• Koniec meczu! ŁKS gładko wygrał w Olsztynie ze Stomilem 3:0!

• Świetna akcja łodzian. Rygaard zagrał do Pirulo, a ten w tempo do Piotra Janczukowicza i po chwili napastnik ŁKS precyzyjnym zaskoczył Smuga.

• GOOOOOOOOL! 3:0 DLA ŁKS! PIOTR JANCZUKOWICZ!

• Lewicki uderzył zza pola karnego po podaniu Fundambu. Kozioł na rzut rożny.

• Jan Kuźma zastąpił Macieja Wolskiego.

• Mikkel Rygaard wszedł w miejsce Javiego.

• Huber Szramka wszedł w miejsce Patryka Mikity.

• Japończyk Shibata uderzył po dalszym rogu. Piłka o ponad metr minęła słupek.

• Marciniak przyjął na brzuch mocny strzał Fundambu. Po chwili doszedł do siebie.

• Moneta ostro dośrodkował z lewego skrzydła. Zbyt głęboko.

• Piotr Janczukowicz zastąpił Stipe Juricia.

• Oskar Koprowski wszedł za Jakuba Tosika.

• Fundambu przymierzył z dystansu. Bardzo niecelna próba.

• Jakub Brdak wszedł w miejsce Briana Galacha.

• Shun Shibata zastąpił Wojciecha Reimana.

• Zakotłowało się w polu karnym ŁKS. Lewicki mógł uderzać, ale zawahał się i stracił okazję.

• Jurić ciągnięty za koszulkę przez Dampca. Sędzia nie dostrzegł faulu.

• Tosik przerwał kontratak, faulując Reimana. Żółta kartka.

• Jurić uderzył z półobrotu z 16. metrów, ale został przyblokowany. Będzie rzut rożny.

• Lewicki stanął przed szansą po prostym błędzie Szeligi, ale uderzył fatalnie.

• Po kornerze Szeliga w ostatniej chwili zablokowany przez Reimana.

• Techniczny strzał Javiego Moreno po dalszym rogu. Na rzut rożny odbił Smug.

• Galach uderzył z 17 metrów. Obok bramki.

• Początek drugiej połowy!

• Szymon Lewicki zastąpił Macieja Spychałę.

• Dwie zmiany w Stomilu. Damian Ciechanowski wszedł w miejsce Pawlaka.

• Koniec pierwszej połowy! W Olsztynie do przerwy ŁKS prowadzi 2:0.

• Cztery minuty doliczone przez sędziego Złotka.

• Co Wy robicie? Wy nasz Stomil Olsztyn hańbicie! - skandują kibice gospodarzy.

• Piotr Gryszkiewicz wszedł w miejsce kontuzjowanego Bąkowicza.

• Piłka z rzutu rożnego dośrodkowana na dalszy słupek. Najwyżej do futbolówki wyskoczył Szeliga i trafił pod poprzeczkę.

• GOOOOOOOOOL! 2:0 DLA ŁKS! BARTOSZ SZELIGA!

• Rozpędzony Szeliga wpadł w pole karne. Zagrał na siódmy metr, ale nikogo z ełkaesiaków tam nie było.

• Marciniak napomniany żółtą kartką . VAR sprawdzał jeszcze czy przewinienie nie kwalifikowało się na czerwoną.

• Mikita z prawego skrzydła zagrywał do Fundambu, ale ten uderzył ponad bramką.

• Ełkaesiacy mają spotkanie pod kontrolą. Długo utrzymują się przy piłce, a gospodarze tylko za nią biegają.

• Wojciech Reiman został napomniany żółtą kartką za faul taktyczny.

• ŁKS kombinacyjnie rozegrał rzut rożny. Zabrakło ostatniego podania.

• Trąbka dośrodkował w pole karne. Wybił na rzut rożny Remisz.

• Stipe Jurić sam przed bramkarzem, ale był na wyraźnym spalonym.

• Prostopadłe podanie Javiego Moreno. Odczytał to zagranie Dampc.

• Tosik ucierpiał po ostrym wejściu Spychały. Żółta kartka.

• Wolski przymierzył z dystansu po stracie Galacha. Wyraźnie ponad poprzeczką.

• Pawlak mógł wyrównać, ale w doskonałej sytuacji przeniósł piłkę nad poprzeczką.

• Gol został zaliczony. VAR sprawdzał jeszcze czy przy bramce nie było pozycji spalonej.

• Bramkarz Stomilu minął się z piłką dośrodkowaną z rzutu wolnego przez Pirulo, a głową do bramki skierował ją Jan Sobociński.

• GOOOOOOL! JAN SOBOCIŃSKI! 1:0 dla ŁKS!

• Tosik ryzykownie, ale skutecznie zabrał piłkę Galachowi na skraju pola karnego.

• Szeliga zagrywał w pole karne, gdzie piłkę przejął Pirulo. Hiszpan oddał strzał, ale poza światło bramki.

• Moneta powalczył o piłkę w polu karnym. Uprzedził go obrońca ŁKS.

• Początek pierwszej połowy!

• Spotkanie Stomil - ŁKS poprowadzi doświadczony sędzia Mariusz Złotek.

• ŁKS jest piąty w tabeli, ale już na starcie ligi ma spore straty do prowadzącej dwójki, siedem do Korony Kielce i pięć do Miedzi Legnica. A to oznacza, że drużyny z al. Unii, jeśli jeszcze poważnie myśli o krajowej elicie, nie stać już na kolejne wpadki i dalsze gubienie punktów.

• Stomil to najgorszy zespół Fortuna 1 Ligi. Drużyna prowadzona przez trenera Adriana Stawskiego przegrała wszystkie mecze w tym sezonie (trzy u siebie i dwa na wyjazdach). O słabości ekipy ze stolicy Warmii i Mazur świadczy bilans bramkowy, który wynosi 1-7.

• Oto wyjściowa jedenastka Łódzkiego Klubu Sportowego:

• Piłkarze ŁKS-u w dwóch ostatnich spotkaniach Fortuna 1 Ligi zdobyli tylko punkt i spadli na piąte miejsce. Czy przełamią się w starciu z ostatnim w tabeli Stomilem? Początek meczu o godz. 20:30. Witamy w relacji LIVE!

Fortuna 1 Liga. Mecz Stomil Olsztyn - ŁKS Łódź ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Marzena Bugala Polska Press

Fortuna 1 Liga. Mecz Stomil Olsztyn - ŁKS Łódź ONLINE. Piłkarze ŁKS-u w dwóch ostatnich spotkaniach Fortuna 1 Ligi zdobyli tylko punkt. Kibice liczą, że łodzianie w meczu ze Stomilem Olsztyn poprawią swój dorobek. Relacja na żywo z meczu ŁKS - Stomil live w GOL24.pl.

Fortuna 1 Liga. Mecz Stomil Olsztyn - ŁKS Łódź ONLINE

Gospodarze piątkowej konfrontacji to obecnie najgorszy zespół Fortuna 1 Ligi. Drużyna prowadzona przez trenera Adriana Stawskiego przegrała wszystkie mecze w tym sezonie (trzy u siebie i dwa na wyjazdach). O słabości ekipy ze stolicy Warmii i Mazur świadczy bilans bramkowy, który wynosi 1-7. Stomil w ostatnich czterech spotkaniach ani razu nie pokonał bramkarza rywala.

- Musimy grać to, co trenowaliśmy w tym tygodniu i wówczas osiągniemy dobry wynik - mówi przed meczem szkoleniowiec ełkaesiaków - Kibu Vicuna. - ŁKS jest drużyną, która każdy mecz gra o zwycięstwo i kiedy nie triumfujemy, ja nie mogę być zadowolony z siebie i drużyny. Ale paradoksalnie były sytuacje, jak choćby w spotkaniach z GKS Tychy i Koroną Kielce, w których graliśmy dużo lepiej od przeciwników, ale nie mogliśmy się cieszyć ze zwycięstw. Oczywiście zawsze możesz grać lepiej, zawsze. I zawsze możesz być skuteczniejszy. Do tej pory graliśmy pięć meczów i dla mnie w każdym byliśmy lepsi od rywala, ale mamy osiem punktów, a nie piętnaście. Czyli, to co zrobiliśmy nie było wystarczające.

Z kadry na mecz ze Stomilem wypadł Maksymilian Rozwandowicz, który dziś musi pauzować za cztery żółte kartki. Zabraknie też Macieja Dąbrowskiego. Doświadczony obrońca w meczu z GKS Jastrzębie doznał urazu i czeka go kilka tygodni przerwy w grze. Tym samym dołączył do sporego już grona kontuzjowanych ełkaesiaków (Samuel Corral, Ricardinho, Nacho Monsalve, Antonio Dominguez i Kamil Dankowski).

Fortuna 1 Liga. Mecz Stomil Olsztyn - ŁKS Łódź TRANSMISJA TV

Wstęp do meczu Stomil Olsztyn - ŁKS Łódź live 20:20 w Polsacie Sport Extra. Początek transmisji na żywo z meczu Stomil Olsztyn - ŁKS Łódź o godz. 20:30. A gdzie oglądać mecz Stomil Olsztyn - ŁKS Łódź online na żywo w internecie? Spotkanie będzie dostępne na stronie i w aplikacji IPLA TV.

20:30 mecz Stomil Olsztyn - ŁKS Łódź na żywo