Fortuna 1 Liga. Puszcza Niepołomice wybroniła się przed naporem Radomiaka Radom. Znowu punkt na wyjeździe

red, WŁ
Puszcza wybroniła się przed Radomiakiem
Puszcza wybroniła się przed Radomiakiem Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press
Fortuna 1 Liga. Cenny punkt na arcytrudnym terenie. Tak chyba powie trener Tomasz Tułacz na konferencji pomeczowej. Jego Puszcza Niepołomice zremisowała w Radomiu z Radomiakiem 1:1 (1:0). Na bramkę Piotra Stawarczyka zdążył odpowiedzieć inny obrońca - Mateusz Cichocki.

Pierwsze 30 minut pierwszej połowy zdecydowanie pod dyktando Radomiaka. Podopieczni trenera Dariusza Banasika stworzyli sobie kilka bardzo dogodnych okazji do strzelenia gola, ale zawiodła skuteczność, lub na przeszkodzie stanął bramkarz Puszczy.

Niepołomicka drużyna między 30, a 37 minutą stworzyła sobie cztery okazje bramkowe. Trzy wybronił nasz bramkarz Mateusz Kochalski, ale skapitulował po strzale Piotra Stawarczyka.

W 60 minucie, po strzale Rafała Makowskiego, piłka trafiła w słupek.
W 74 minucie na boisku pojawił się Rossi Leandro, który za kilka chwil zagrał do Mateusza Cichockiego, a ten fantastycznym strzałem głową pokonał Karola Niemczyckiego.
W 82 minucie po atomowym strzale popisał Huberta Tomalskiego piłka trafiła w poprzeczkę.

Piłkarz meczu: Karol Niemczycki
Atrakcyjność meczu: 5/10

1. LIGA w GOL24

Więcej o 1. LIDZE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

W niemieckiej Bundeslidze i francuskiej Ligue 1 kobiety prowadziły już samodzielne mecze. W polskiej PKO Ekstraklasie w roli asystentki zadebiutuje Paulina Baranowska. To najlepszy wybór z mozliwych - przekonują w Polskim Związku Piłki Nożnej.

Sędzia piłkarska Paulina Baranowska wystąpi w ekstraklasie. ...