Fortuna 1 Liga. Nie mieli szans. GKS Bełchatów poległ z Arką Gdynia

DW
GKS Bełchatów - Arka Gdynia 0:3 (0:0)
GKS Bełchatów - Arka Gdynia 0:3 (0:0) Arka.gdynia.pl
Fortuna 1 Liga. GKS Bełchatów podchodził do meczu z Arką z góry przegranej pozycji. Do przerwy bełchatowianie dzielnie się bronili, ale po przerwie padły już trzy bramki dla gdynian. Pierwsza z nich po samobóju Waldemara Gancarczyka. GKS kończył w osłabieniu po czerwonej kartce Mateusza Bartkowa. Zawodnik wyleciał z boiska przy stanie 0:2.

GKS Bełchatów - Arka Gdynia 0:3 (0:0). Jak padły bramki?

51. minuta - Po ładnej, kombinacyjnej akcji gości piłka trafiła do Waldemara Gancarczyka, który próbując wybijać piłkę perfekcyjnie przelobował własnego bramkarza.
68. minuta - Fabian Hiszpański wpadł z piłką w pole karne gospodarzy, oddał mocny strzał, który trafił tylko w słupek bramki rywali, ale do piłki dopadł jeszcze Maciej Rosołek i umieścił futbolówkę w bramce rywali!
75. minuta - Rzut karny dla Arki Gdynia za faul Mateusza Bartkowa na Macieju Rosołku. Bartków otrzymał czerwoną kartkę za przewinienie we własnym polu karnym.
75. minuta - Juliusz Letniowski pewnie wykonuje rzut karny i Arka prowadzi już 3:0.