Fortuna 1 Liga. Radomiak pokonał Stomil 1:0. Gol Meika Karwota. ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU

Włodzimierz Łyżwa
W meczu 28 kolejki Fortuna 1 Liga, Radomiak Radom pokonał 1:0 Stomil Olsztyn.Radomiak Radom - Stomil Olsztyn 1:0 (1:0)Bramka: 1:0 Meik Karwot 20 z karnegoRadomiak: Kochalski - Bogusz, Raphael, Cichocki, Abramowicz - Kaput, Karwot - Kozak (69 Mikita), Nascimento (69 Radecki), Gąska (84 Fortes)- Angielski (14 Sokół).Radomiak do meczu ze Stomilem przystąpił bez Leandro Rossi, który na sobotnim treningu nabawił się urazu pleców. Z tego samego powodu nie zagrał Mateusz Bodzioch. Z kolei za żółte kartki mecz z trybun oglądał Damian Jakubik.Jakby tego było mało, już w 14 minucie z powodu urazu boisko opuścił Karol Angielski.Radomiak jednak już w 20 minucie zdobył bramkę z rzutu karnego, którego wykonawcą był Meik Karwot. Jedenastkę arbiter podyktował za faul na Damianie Gąsce.W 40 minucie po raz drugi bardzo dobrze prowadzący zawody mecz arbiter Tomasz Marciniak wskazał na jedenasty metr. Tym razem faulowany był Dominik Sokół. Ponownie do piłki podszedł Meik Karwot i trafił piłką w słupek. Kacper Pacocha radomiak.pl