Włodzimierz Łyżwa
Dariusz Banasik, trener Radomiaka.
Dariusz Banasik, trener Radomiaka. Kacper Pacocha radomiak.pl
W meczu 22 kolejki Fortuna 1 Liga, Radomiak Radom pokonał jak najbardziej zasłużenie Górnika Łęczna 3:0.

Radomiak - Górnik 3:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Karol Angielski 29, 2:0 Mateusz Radecki 47, 3:0 Gąska 56.
Radomiak: Kochalski - Jakubik, Cichocki, Raphael, Abramowicz (89 Bogusz) - Leandro Rossi (84 Banasiak), Radecki, Gąska (78 Sokół), Karwot, Kozak (78 Mikita) - Angielski (84 Sirk).
Górnik: Gostomski - Orłowski, Midzierski (59 Pajnowski), Baranowski, Leandro - Mak (42 Jagiełło), Kalinkowski (57 Banaszak), Stromecki, Kukułowicz (57 Goliński) - Wojciechowski (57 Cierpka), Śpiączka.
Sędziował: Piotr Lasyk (Bytom).

Koncert gry podopiecznych trenera Dariusza Banasika i zdecydowana wygrana z Górnikiem Łęczna.

Przed meczem wszyscy obecni na stadionie minutą ciszy uczcili pamięć zmarłego przez kilkoma dniami Andrzeja Wilkowskiego byłego kierownika technicznego Radomiaka.

W 29 minucie technicznym strzałem z 16 metrów popisał się Karol Angielski i piłka wylądowała w siatce bramki Macieja Gostomskiego. Asystę zaliczył przy tej bramce Damian Jakubik.
Tuż po wznowieniu gry na 2:0 strzałem z pięciu metrów podwyższył Mateusz Radecki. Piłkę w polu karnym przejął Miłosz Kozak, zagrał do Karola Angielskiego, ten do Mateusza Radeckiego, który strzałem kolanem skierował ją do siatki.
Szybko padła trzecia bramka dla Radomiaka po strzale Damiana Gąski. Karol Angielski zagrał prostopadłą piłkę do Dawida Abramowicza, ten wzdłuż bramki do Damiana Gąski, który z pięciu metrów nie dał szans bramkarzowi Górnika.