Fortuna 1 Liga. Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy...

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0

GKS Tychy

0

• Huknął na bramkę jeden z zawodników Podbeskidzia i świetnie spisuje się na linii Jałocha!

• Wełniak za Romana.

• Milasius za Gacha.

• Żytek miał akcję bramkową! Wrzutka w pole karne kończy się delikatnym strąceniem piłki przez zawodnika GKS-u. Niewiele zabrakło!

• Kozina huknął zza pola karnego, ale minimalnie obok bramki.

• Steblecki w miejsce Piątka.

• Strzał zza pola karnego Połapa. Piłka przeleciała obok bramki.

• Grzeszczyk i Kozina w miejsce Janiaka i Jarocha.

• Piątek popełnia taktyczny faul.

• Roman uderzył po ziemi z wolnego. Prosto w mur.

• Merebaszwili w miejsce Roginicia.

• Szansa dla gospodarzy po tym, jak faulowany przed polem karnym był Frelek.

• Nie ma gola! Nedić o centymetry spalił.

• Czekamy jeszcze na sygnał z wozu VAR.

• Piłka w siatce Podbeskidzia, ale strzelający Nedić był na spalonym w momencie podania!

• Biel za Kargulewicza.

• Biliński zagrał prostopadle do Roginicia, ale ten źle przyjął sobie futbolówkę. Polak ma teraz pretensje do partnera z drużyny.

• Jałocha pewnie interweniował po strzale Romana z dystansu.

• Mocne uderzenie Jarocha prosto w bramkarza!

• Bardzo niecelny strzał Bilińskiego. Uderzał od razu, bez przyjęcia.

• Uderzenie głową Mikołajewskiego po wrzutce z rzutu wolnego. Nad bramką.

• Kargulewicz z kartką.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Faulowany we własnym polu karnym Piątek.

• Żółtą kartkę otrzymuje Rodriguez.

• Roman rozegrał piłkę z Gachem, ale trafiła ona prosto w ręce Jałochy.

• Kargulewicz wrzucił piłkę z lewego skrzydła. Niecelnie.

• 1 936 kibiców dziś w Bielsku.

• Piłka przeleciała nad poprzeczką po mocnym uderzeniu z dystansu Malca.

• Roman nie zdołał sięgnąć piłki po wysokim podaniu Mikołajewskiego.

• Frelek do Gacha, który uderzał z ostrego kąta. Tuż obok słupka!

• Wołkowicz faulował wygrywającego pojedynek Roginicia.

• Póki co bardzo ciekawe spotkanie nam się szykuje. Oba zespoły dążą do zdobycia pierwszej bramki.

• Polacek wyłapał dośrodkowanie Wołkowicza.

• Frelek wypatrzył blisko pola karnego Bilińskiego, ten oddał strzał prosto w Jałochę.

• Strzał z dystansu Paprzyckiego. Obok bramki.

• W pierwsze akcji było groźnie! Podanie w pole karne do Jarocha, który przełożył sobie piłkę na lepszą nogę i uderzył lekko na bramkę. Polacek świetnie broni.

• Zaczynamy spotkanie!

• Zawodnicy wychodzą już na murawę, za chwilę zaczniemy.

• Delikatnie z lepszym nastawieniem do dzisiejszego meczu przystąpią piłkarze Podbeskidzia. Ci wprawdzie też mają już na swoim koncie wstydliwą porażkę przed własną publicznością (0:3 z Odrą Opole), ale w minioną sobotę pokazali, że czas pracuje na ich korzyść. W starciu z GKS-em w Katowicach bielszczanie mieli momenty dobrej gry – zwłaszcza w pierwszej połowie, gdy po bramkach Kacpra Gacha i Kamila Bilińskiego objęli dwubramkowe prowadzenie. Po zmianie stron opadli jednak z sił i nie byli w stanie odeprzeć ataków ambitnego beniaminka, który ostatecznie wyrównał w doliczonym czasie gry.

• Złe nastroje panują zwłaszcza w Tychach. Drużyna, która jeszcze kilka miesięcy temu przegrała o włos walkę o awans do PKO Ekstraklasy, rozpoczęła sezon od remisu z ŁKS-em Łódź, a później przegrała z Resovią i Miedzią Legnica. Dotkliwe było zwłaszcza to drugie niepowodzenie, bo podopieczni Artura Derbina nie zwykli przegrywać u siebie aż 0:3.

• Nie tak wyobrażano sobie początek nowego sezonu w Bielsku-Białej i Tychach. W trzech pierwszych kolejkach Podbeskidzie i GKS zdobyli łącznie zaledwie trzy punkty i stracili aż 11 bramek. Stawką wtorkowego pojedynku pod Klimczokiem jest więc zyskanie świeżego oddechu i uniknięcie sytuacji, w której słowo „kryzys” zaczyna być odmieniane przez wszystkie przypadki już na samym starcie rozgrywek.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Podbeskidzie - GKS Tychy!

Fortuna 1 Liga. Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Lucyna Nenow / Polska Press

Fortuna 1 Liga. Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy ONLINE. We wtorkowym meczu 4. kolejki Fortuna 1 Ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała zmierzy się u siebie z GKS-em Tychy. Oba zespoły wciąż czekają na swoje pierwsze zwycięstwa w tym sezonie. Relacja na żywo z meczu Podbeskidzie - GKS Tychy live w GOL24.pl.

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy ONLINE

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy TRANSMISJA TV

Wstęp do meczu Podbeskidzie - GKS Tychy live 20:20 w Polsacie Sport. Początek transmisji na żywo z meczu Podbeskidzie - GKS Tych o godz. 20:30. A gdzie oglądać mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy online na żywo w internecie? Spotkanie będzie dostępne na stronie i w aplikacji IPLA TV.

20:30 mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy na żywo