Włodzimierz Łyżwa
Damian Jakubik, strzelec gola dla Radomiaka w meczu z Miedzią.
W meczu 23 kolejki, Fortuna 1 Liga, Miedź Legnica przegrała 0:1 z Radomiakiem Radom. Bardzo dobry mecz podopiecznych trenera Dariusza Banasika.

Miedź Legnica - Radomiak Radom 0:1 (0:0)
Bramka: 0:1 Damian Jakubik 49.
Miedź: Lenarcik - Zieliński (81 Lehaire), Pleśnierowicz, Mijusković, Pinillos - Tront, Matuszek, Makuch (64 Bednarski), Roman (80 Kaczmarek) - Drzazga (85 Azikiewicz), Zapolnik.
Radomiak: Kochalski - Jakubik, Cichocki, Raphael, Abramowicz - Radecki (76 Kaput), Karwot - Leandro (87 Mikita), Gąska (79 Nascimento), Kozak - Angielski.
Sędziował: Tomasz Marciniak (Płock).

Piłkarze Radomiaka sprawili bardzo miły prezent dla siebie i dla kibiców zielonych w Wielką Wielkanocną Sobotę. Po bardzo dobrym meczu pokonali Miedź w Legnicy.

Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga podopiecznych trenera Dariusza Banasika, piłkarzy Radomiaka. Radomianie stworzyli sobie kilka okazji, ale żadnej bardzo klarownej do strzelenia gola. Kilka razy próbował Karol Angielski, ale bramkarz Paweł Lenarcik nie się pokonać. Radomiak oddał jedenaście strzałów, w tym dwa celne. Wykonywał dziewięć rzutów rożnych. Dominacja w pierwszej połowie całkowita Radomiaka.

Druga połowa zaczęła się bardzo dobrze dla Radomiaka. W 49 minucie po akcji Damiana Gąski, Karola Angielskiego, piłka trafiła pod nogi Damiana Jakubika, który skierował ją do siatki. W 59 minucie, w bardzo dobrej sytuacji znalazł się Karol Angielski, ale posłał piłkę tuż obok słupka.

Radomiak zdobył trzy punkty, ale stracił jednego piłkarza, Mateusza Cichockiego, który nie zagra w kolejnym meczu z Termaliką Nieciecza (sobota, 10 kwietnia, godzina 12.40 w Radomiu) za cztery żółte kartki.