Fortuna 1 Liga. Puszczy wystarczył jeden gol. Niepołomiczanie lepsi od Odry

DW
Puszcza Niepołomice - Odra Opole 1:0 (0:0)
Puszcza Niepołomice - Odra Opole 1:0 (0:0) Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa
Fortuna 1 Liga. Mecz w Niepołomicach nie stał na wysokim poziomie, ale i takie starcia trzeba wygrywać. Puszcza wygrała dzięki trafieniu Jakuba Serafina w 68. minucie. Dosłownie chwilę wcześniej stuprocentową okazję miał po stronie Odry Opole Sebastian Bonecki, ale z najbliższej odległości uderzył prosto w bramkarza.

68. minuta - Jakub Bartosz zagrał z prawej strony w pole karne. Tam odpowiednio w tempo wszedł Jakub Serafin i uderzeniem z pierwszej piłki otworzył wynik spotkania. Chwilę wcześniej najlepszą okazję w meczu miała Odra Opole. Dośrodkowanie Matuszewskiego na Boneckiego, a ten z czterech metrów uderzył prosto w bramkarza.

Atrakcyjność meczu: 3/10
Piłkarz meczu: Konrad Matuszewski

FORTUNA 1 LIGA w GOL24

Więcej o 1. LIDZE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

Kreatywność twórców nie zna granic i możemy się o tym przekonać również w sporcie. Przed Wami kilkanaście herbów, które swobodnie mogłyby stanąć obok straszydeł z okazji Halloween. Znajdziecie tu diabły, nietoperze, potwory i inne straszne stwory. A to wszystko pod szyldem klubów sportowych. Zobaczcie!

Halloweenowe herby klubów sportowych na świecie. Jest polski...