Fortuna 1 Liga. Radomiak Radom wypunktował Sandecję Nowy Sącz (ZDJĘCIA Z MECZU)

Włodzimierz Łyżwa
W 30 kolejce Fortuna 1 Liga, Radomiak Radom pokonał Sandecję Nowy Sącz.Radomiak - Sandecja 3:0 (1:0)Bramki:  1:0 Dominik Sokół 23, 2:0 Leandro Rossi 51 z karnego, 3:0 Dominik Sokół 53.Radomiak: Kochalski - Jakubik, Cichocki, Bodzioch, Abramowicz - Nascimento, Karwot - Leandro (60 Fortes), Gąska (75 Mikita), Kozak (85 Banasiak) - Sokół (85 Bogusz).Sandecja: Pietrzkiewicz – Piter-Bućko (69. Kuźma), Dziwniel, Danek, Boczek – Walski, Chmiel (69. Małkowski), Ogorzały, Hajda, Kasprzak (58. Żołądź) – Błanik (59. Prochownik).Sędziował: Wojciech Myć (Lublin).Koncert gry podopiecznych trenera Dariusza Banasika, piłkarzy Radomiaka i efektowna wygrana z Sandecją Nowy Sącz. Zielonych do wygranej dopingowali fani Radomiaka, których na trybunach zjawiło się około 1000.W 23 minucie po zagraniu Meika Karwota do Dominika Sokoła, ten drugi wykorzystuje błąd bramkarza Sandecji i umieszcza piłkę w siatce.Wymarzony był początek drugiej połowy dla Radomiaka. Najpierw arbiter podyktował rzut karny za faul na Miłoszu Kozaku. Jedenastkę na gola zamienił Leandro Rossi. Za kilka chwil już było 3:0, ponownie Dominik Sokół pokonał bramkarza Sandecji. Dominik Sokół tym samym sprawił sobie super prezent, do w niedzielę obchodził swoje 22 urodziny. 30 urodziny miał także 16 maja inny futbolista Radomiaka, Dawid Abramowicz.Wszystkie najlepszego.ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU>>>
W 30 kolejce Fortuna 1 Liga, Radomiak Radom pokonał Sandecję Nowy Sącz.Radomiak - Sandecja 3:0 (1:0)Bramki: 1:0 Dominik Sokół 23, 2:0 Leandro Rossi 51 z karnego, 3:0 Dominik Sokół 53.Radomiak: Kochalski - Jakubik, Cichocki, Bodzioch, Abramowicz - Nascimento, Karwot - Leandro (60 Fortes), Gąska (75 Mikita), Kozak (85 Banasiak) - Sokół (85 Bogusz).Sandecja: Pietrzkiewicz – Piter-Bućko (69. Kuźma), Dziwniel, Danek, Boczek – Walski, Chmiel (69. Małkowski), Ogorzały, Hajda, Kasprzak (58. Żołądź) – Błanik (59. Prochownik).Sędziował: Wojciech Myć (Lublin).Koncert gry podopiecznych trenera Dariusza Banasika, piłkarzy Radomiaka i efektowna wygrana z Sandecją Nowy Sącz. Zielonych do wygranej dopingowali fani Radomiaka, których na trybunach zjawiło się około 1000.W 23 minucie po zagraniu Meika Karwota do Dominika Sokoła, ten drugi wykorzystuje błąd bramkarza Sandecji i umieszcza piłkę w siatce.Wymarzony był początek drugiej połowy dla Radomiaka. Najpierw arbiter podyktował rzut karny za faul na Miłoszu Kozaku. Jedenastkę na gola zamienił Leandro Rossi. Za kilka chwil już było 3:0, ponownie Dominik Sokół pokonał bramkarza Sandecji. Dominik Sokół tym samym sprawił sobie super prezent, do w niedzielę obchodził swoje 22 urodziny. 30 urodziny miał także 16 maja inny futbolista Radomiaka, Dawid Abramowicz.Wszystkie najlepszego.ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU>>>Włodzimierz Łyżwa

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0