnica o godz. 20:30. A gdzie oglądać mecz Korona Kielce - Miedź Legnica online na żywo w internecie? Spotkanie będzie dostępne na stronie i w aplikacji Polsat Box Go.

20:30 mecz Korona Kielce - Miedź Legnica na żywo