Fortuna 1 Liga. Stal Mielec - Miedź Legnica ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Stal Mielec

1

Miedź Legnica

0

• Koniec spotkania! Stal pokonała Miedź 1:0 i tym samym wskoczyła na fotel lidera !

• Zostały dwie z czterech doliczonych minut. Dwukrotnie próbował Marquitos. Kiełpin jednak bardzo czujny.

• J. Solić ukarany żółtą kartką.

• Komplet zmian wykorzystany. Śliwa zastąpił bowiem Makucha.

• Heredia po chwili oddaje pierwszy strzał. Niecelny.

• A w Stali Barisić za Prokicia.

• Boisko opuścił Danielewicz. Za niego Heredia. Piłkarz z Dominikany debiutuje w Miedzi.

• To powinna być bramka na 2:0! Tomasiewicz pomylił się...

• Miedź znowu w polu karnym. Uderza Ojamaa, jednak zostaje zatrzymany przez obrońców.

• Na boisku nie ma już autora bramki. Paluchowskiego zmienił Żyro.

• Miedź szuka wyrównującej bramki. Przed chwilą jej akcja została przerwana dosłownie w kluczowym momencie.

• W miejsce Maka pojawił się Janoszka.

• Groźna odpowiedź Miedzi. Obok bramki uderzał Musa - po kornerze.

• Stal także pudłuje. Obok słupka kopnął Mak. Do końca spotkania pozostało niecałe pół godziny. W wirutalnej tabeli Stal jest pierwsza.

• Miedź nie może się dziś wstrzelić. Piłka raz jeszcze przeszła obok bramki.

• Mislov opuścił murawę. Za niego wszedł Sabala.

• Danielewicz trafił do notesu sędziego.

• Paluchowski z zimną krwią wykorzystał okazję na główkę.

• Ależ otwarcie drugiej połowy. Do siatki trafia Paluchowski. To jego trzeci gol w tej edycji.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL. 1:0 DLA STALI!

• Gramy dalej. Od środka rozpoczęła Stal.

• Przerwa. Sędzia zakończył pierwszą połowę. Na razie jest to raczej mecz walki. Oby ciekawiej zrobiło się po zmianie stron.

• Jeszcze próbowała Miedź, ale strzał okazał się niecelny. A uderzał Ojamaa.

• Stasik też dostał kartkę.

• Mislov z żółtą kartką. Dużo tych fauli w meczu...

• W statystykach wygląda to tak, że Stal oddała dwa celne strzały, zaś Miedź ani jednego.

• Dużo walki o środek pola, co chwilę w użyciu gwizdek sędziego. Nie jest to porywające widowisko...

• W drużynie spadkowicza brakuje na razie zrozumienia. Przed chwilą podanie nie w tempo i strata. A akcja nieźle się zapowiadała.

• Blisko, bardzo blisko gola dla gospodarzy. Z wolnego próbował Nowak i nieznacznie się pomylił. Jęk zawodu na trybunach.

• Żółtą kartką ukarany Musa.

• Kolejny strzał ze strony gospodarzy - bodaj jednak pierwszy celny. Załuska na posterunku.

• Na razie brakuje konkretów z obu stron.

• Stal bodaj po raz trzeci w meczu miała rzut rożny z tego samego narożnika. Tym razem akcję wyjaśnili obrońcy Miedzi.

• Stal szukała szczęścia po rzutach rożnych. Bez powodzenia. Wcześniej także zablokowany strzał.

• Pierwsza kartka w meczu. Ukarany Zieliński.

• Miedź szuka miejsca na prawej flance. Na razie teren zdobywa głównie dzięki autom.

• Pierwszy strzał ze strony gości - niecelny.

• Początek spokojny. Strony "badają" się. Sędzia na razie odgwizduje faule w środku pola.

• Spotkanie właśnie się rozpoczęło. Od środka goście.

• Rozgrzewka zakończona. Za chwilę piłkarze pojawią się na boisku. Zawody poprowadzi sędzia Łukasz Szczech (Kobyłka).

• W ostatniej kolejce Stal wygrała z Termaliką 2:1, a Miedź z Chojniczanką 3:0.

• Ławka Stali: K. Soljić, Primel, Żyro, Olszewski, Bodzioch, Urbańczyk, Lisowski, Janoszka.

• Ławka Miedzi: Bartczak, Koziara, Hewelt, Conde, Antkowiak, Sabala, Śliwa, Heredia.

• Kierujemy wzrok w stronę Mielca, bo tam dokończymy 6. kolejką Fortuna 1 Ligi. Naprzeciw siebie staną drużyny, które zgromadziły po dziesięć punktów. Jest zatem szansa, że jedna z nich dzisiaj dogoni liderującą Wartę Poznań.

stal miedź live

Stal Mielec - Miedź Legnica ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press Grupa

Stal Mielec - Miedź Legnica ONLINE. Nietypowo, bo w poniedziałkowy wieczór piłkarze PGE Stali Mielec będą zamykać 6.kolejkę Fortuna 1 Ligi. Ich przeciwnikiem będzie Miedź Legnica. Początek spotkania w Mielcu o godzinie 19:39. Relacja LIVE w GOL24.PL.

Stal Mielec - Miedź Legnica ONLINE

Początkowo mecz planowano na niedzielę, transmisję chciała przeprowadzić telewizja Polsat Sport. Wszystko jednak trzeba było zmieniać ze względu na odbywające się w ten weekend Dni Mielca. To impreza masowa, w której bierze udział nawet kilkanaście tysięcy osób. Dlatego zdecydowano o przeniesieniu spotkania na poniedziałek. Zresztą odwołano również mecz rezerw, które w niedzielę miały zmierzyć się z Izolatorem Boguchwała.

Wracając jednak do samego spotkania PGE Stali z Miedzią, to zapowiada się ono jako hit kolejki. Obie drużyny typowane są do roli faworyta całej Fortuna 1 Ligi. Nieco wyżej stoją akcje drużyny z Dolnego Śląska, która ubiegły sezon spędziła w ekstraklasie. Ostatecznie spadła, ale pozostawiła po sobie bardzo dobre wrażenie. Drużyny nie rozprzedano, został również trener, dlatego w Legnicy liczą na szybki powrót na najwyższy szczebel rozgrywkowy.

Mecz zapowiada się na ciekawy i wyrównany. Obie drużyny do tej pory uzbierały identyczną ilość punktów - 10. - Spodziewamy się bardzo ciężkiego meczu, bo Stal to dobry zespół. Ale nie zmienia to faktu, że do Mielca jedziemy po 3 punkty i tylko to się dla nas liczy - mówi zawodnik Miedzi, Maciej Śliwa.

Historia starć obu klubów, szczególnie ta najnowsza, jako faworyta wskazuje jednak mielczan. Miedź Legnica dotychczas mierzyła się ze Stalą Mielec sześciokrotnie. Wygrała tylko raz. Było to w sezonie 1990/91 kiedy to legniczanie grali właśnie ze Stalą w barażach o grę w ówczesnej 1. lidze(dzisiejsza ekstraklasa). Stal zajęła przedostatnie miejsce w tamtejszej elicie, a Miedź jako czwarta drużyna 2. ligi miała prawo gry o awans.

W pierwszym meczu w Legnicy, Miedź jedyny raz w historii pokonała Stal Mielec. Mecz zakończył się wygraną 3:1. W rewanżu to mielczanie wygrali na własnym boisku 3:0 i pozostali na najwyższym poziomie ligowym w kraju.

Następne mecze obu drużyn miały już miejsce w aktualnej 1. lidze. W czterech spotkaniach Miedź zaliczyła dwie porażki i dwa remisy. - Historia jest jednak historią, najważniejsze to, co jest przed nami - podkreślają w Mielcu. A humory muszą tam dopisywać. W ostatnich dwóch meczach udało się zdobyć komplet punktów.

Stal Mielec - Miedź Legnica TRANSMISJA

Początek meczu Stal Mielec - Miedź Legnica w poniedziałek o godz. 19:39. Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej z tego spotkania, dlatego zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.