Fortuna 1 Liga. Radomiak Radom przegrał z Miedzią Legnica 0:2

Włodzimierz Łyżwa
W meczu Fortuna 1 Liga, Radomiak Radom grając w Pruszkowie w roli gospodarza przegrał z Miedzią Legnica.

Radomiak Radom - Miedź Legnica 0:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Krzysztof Drzazga 29 z karnego, 0:2 Jakub Łukowski 85
Radomiak: Kochalski - Bogusz, Świdzikowski, Cichocki, Banasiak, Leandro, Kaput (80 Kvocera), Karwot (46 Lewandowski), Kozak (46 Gąska), Podliński, Angielski.
Miedź: Hewelt - Biernat, Matuszek, Garuch, Drzazga, Purzycki, Tupaj, Tront, Panka, Zieliński, Mijusković.

W 29 minucie Krzysztof Drzazga wywalczył rzut karny, które faulował Maciej Świdzikowski. Sam poszkodowany wykorzystał jedenastkę.
W pierwszej połowie dwukrotnie przed szansą zdobycia bramki dla Radomiaka stanął obrońca Maciej Świdzikowski. Piłka po strzałach naszego kapitana mijała światło bramki Miedzi.

Na 2:0 podwyższył Jakub Łukowski, po kontrze w sytuacji sam na sam pokonał naszego bramkarza.