Fortuna 1 Liga. Nie chcieli strzelać. Odra Opole na remis z Arką Gdynia

Jacek Czaplewski
Odra na remis z Arką
Odra na remis z Arką Wiktor Gumiński
Fortuna 1 Liga. W jednym z najciekawszych spotkań 7. kolejki bramki nie padły. Odra Opole zremisowała z Arką Gdynia. Dla obu drużyn to pierwszy podział punktów w sezonie.

Mecz Odra Opole - Arka Gdynia 0:0

Arka chciała powrócić na zwycięską ścieżkę po porażce z GKS Tychy (0:2), z kolei Odra zamierzała przedłużyć swoją passę zwycięstw - do sześciu. Spotkały się zatem dwie solidne firmy, które goszczą w czołówce tabeli.

Ale sam mecz zawiódł. Nie był otwarty, brakowało w nim szybkiego tempa i sytuacji, choć toczył się w dobrych warunkach atmosferycznych. Podczas gdy w Gdyni padał dziś deszcz, w Opolu przez cały czas świeciło słońce.

Za Arką pojechało kilkuset kibiców. W pierwszej połowie ich drużyna nie miała jednak specjalnych szans na zdobycie bramki. Bogiem a prawdą Odra również. W zasadzie poza strzałem Sebastiana Boneckiego nie wydarzyło się nic nadzwyczajnego.

W drugiej połowie również zabrakło konkretów. To pierwszy remis zarówno dla Odry, jak i Arki.

Piłkarz meczu: Daniel Kajzer