Włodzimierz Łyżwa
W zaległym meczu czwartej kolejki Fortuna 1 Liga, Radomiak Radom pokonał 2:0 Puszczę Niepołomice. Mecz rozegrano na stadionie w Pruszkowie.

Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice 2:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Damian Gąska 34, 2:0 Damian Jakubik 41,
Radomiak: Kochalski - Jakubik, Cichocki, Bodzioch, Bogusz - Leandro (90 Świdzikowski), Kaput, Lewandowski (75 Angielski), Kozak - Gąska (87 Banasiak) - Podliński.
Puszcza: Kobylak - Czarny (20 Stefanik), Stępień, Skrzypczak (46 Rakoczy), Spławski (71 Klisiewicz), Tomalski, Serafin, Żurek (46 Bartosz), Żytek (67 Knap), Bartków, Mikołajczyk.

Z wielką przyjemnością patrzyło się na grę podopiecznych trenera Dariusza Banasika, piłkarzy Radomiaka w pierwszej połowie meczu. Bardzo mądra taktyka radomskiego szkoleniowca. Rozważna gra od pierwszej do ostatniej minuty tej części gry. Do 30 minuty na boisko więcej przy piłce byli podopieczni trenera Tomasza Tułacza.
Od 30 minuty radomska drużyna wzięła sprawy w swoje ręce i szybko bramkarz Puszczy wyjął dwa razy piłkę z siatki.
Sygnał ostrzegawczy goście dostali w 32 minucie, kiedy po strzale Leandro Rossi futbolówka trafiła w słupek.
Za minutę już było 1:0 dla Radomiaka. Damian Jakubik wrzucił piłkę w pole karne, gdzie nie trafił w nią Karol Podliński, ale zamykający całą akcję Damian Gąska po strzale głową wpakował futbolówkę do siatki.
Na 2:0 podwyższył Damian Jakubik, który strzałem z lewej nogi z około 25 metrów pokonał golkipera Puszczy.

Początek drugiej połowy to ponownie mądra gra Radomiaka. Bardzo uważnie w obronie i groźnie skontrować rywala.
Tak było w 66 minucie, kiedy po dośrodkowaniu Mateusza Lewandowskiego, piłka po strzale głową Miłosza Kozaka trafiła w słupek.
Radomiak w pełni zasłużenie pokonał niepołomicki zespół.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani