Fortuna 1 Liga. Puszcza Niepołomice dobiła GKS Bełchatów. Gole na początku i końcu meczu

DW
GKS Bełchatów - Puszcza Niepołomice 0:2 (0:1)
GKS Bełchatów - Puszcza Niepołomice 0:2 (0:1) Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa
Fortuna 1 Liga. Będący w kryzysie GKS Bełchatów przegrał na własnym stadionie z Puszczą Niepołomice 0:2 (0:1). Bełchatowianie zanotowali już piątą porażkę z rzędu, co sprawia, że kończą 2020 rok na 15. miejscu w tabeli. Niepołomiczanie wykorzystali swoje okazje i pewnie wygrali. To zwycięstwo dało Puszczy awans na dziewiątą pozycję.

GKS Bełchatów - Puszcza Niepołomice 0:2 (0:1). Jak padły bramki?

• 7. minuta - Po wrzuceniu piłki z autu w pole karne gospodarzy Seweryn Michalski prawdopodobnie chciał wybić piłkę na rzut rożny, jednak przelobował własnego bramkarza i trafił do bramki.
  • 86. minuta - Po fatalnej stracie pod własną bramką Piotra Skrobicińskiego do piłki dopadł Jewhen Radionow i błyskawicznym strzałem podwyższył wynik spotkania na 2:0.

Atrakcyjność meczu: 6/10
Piłkarz meczu: Jewhen Radionow

FORTUNA 1 LIGA w GOL24

Więcej o 1. LIDZE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

Lech Poznań od lat słynie ze swojej Akademii. Na przestrzeni ostatnich lat często trafiał też ze wzmocnieniami. Z perspektywu czasu widać to choćby na przykładzie kadry reprezentacji Polski, w której roi się od zawodników z niebiesko-białym rodowodem. Sprawdziliśmy, jak personalnie wyglądałby dzisiaj skład Polski złożony wyłącznie z graczy, którzy zaliczyli choć jedno oficjalnie spotkanie w Lechu. Uwaga: niektórych zawodników jak (np. Bartosz Bereszyński) nie wzięliśmy pod uwagę, uznając, że lepiej nadają się do jedenastek innych klubów, w których zagrali więcej meczów, albo rozwinęli się bardziej niż w Lechu.Sprawdźcie, jak prezentuje się skład (i jego głębia), z którego kibice Lecha mają prawo być dumni.

Tak wyglądałaby reprezentacja Polski złożona z byłych i obec...