Fortuna 1 Liga. Mecz Sandecja Nowy Sącz – Odra Opole ONLINE....

Sandecja Nowy Sącz

2

Odra Opole

0

• Koniec meczu! Sandecja 2 - Odra Opole 0, Drużyna Tomasza Kafarskiego raz jeszcze wygrywa przed własną publicznością!

• Trzecia zmiana w ekipie gospodarzy. Maciej Korzym zastąpił Mateusza Klichowicza.

• Hubert Maślanka zmienił Bartłomieja Dudzica.

• Maciej Małkowski nie pomylił się z rzutu karnego. Zawodnik Sandecji uderzył pewnie w lewy dolny róg bramki Odry.

• GOOOOOOOOOL! MACIEJ MAŁKOWSKI Z KARNEGO!

• Rzut karny dla Sandecji Nowy Sącz!

• Trzecia żółta kartka dla zawodnika Odry. Tym razem obejrzał ją Mateusz Bodzioch.

• Pierwsza zmiana w ekipie Sandecji. Dawid Flaszka opuścił boisko. W jego miejsce wszedł Radosław Kanach.

• Mateusz Czyżycki zakończył już swój występ. Zastąpił go Szymon Skrzypczak

• Sebastian Bonecki opuścił plac gry. W jego miejsce na murawie zameldował się Mariusz Rybicki.

• Drugi żółty kartonik dla gracza Odry. Mateusz Czyżycki faulował tuż przed własnym polem karnym.

• Goście w drugiej połowie przejawiają więcej ochoty do gry ofensywnej. Nie udało im się jednak poważnie zagrozić bramce Marka Kozioła.

• Druga połowa już się rozpoczęła! Bez zmian w obu drużynach.

• Niepokonana na własnym terenie Sandecja jest na najlepszej drodze, by podtrzymać swoją passę. Co więcej może nawet wyprzedzić będący na drugim miejscu ŁKS, który do przerwy tylko remisuje z GKS-em Katowice.

• Sędzia zakończył pierwszą połowę meczu w Nowym Sączu. Do przerwy Sandecja prowadzi z Odrą Opole 1:0!

• Sandecja wychodzi na prowadzenie tuż przed końcem pierwszej połowy! W rolę egzekutora wcielił się Bartłomiej Dudzic, który na piątym metrze przelobował golkipera Odry Tobiasza Weinzettela.

• GOOOOOOOL! BARTŁOMIEJ DUDZIC! 1:0 DLA SANDECJI!

• Arbiter po raz pierwszy sięgnął do kieszonki. Żółtą kartką ukarany został gracz Odry Rafał Niziołek.

• Pierwszy gwizdek sędziego Daniela Kruczyńskiego! Gramy!

• W rundzie jesiennej tego sezonu Odra Opole na własnym stadionie znalazła sposób na Sandecję. Drużyna Mariusza Rumaka zwyciężyła 1:0 za sprawą trafienia Mariusza Rybickiego

• Rezerwowi Odra Opole: Michał Szromnik, Serafin Szota, Piotr Żemło, Tomas Mikinić, Mariusz Rybicki, Szymon Skrzypczak, Marcin Wodecki.

• Rezerwowi Sandecja: Paweł Kapsa, Marcin Flis, Radosław Kanach, Maciej Korzym, Dawit Manojan, Kacper Smoleń, Hubert Maślanka.

• Zawodnicy Odry do Nowego Sącza udali się w kiepskich nastrojach. Podopieczni Mariusza Rumaka przegrali trzy ostatnie spotkania, tracąc w nich aż dziesięć bramek. Na domiar złego weekendowa podróż do Suwałk okazała się bezcelowa. Z powodu niesprzyjającego do gry stanu murawy spotkanie z Wigrami odwołano.

• Sandecja całkiem dobrze radzi sobie po spadku z Lotto Ekstraklasy. O ile Raków jak na razie jest poza zasięgiem całej stawki w 1. lidze, to druga pozycja wydaje się w zasięgu zespołu z Nowego Sącza. Do drugiego w tabeli ŁKS-u traci on zaledwie jeden punkt. Sandecja punkty gromadzi przede wszystkim u siebie. Na własnym stadionie jest niepokonana. Odniosła sześć zwycięstw, a trzy spotkania zremisowała.

• Na Stadionie im. Ojca Augustynka w Nowym Sącz miejscowa Sandecja podejmie Odrę Opole. To konfrontacja trzeciej z jedenastą drużyną pierwszoligowej tabeli. Witamy w relacji LIVE!

red

Fortuna 1 Liga. Mecz Sandecja Nowy Sącz – Odra Opole ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Marzena Bugala- Azarko / Polska Press

Fortuna 1 Liga. Mecz Sandecja Nowy Sącz – Odra Opole ONLINE. W przedostatniej kolejce 2018 roku na zapleczu Ekstraklasy znów robi się ciekawie. Choć Odra zagra na wyjeździe z Sandecją, głośniej był o jej ostatnim spotkaniu, które się nie odbyło ze względu na złą pogodę i niewłaściwy stan murawy. Tym razem mecz się odbędzie, a rywalem opolan będzie mocna Sandecja. Dla spadkowicza z Ekstraklasy to szansa, by wyprzedzić w tabeli ŁKS i spróbować przezimować na drugim miejscu w tabeli. Gdzie oglądać mecz Sandecja – Odra Opole? RELACJA LIVE w GOL24.

Fortuna 1 Liga. Sandecja Nowy Sącz – Odra Opole ONLINE

Po dwutygodniowej przerwie na reprezentację Odra miała w sobotę powalczyć o ligowe punkty w Suwałkach z miejscowymi Wigrami. Potyczka ta nie doszła jednak do skutku, z powodu niesprzyjającego do gry stanu murawy.
Sytuacja ta na tyle rozzłościła włodarzy opolskiego klubu, że niemal błyskawicznie złożyli oni wniosek do Departamentu Rozgrywek Krajowych Polskiego Związku Piłki Nożnej o ukaranie gospodarzy walkowerem. - Jakiekolwiek protesty najlepiej zgłaszać do 48 godzin po meczu i my tego dotrzymaliśmy - informuje Damian Juszczyk, rzecznik prasowy Odry. - Dla nas sprawa wygląda jednoznacznie, ponieważ uważamy, że zdecydowanie można było uniknąć całej sytuacji. Wystarczyło bowiem, żeby gospodarze włączyli dzień wcześniej system podgrzewania murawy, którym przecież dysponują.
Liga Mistrzów wraca do domu. Nowe studio Polsatu robi wrażenie >>>
Przy wystosowywaniu wniosku o wymierzenie kary klubowi z Suwałk, ważną rolę odgrywały też czynniki logistyczne. Dla opolan miało to być pierwsze z czterech spotkań, jakie mają do rozegrania na przełomie listopada i grudnia (28 listopada grają z Sandecją, 2 grudnia z Rakowem Częstochowa, a 5 grudnia z Wisłą Sandomierz w Pucharze Polski). Podczas gdy w klubie trwa oczekiwanie na rozstrzygnięcie całej sprawy, jego piłkarze nie mają jednak czasu na rozmyślanie i muszą w pełni skupić się na kolejnych boiskowych wyzwaniach. Tym bardziej, że w Nowym Sączu czeka ich naprawdę bardzo wymagający test.

W 2. kolejce tego sezonu Odra pokonała u siebie Sandecję za sprawą trafienia Mariusza Rybickiego, obecnie to ekipa z Nowego Sącza znajduje się w znacznie lepszym położeniu w tabeli, zajmując w niej 3. miejsce. „Sączersi” są blisko kolejnego awansu do Ekstraklasy, nie mogą tylko gubić punktów w prosty sposób. O ile Raków jest poza zasięgiem całej stawki w 1. lidze, pozycja wicelidera wciąż zmienia swojego właściciela. Płaska tabela sprawia, że nawet drużyna z 6. miejsca może na koniec roku bezpośrednio gonić zespół z Częstochowy.

O tym, że w starciu z opolską ekipą będzie faworytem, najlepiej świadczy fatalny bilans Odry w starciach wyjazdowych. Dość powiedzieć, że jako jedyna z 18 drużyn występujących w 1 lidze nie zanotowała ona w tym sezonie żadnego zwycięstwa na terenie rywala.

Fortuna 1 Liga. Sandecja Nowy Sącz – Odra Opole TRANSMISJA TV

Spotkanie Sandecja – Odra Opole rozpocznie się o godzinie 18:00. Właściciel praw telewizyjnych nie zaplanował transmisji z tego meczu. Zapraszamy więc na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.